Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Aksiyonun Hiç Bitmediği Rol Yapma Oyunları

Aksiyonun Hiç Bitmediği Rol Yapma Oyunları

Aksiyon oyunlarını herhalde sevmeyen yoktur. Aynı şeyi rol yapma oyunları için de söyleyebiliriz. Peki, bu iki farklı oyun türü birleşirse, karşımıza ne çıkabilir? İşte Aksiyonun hiç bitmediği rol yapma oyunları yazımızda da tam olarak bu soruya bir cevap vereceğiz ve bahsettiğimiz türün şu sıralar en çok ilgi çeken ürünlerine yer vermeye çalışacağız.

Dilerseniz giriş kısmını daha fazla uzatmadan video oyunlarından bahsetmeye başlayalım. 

CODE VEIN

Süngü, balta, mızrak ve daha pek çok silah arasından seçiminizi yapıp, kendi hayaletinizi oluşturup, takımınızı kurmaya hazır olun. Rol yapma mantığı ile aksiyon temelli bir oynanış sunan CODE VEIN oyununda birbirinden farklı yetenekler, yıkıcı saldırılar ve Dark Souls serisinden hatırlayabileceğiniz oldukça zorlu bir oynanış yer alıyor. Eğer farklı bir aksiyon-rol yapma oyunu deneyimlemek istiyorsanız, bu yapıta bir şans verebilirsiniz diye düşünüyoruz. Souls oyunlarının karanlık atmosferi artık sizi doyurduysa, anime grafiklerine sahip Code Vein bir farklılık yaratabilir.

CODE VEIN
CODE VEIN
249,00
den başlayan fiyatlarla

Cat Quest II

CODE VEIN, oldukça ciddi bir video oyunu. Eğer siz bunun tam tersini deneyimlemek istiyorsanız, Cat Quest II oyununa bir göz atabilirsiniz. Kedilerin, köpek gibi diğer canlılara karşı anlamlı bir savaş açtığı bu video oyununda oldukça eğlenceli bir rol yapma deneyimi elde ediyoruz. Aynı zamanda oyunun temelinde bolca aksiyon da bulunuyor. Birbirinden farklı silahlar, büyüler ve diğer sistemler bu oyunda sizi bekliyor.

Cat Quest II
Cat Quest II
21,00
den başlayan fiyatlarla

Monster Hunter World

Aksiyon temelli bir başka video oyunu ise Monster Hunter World olacaktır. Asya kültürüne sahip olan bu video oyununda dev gibi canavarları öldürüyoruz, onların ganimetlerini topluyoruz, güvenli bölgemize geri dönüyoruz ve avladığımız canavarları daha güçlü zırhlara ve silahlara çeviriyoruz. Gitgide zorlaşan bir oynanış deneyimi sunan Monster Hunter World, derin bir aksiyon ve rol yapma oyunu arayan kişilere hitap edebilecek en iyi oyunlardan bir tanesi olacaktır.

Monster Hunter: World
Monster Hunter: World
139,00
den başlayan fiyatlarla

Fallout 4

Açık dünya temelli bir rol yapma oyunu olan Fallout 4, aynı zamanda bolca aksiyon da içeriyor. Bethesda şirketinin ikonik oyun serilerinden olan Fallout markasının şimdilik en yeni oyunu olan Fallout 4, seriyi adeta bir sonraki nesle geçiriyor. Yepyeni oynanış mekanikleri, sistemler, bolca ek paket, ücretli ve ücretsiz mod destekleri derken, bahsi geçen bu video oyunu bir anda en iyi aksiyon-rol yapma oyunları arasında yer alıyor.

Fallout 4
Fallout 4
109,00
den başlayan fiyatlarla

NieR Replicant ver.1.22474487139...

11 sene önce piyasaya sürülmüş olan NieR Replicant oyununun oldukça iyileştirilmiş bir sürümü olan NieR Replicant ver.1.22474487139..., oyunculara NieRAutomata oyununun hemen öncesini anlatıyor. NieR:Automata oyununun temel oynanışını, aksiyonunu ve rol yapma mantığını sevdiyseniz, aslında seride geriye adım atan NieR Replicant ver.1.22474487139... oyununa da bir şans verebilirsiniz. Yalnız bu da normal bir durum; karşımızda 11 yaşında bir oyunun iyileştirilmiş bir sürümü yer alıyor.

NieR Replicant™ ver.1.22474487139...
NieR Replicant™ ver.1.22474487139...
369,00
den başlayan fiyatlarla