Fallout 4
 • Fallout 4
 • Fallout 4 PC Fiyatları
 • Fallout 4 PC Key Fiyatları
 • Fallout 4 Fiyat Karşılaştırma
 • Fallout 4

Fallout 4

Çıkış Tarihi: 09.11.2015
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Fallout 4 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Fallout 4 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Fallout 4 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
113,03
Steam
Sürüm — Standart
133,00
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — GOTY
234,07
Steam
Sürüm — GOTY
266,00
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
291,50
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — GOTY
583,09

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

En İyi Hikayeli Oyunlar
Koleksiyon
En İyi Hikayeli Oyunlar
En iyi hikayeli oyunlar dendiği zaman akıllara birçok farklı yapıt gelebilir. Bizler ise hazırlamış olduğumuz yeni bir koleksiyon yazısı ile şu sıralar en popüler olan ve en çok oynanan, içerisinde zengin bir hikaye bulunduran video oyunlarına değinmek istedik.
Oyun Modları
Fallout 4 Modları
Bir oyunun, dünyası ne kadar büyükse, o yapımın size sunacağı imkanlar da o kadar büyük oluyor. Bu sebeple oyuncular open world yani açık dünya dediğimiz ucu açık haritalarda vakit geçirmeyi çok seviyor.
Oyun Hileleri
Fallout 4 Hileleri
Bütün detaylarını bir bir gözlerinizin önüne serdik Fallout 4’ün. Hikayesinden, güçlü ve eksik yanlarından ve oyun evrenindeki yerinden bahsettik.
Koleksiyon
Açık Dünya FPS Oyunları
Açık dünya denince akla ilk gelen oyun türü RPG ve kamera açısı da ‘third-person’ olsa da bazı oyunların dünyasını sadece ‘first-person’ olarak yani birinci şahıs kamera açısıyla da tecrübe edebiliyoruz. Bu olay bazı oyunlarda opsiyonel olarak sunulsa da bazı oyunlar bunu zorunlu kılıyor. Her ne kadar birinci şahıs kamera, oyunun dünyasını daha iyi tecrübe etmemize fırsat tanısa da günün sonunda bu konu zevkler ve renklere geliyor. Bu koleksiyonumuzda da FPS sayılabilecek nitelikte ve bizlere açık dünya sunan oyunları bir araya getireceğiz.
Koleksiyon
Steam Kış İndirimleri (2020)
Steam kış indirimleri geldi çattı. Bizler de oturduk hangi oyunları almalı diye bir koleksiyon yapalım dedik. Burada eğer denemediğiniz oyunlar varsa kesinlikle denemenizi öneririz. Buyurun başlayalım.
Fallout 4 İncelemesi
Oyun İncelemesi
Fallout 4 İncelemesi
Oyuncular arasında “RPG” olarak bilinen tam adı ise role playing game yani rol yapma oyunu olan bu tür, herkes tarafından çok sevilmese de meraklıları azımsanmayacak bir kitleye karşılık gelmektedir. Aldığınız oyundan beklentiniz, bol aksiyon ve patırtı gürültü ise RPG türündeki bir yapım sizin için doğru seçim olmayacaktır. Daha çok sabırlı derin hikayesi mekanikleri olan oyunları deneyim etmeyi seven oyuncuların seçimi RPG’den yana olmaktadır. Türü sevenlerin ve Rpg denince ilk akla gelen serilerden biri olan Fallout serisinin son oyunu olan Fallout 4’ü masaya yatırıyoruz.

Fallout 4 Yayınları

Oyun Hakkında

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim'in ödüllü yaratıcıları Bethesda Game Studios, sizi Fallout 4 dünyasına - şimdiye kadarki en iddialı oyunları ve yeni nesil açık dünya oyunlarına hoş geldiniz.

Vault 111'den hayatta kalan tek kişi olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye bir hayatta kalma savaşıdır ve her seçim sizin. Wasteland'ın kaderini sadece siz inşa edebilir ve belirleyebilirsiniz. Eve Hoşgeldin.

Ana Özellikler:

 • Özgürlük ve Özgürlük!
  Yüzlerce konum, karakter ve görevin olduğu devasa bir açık dünyada istediğinizi yapın. Güç için yarışan birden fazla gruba katılın ya da tek başına gidin, tüm seçenekler sizin.

 • Sen Özelsin!
  ÖZEL karakter sistemi ile istediğiniz kişi olun. Güç Zırhlı bir askerden karizmatik, akıcı konuşmacıya kadar yüzlerce Perk arasından seçim yapabilir ve kendi oyun tarzınızı geliştirebilirsiniz.

 • Süper Lüks Pikseller!
  Yepyeni bir gelecek nesil grafik ve aydınlatma motoru, Fallout dünyasına daha önce hiç olmadığı kadar hayat veriyor. Commonwealth'in patlamış ormanlarından Boston harabelerine kadar her yer dinamik ayrıntılarla doludur.

 • Şiddet ve VATS!
  Saldırılarınızı seçmenize ve sinematik katliamın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yeni dinamik Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemi (VATS) ile yoğun birinci veya üçüncü şahıs çatışması da yavaşlatılabilir.

 • Toplayın ve Yapın!
  Şimdiye kadarki en gelişmiş üretim sisteminde binlerce öğeyi toplayın, yükseltin ve oluşturun. Silahlar, zırhlar, kimyasallar ve yiyecek sadece başlangıç - hatta tüm yerleşim yerlerini inşa edebilir ve yönetebilirsiniz.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Geleneksel Çince, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
 • İşlemci: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Yorumlar