Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Escape From Tarkov

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Escape From Tarkov
 • Escape From Tarkov PC Fiyatları
 • Escape From Tarkov PC Key Fiyatları
 • Escape From Tarkov Fiyat Karşılaştırma
 • Escape From Tarkov

Escape From Tarkov

Çıkış Tarihi: 27.07.2017
Diller: Almanca, İngilizce, Rusça

enucuzoyun.com'da en ucuz Escape From Tarkov fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Escape From Tarkov PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Escape From Tarkov oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Battlestate Games
Sürüm — Standart
34,99
Battlestate Games
Sürüm — Left Behind
57,99
Battlestate Games
Sürüm — Prepare for Escape
79,99
Battlestate Games
Sürüm — Edge of Darkness
109,99

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Oyun İncelemesi
Escape From Tarkov İnceleme
Rus yapımı ve en gerçekçi savaş, nişancı oyunu Escape From Tarkov son zamanlarda adını büyük bir kitleye duyurdu. Gerek görselliği olsun gerekse de sunduğu atmosfer olsun bu oyun devasa bir oyun.

Escape From Tarkov yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Escape From Tarkov oyununun konusu nedir?

 • Escape From Tarkov nereden satın alınır?

 • Escape From Tarkov kaç GB?

 • Escape From Tarkov Türkçe mi?

 • Escape From Tarkov yaş sınırı nedir?

 • Escape From Tarkov hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Escape From Tarkov ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Gerçek bir heyecan, gerçek bir çatışma deneyimi

Norvinsk bölgesindeki durum her geçen gün daha da karmaşık bir hal alıyor. Tarkov'daki aralıksız savaş büyük bir paniği ateşledi; yerel halk şehirden kaçtı, ancak kalanlar başkalarının pahasına servetlerini artırmak istiyorlar. Yeni gerçeği kabul eden vahşi Tarkov halkı - "Çöpçüler" iyi silahlanmış çetelere akın etti ve şehrin yeniden paylaşımına başladı. Günümüzde Tarkov, farklı gruplar tarafından kontrol edilen görünmeyen sınırlarla ayrılıyor. Açgözlü silahlı kişiler, sivillerin öldürülmesi ve iki özel askeri şirket ile doğrudan yüzleşme de dahil olmak üzere, yollarına devam etmek için her şeyi yaparlardı.

Oyuncular, Tarkov çatışmasının ilk aşamasından kurtulan paralı askerlerden birinin cildinde yaşamayı deneyimlemek zorunda kalacaklar. Taraflardan birini (USEC veya BEAR) seçtikten sonra oyuncunun karakteri şehirden çıkmaya başlar. Tarkov, BM ve Rus ordusu tarafından mühürlendi, tedarik zincirleri kesildi, operasyonel komuta iletişimi kesildi ve bu koşullarda herkesin ne yapacağı ve kaos dolu metropolden nasıl çıkacağı konusunda kendi seçimlerini yapması gerekiyor.

Tarkov şehri, Norvinsk bölgesi. Şimdiki zaman.

Norvinsk

Tarkov'dan Kaçış olayları, kurgusal Norvinsk bölgesi Özel Ekonomik Bölge'de geçiyor ve Rusya ile Avrupa arasında bir geçit haline geliyor. Bununla birlikte, büyük uluslararası şirketler için tercihli koşullar, yalnızca yasalara uyan işletmeleri değil, aynı zamanda şüpheli amaçları olan şirketleri de cezbetmiştir. Bölgenin en büyük şehirlerinden biri olan Tarkov'da bir transatlantik şirket, siyasi bir skandalın sıfır noktası oldu. Altı ay sonra, siyasi durgunluk, BM barış güçlerini, İçişleri Bakanlığı İçişleri Birliklerini ve iki özel askeri şirketi içeren silahlı bir çatışmaya dönüştü. Bölgenin sınırları kapatıldı ve bu yerel savaş alevlenmesinin ortasında mahsur kalanlar dış dünyadan izole edildi.

Karanlığın kenarındaki çatışma. Norvinsk bölgesindeki en aktif kuvvetler, ilk çatışmanın tarafları tarafından tutulan iki özel askeri şirkettir. Kötü şöhretli Terra Group uluslararası şirketi tarafından istihdam edilen USEC, yerel yetkililer tarafından yürütülen Terra Group faaliyetlerinin soruşturulmasını engelleyerek şiddetle silahlı çatışmalara giriyor. Dahası, istihbarat kurumlarına göre USEC, yabancı şirketlerin yasadışı çalışmaları ve araştırmaları için silahlı koruma sağlarken, Rus hükümetinin doğrudan emriyle yaratıldığı iddia edilen BEAR, Norvinsk bölge yetkilileri tarafından Terra Group'un yasadışı olduğuna dair herhangi bir kanıt ortaya çıkarmak için istihdam ediliyor. faaliyetler.

Zaman geldi.

