Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
FPS Korku Oyunları

FPS Korku Oyunları

Savunmasız olmanın ayrı bir heyecanı var. Outlast ve Amnesia gibi oyunlar bize sadece kaçma ya da saklanma seçeneği sunarak gerilimi artırıyor. Çaresiz olduğumuzda, kendimizi gerçekten terör duygularına teslim edebiliriz.

Her şey yolunda ve güzel, ancak “çaresiz” olmak ne kadar eğlenceli olsa da, daha önce yenilmez bir düşmana küçük bir ülkenin cephaneliği ile geri dönmek ve onları paramparça etmek bayağı tatmin edici bir his sunabilir. Yani, karanlığın arkasında gizlenenleri vurmak senin tarzınsa, bugün oynaman gereken en iyi birinci şahıs bakış açılı korku oyunları burada.

Resident Evil 7 & Resident Evil Village

Resident Evil 7 oyununda oyuncu, kayıp karısını terk edilmiş bir mülkte ararken Ethan Winters'ı birinci şahıs bakış açısıyla kontrol ediyor. Ethan, az dövüş becerisine sahip bir sivil olmasına rağmen, Baker ailesine ve zombilere karşı tabancalar, pompalı tüfekler, alev makineleri, patlayıcılar ve elektrikli testereler gibi çeşitli silahlarla kendini koruyabilir. Hasarı azaltmak için saldırıları engelleyebilir. Oyunun çeşitli bölümleri, savaşa girerlerse yalnızca geçici olarak etkisiz hale getirilebilecek olan Baker ailesinin üyeleri tarafından takip edilerek harcanır. Ancak, bu karşılaşmalar gizlilikle veya kaçarak önlenebilir.

fps korku oyunları

Resident Evil 6'dan farklı olarak oyun, aksiyondan çok korkuyu ve keşfi vurgular. Envanter, başlangıçta 12 yuva kapasiteli ızgara tabanlı bir sistem kullanır, ancak oyun boyunca birkaç kez genişletilebilir.

Resident Evil Village
393,13
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil 7 Biohazard
48,85
den başlayan fiyatlarla

Bir öğe en fazla iki yer kaplayabilir. Kayıt odalarında bulunan eşya kutuları, eşyaları yönetmek ve depolamak için kullanılabilir ve daha sonra kullanılmak üzere farklı eşya kutularından alınabilir. Envanterdeki öğeler, kullanışlılıklarını artırmak için kullanılabilir, incelenebilir veya başka öğelerle birleştirilebilir. Oyunun birçok bulmacası, sırların ortaya çıkması için öğelerin belirli koşullar altında incelenmesini gerektirir.

En son çıkan Resident Evil Village da yine bu hikayenin devam oyunu olarak geliyor. Aynı FPS açısıyla oynadığımız bu oyun da yine bizi zar zor uyutacak.

Firecuda Gaming Hub
Firecuda Gaming Hub

16 TB'a Kadar Depolama

RGB LED Aydınlatma

USB-C ve USB-A Bağlantı Noktası

Alien Isolation

Alien Isolation, gizlilik ve hayatta kalma korku özelliklerine vurgu yapan tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncu, Amanda Ripley'i birinci şahıs bakış açısıyla kontrol eder; bir uzay istasyonunu keşfetmeli ve düşmanlardan kaçınarak, onları zekâsıyla alt ederek ve yenerek hedefleri tamamlamalıdır. Hedefler, bilgisayarları etkinleştirmekten belirli öğeleri toplamaya veya oyundaki belirli bir alana ulaşmaya kadar uzanır.

fps korku oyunu

Oyuncu koşabilir, merdivenlere tırmanabilir, havalandırma deliklerine gizlice girebilir, düşmanların görüş hattını kırmak için nesnelerin arkasına çömeliyebilir ve görüş kazanmak için etrafa göz atabilir veya eğilebilir. Oyuncu ayrıca düşmanlardan saklanmak için masaların altına veya dolapların içine girme yeteneğine de sahiptir.

Alien: Isolation
Alien: Isolation
1.147,25
den başlayan fiyatlarla

Metro Exodus

Metro Exodus, hayatta kalma, korku ve gizlilik unsurlarına sahip birinci şahıs nişancı oyunudur. Eski Rusya Federasyonu ve Kazakistan Cumhuriyeti'nin kıyamet sonrası çorak topraklarında geçen oyuncu, yeni tehlikelerle başa çıkmalı ve mutasyona uğramış yaratıklara ve düşman insanlara karşı mücadele etmelidir.

korku oyunu

Oyuncu, malzemeler ve bir işçilik sistemi ile özelleştirilebilen el yapımı bir silah cephaneliğine sahiptir. Oyun, doğrusal seviyeler ve sanal alan ortamlarının bir karışımını sunar. Aynı zamanda dinamik bir hava durumu sistemi, bir gündüz-gece döngüsü ve hikaye ilerledikçe mevsimlerle birlikte değişen ortamları içerir. Tam bir oyun yılı boyunca yaşanır.

Metro Exodus
Metro Exodus
753,80
den başlayan fiyatlarla

Dying Light

Dying Light, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir hayatta kalma-korku oyunudur. Oyun, Harran adlı bir açık dünya ortamında geçiyor; başlangıçta, Gecekondular adlı bir alan serbestçe keşfedilebilir, daha sonra Eski Şehir adı verilen ikinci bir alana gidilebilir. Oyuncular, zombiler tarafından istila edilen bu kentsel ortamdan geçiyorlar.

dying light korku oyunu

Oyuncuların çıkıntılara tırmanma, kenarlardan sıçrama, kayma, çatılar arasında zıplama gibi eylemleri gerçekleştirmesine izin veren parkur mekaniğine vurgu yapılmıştır. Bir kanca, oyuncuların binalara tırmanmasına ve yerler arasında hızla seyahat etmesine olanak tanır. Oyuncular oyunun dünyasını keşfettikçe, yeni silahlar yapmak veya satıcılara satmak için kullanılabilecek malzemeleri ve ganimetleri toplayabilirler.

Dying Light 2 Stay Human
782,25
den başlayan fiyatlarla
Dying Light
425,92
den başlayan fiyatlarla