Alien: Isolation
 • Alien: Isolation
 • Alien: Isolation PC Fiyatları
 • Alien: Isolation PC Key Fiyatları
 • Alien: Isolation Fiyat Karşılaştırma
 • Alien: Isolation

Alien: Isolation

Çıkış Tarihi: 06.10.2014
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Alien: Isolation fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Alien: Isolation PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Alien: Isolation oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
59,00
Steam
Sürüm — Collection
83,00
Epic Games
Sürüm — Standart
104,71
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
258,26

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Peşinize Düşen Avcılar Bulunduran Oyunlar
Koleksiyon
Peşinize Düşen Avcılar Bulunduran Oyunlar
Bazı video oyunlarında peşimizde sürekli farklı tiplerde avcılar vardır. Bu avcılar, oyun boyunca bizi takip eder ve uygun zamanlarda saldırmaya çalışır.
Oyun İncelemesi
Alien: Isolation İncelemesi
Korku ve gerilim temaları kimisi için rahatsız edici, zevk vermeyen bir tema iken kimisi için tek zevkli tema olabiliyor. Korku temasına 80’lerde ya da 90’larda, hadi 2000’li yılların başlarını da ekleyelim, sinema filmleriyle giriş yapan insanlar, her geçen gün daha da kötüye giden korku/gerilim türünün boşluğunu dolduramamaktan şikayetçi. Belki de yanlış yere bakıyorlardır. Eski korku filmlerinin verdiği tadı artık perdede değil de oyunlarda aramakta fayda var.
Koleksiyon
Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (Aralık 2020)
Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren 15 gün boyunca kullanıcılarına bedava oyun sunacağını açıkladı. Bizler de herkes gibi bu oyunları heyecanla beklemekteyiz. Bu kampanya sonrasında da listemizi sürekli olarak güncel tutacağız ve Epic Games Store'un ücretsiz yaptığı her oyunu buradan gün be gün takip edebilirsiniz.

Alien: Isolation Yayınları

Oyun Hakkında

NASIL HAYATTA KALACAKSINIZ?

Sürekli korku ve ölümcül bir tehlike atmosferinde geçen bir hayatta kalma-korku oyunu olan Alien: Isolation'da korkunun gerçek anlamını keşfedin. Ellen Ripley'in kızı Alien ™ 'deki olaylardan on beş yıl sonra, Amanda annesinin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için çaresiz bir hayatta kalma savaşına girer.

Amanda olarak, kendinizi paniklemiş, çaresiz bir nüfus ve öngörülemeyen, acımasız bir Uzaylı ile her yönden karşı karşıya bulduğunuzda, gittikçe değişken bir dünyada gezineceksiniz.

Güçsüz ve hazırlıksız olarak, sadece görevinizde başarılı olmak için değil, aynı zamanda hayatta kalmak için kaynakları temizlemelisiniz, çözümleri doğaçlama yapmalı ve fikirlerinizi kullanmalısınız.

Her zaman var olan ölümcül bir tehdidin üstesinden gelin - Gerçekten dinamik ve reaktif bir Uzaylı sizi avlamak ve her hareketinize yanıt vermek için duyularını kullandığından, sürekli korkuyu deneyimleyin.

Hayatta kalmak için doğaçlama yapın - Sistemleri hackleyin, hayati kaynakları toplayın ve her durumla başa çıkmak için öğeler oluşturun. Düşmanlarından kaçacak mısın, dikkatlerini dağıtacak mısın yoksa onlarla yüzleşecek misin?

Gizemli ve ihanet dolu bir dünyayı keşfedin - Kendinizi uzayın kenarlarında hizmet dışı bırakılmış bir ticaret istasyonu olan Sevastopol'un ayrıntılı ortamına bırakın. Korku ve güvensizliğin yaraladığı bir dünyada zengin bir insan kadrosuyla karşılaşın.

Ellen Ripley, Dünya'yı terk ettiğinde kızı Amanda'ya 11. yaş günü için eve döneceğine söz verdi. Amanda onu bir daha hiç görmedi.

On beş yıl sonra, şimdi bir Weyland-Yutani çalışanı olan Amanda, annesinin gemisi Nostromo'nun uçuş kayıt cihazının Sevastopol uzak ticaret istasyonunda ele geçirildiğini duyar. Ne olduğunu nihayet anlaması için cazibesi, direnemeyecek kadar fazladır. Mürettebat Sivastopol'a vardığında, bir şeylerin çaresizce yanlış olduğunu anlarlar. Her şey, gölgelerin derinliklerinde takip edip öldüren bilinmeyen bir tehditle bağlantılı görünüyor.

Amanda, annesiyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için onları ayıran aynı korkunç şeyle yüzleşmek zorunda kalır.

CATHODE ™ motoru kullanılarak oluşturulmuştur.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Lehçe, Rusça, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (32bit)
 • İşlemci: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1GB (AMD Radeon HD 5550 or Nvidia GeForce GT 430)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)
 • İşlemci: AMD: Phenom II X4 955 - 4 Core, 3.2 GHz or Intel: Core 2 Quad Q9650 - 4 Core, 3.0 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series or Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Yorumlar