Dış mekan

Çok oyunculu oyun modlarından biri olarak hikaye odaklı senaryo tabanlı adım adım açıklamalı kılavuz. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza büyük ölçekli konumlara baskınları tamamlayın. Tarkov şehrinin ve banliyölerinin birçok benzersiz ve otantik yerini keşfedin: vatandaş blokları, kimyasal tesis alanı, AA askeri üssü, Tarkov şehrinin kalbi, özel yaşam alanı ve diğerleri gerçek zamanlı hava koşullarında ve günün saatlerinde değişiklik. Gizli yerleri keşfedin - ayrılmış tesisler ve stoklar, kapalı TerraGroup ofisleri ve yer altı depoları. Şehirde neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olacak faydalı bilgiler ve öğeler bulun. Eski düşmanlarla işbirliği yapın, gizemleri ortaya çıkarmak için öncelikleri değiştirin ve Tarkov'dan canlı olarak kurtulun. Sürükleyici savaş deneyimini yaşayın. HECS - Tehlikeli Ortamla Mücadele Simülatörü sistem modülüne bakın. Karakterinizi hidrasyon, enerji, kan basıncı, kan kaybı, kırıklar, kontüzyon, sarhoşluk, bitkinlik, titreme vb. Dahil olmak üzere sağlık ve fiziksel özelliklerle hissedin.

Karakterinizi özgürce kontrol edin

Yumuşak hız ve duruş değişiklikleri ve geçişleri, eğilme ve eğilme. Gerçek hayattaki balistik ve mermi vuruşu fiziğinin farkında olun.
Silahı gerçek hayatta olduğu gibi hissetmeye hazır olun. Silah çalıştırmanın fiziksel kavramlarına alışın - sıkışma, aşırı ısınma, yıpranma, yeniden doldurma, nişan alma, şarj etme ve tabii ki ateş etme. Şimdiye kadarki en gelişmiş silah modlama sistemini keşfedin. Silahınızın taktiksel yeteneklerini genişletmek için istediğiniz her şeyi değiştirin. Durumsal hakimiyet elde etmek için çevre ile etkileşim kurun - ışıkları değiştirin, kapı etkileşim sistemi ile taktik girişi başlatın.

Hayatta kalın ve dikkat edin.

Hayatta kal

Ölürseniz, aldığınız ve bir baskında bulduğunuz her şeyi kaybedersiniz. Yedek envanter kitlerinizi düzenleyin, güvenli konteynerler ve sigorta kullanın.
Kendinize, teçhizatınıza ve silahlarınıza uygun şekilde davranın. Hayatta kalmak ve odaklanmak için çok çeşitli ilaçları uygulayın. Zırhınızı, ateşli silahlarınızı ve soğuk çeliğinizi onarın. Suyu arındırın ve yiyecek tayınlarınızı ayırın. Envanterinizi klasik slot tabanlı bir şekilde yönetin. Göğüs donanımınızı gerçek bir profesyonel gibi düzenleyin ve değiştirin. NVG'ler, radyo kulaklıkları, balistik yelekler ve kasklar gibi özel ekipmanlardan yararlanın. Kullanılacak ve takas edilecek çok çeşitli öğeler elde etmek için düşmüş düşmanları ve kapları yağmalayın. Deneyim kazanın - puan kazanın ve seviye atlayın. Tekrarlayan eylemler ilkesiyle eğitilecek yaklaşık 100 benzersiz beceri. Yabancılarla işbirliği yapın ya da arkadaşınız tarafından arkadan vurulun - kural yok.

Çöpçülere dikkat edin.

Çöpler

Çığlığın ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı gelirler. Tetik parmağınızı hazırlayın.
Yapay zeka güdümlü sivil vahşi çöpçülerle (veya Çöpçülerle) yüzleşin ve önceden belirlenmiş rastgele teçhizat, silah ve sağlık durumu ile bir Çöpçü olarak oynayın. Ölüm konusunda endişelenmenize gerek yok - ana karakterinizden hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz. Scav oynarken canlı çıkın ve ardından ganimetini ana karakter zulanıza aktarın.

Yerleşin ve yerleşin.

Montaj sistemi

Çok sayıda savaş dışı aktivite yaşayın. NPC tüccarlarıyla iletişim kurun ve ticaret yapın, özel ürünler ve görevler almak için güvenlerini kazanın. Yapay zeka tarafından kontrol edilen, diğer oyuncuların işlemlerine ve olaylarına göre gerçek zamanlı olarak değişen ekonomiye uyum sağlayın. Ganimetinizi paçavra fuarlarında ve müzayedelerde satın. Kendi mağazanız, koşucularınız ve özel ürünlerinizle bir tüccar olun. Zulanızla çalışın, karakterinizi iyileştirin, silahları onarın ve değiştirin, eşyaları inceleyin, haberleri ve dedikoduları öğrenmek için sohbet edin. Eşsiz yeteneklere sahip kendi savaş grubunuzu kurun.

Desteklenen Diller: Almanca, İngilizce, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo i3 2.4 GHz veya AMD Athlon 2.6 GHz.
 • Bellek: 6 GB RAM.
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 veya AMD Radeon HD 6850
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir boş alan
 • Direct X: Directx 9
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX-6300 Six-Core
 • Bellek: 8 GB RAM.
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya AMD Radeon R7 360
 • VRAM: 4 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir boş alan
 • Direct X: Directx 11

Yorumlar