DOOM Modları

DOOM Modları

Saf aksiyon oyunlarını kim sevmez. Önünüze çıkan her şeyi, elinizdeki envai çeşitte havalı silahlarla parçalayıp yok etmek ne pahası biçilmez bir hazdır değil mi?

Bir de bu saf aksiyon, kaliteli görseller ve düzgün işlevlere sahip mekaniklerle birleşirse işte o zaman tadına doyum olmaz.

Sitemizde tüm detayları ile ele aldığımız Doom serisinin 2016 yılında çıkan yeni yapımından bahsettiğimizi anlamışsınızdır. Şimdi gelin oyunu bitirip de tadı damağında kalan oyuncular için yapımı tekrar tekrar oynatacak modları ele alalım bu içeriğimizde. 

DOOM Modları Nasıl Yüklenir?

Doom 2016, yapısal olarak mod yükleme işlemine pek uygun bir şekilde tasarlanmamış maalesef. Ama canınızı sıkmayın.Yetenekli modcularımız bunun da bir çaresini düşünmüş.

DoomExtract isimli mod yükleyici sayesinde oyuna mod kurulumu daha kolay ve işlevsel bir hal alıyor.Tüm olası çakışmaların ve bozulmların önüne geçip mod kurulumunu çocuk oyuncağı haline getiriyor. Şimdi geçelim en popüler Doom 2016 modlarına. 

DOOM Modları

MOD

AÇIKLAMASI

DOOM HIGHLIGHTS REMOVER

Daha zorlayıcı bir Doom deneyimi için oyun içi yol göstericileri ve ipuçlarını ortadan kaldıran sert bir oynayış garantisi veren zorluk modu.

BLOOD IN THE INK RESHADE

Doom hali hazırda çok iyi görünen bir yapım olsada; tekrar tekrar oynanan bir oyunda görsellik belirli bir noktadan sonra artık sizi sıkmaya ve de oyundan soğumasına neden olabilir. Bu mod bu durumun önüne geçebilmek için oyunu kanla kaplı bir çizgi roman havasına bürüyor.

CARMACK'IN DOOM RESHADE

 

Yapımı daha sinematik bir görünüme sokan ve oyun dokularını yumuşatan bir grafik modu. Alan derinliği ve gölgelendirme kalitesinde artış sağlayan bu modu denemek isteyebilirsiniz.

DOOMFX

 

Oyun içi efektler ve patlamaları daha iyi ve daha gerçekçi parçalanma fizikleriyle birleştiren grafik modu.

WEAPON MODS

Silah çeşitliliğini ve de cephane çeşitliliğini arttırken düşman yaratıklardan düşen loot seviyesini ortadan kaldıran mod.

BLACK DOOM

Tekstürlerin ve dokuların olmadığı sadece ışık efektlerinin görünür olduğu kapkara bir dünyada Doom’u deneyimleme fikrini hoşunuza gittiyse bu mod tam size göre. 

Ama çok zor olacağını bilin, uyarmadı demeyin.

QUIET ZOMBIES

 

Oyundaki yaratıkları sessize almak mı? Evet bu mod ile yapımdaki yaratıkları susturabilirsiniz ama sizi her köşe başında bekleyen zombilerin ses ayarlarıyla oynamak ne kadar mantıklı bir hareket olacaktır orası tartışılır işte.

IMPROVED PISTOL

 

Maceranıza çıkarken en iyi arkadaşınız olan pistolünüzü yeni ve büyük silahlar geldiğinde bir kenara atarsınız ya, işte bu mod sayesinde küçük pistolünüz o kadar gelişecek ki tekrar onu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

DOOM LEGACY MOD

 

Geçmişin güzel hatırlarını ger getirmek isteyen oyuncular için eski Doom hilelerini yeni Doom’a uyarlamaya yarayan Legacy Mod, nostalji sevenlere şiddetle önerilir.

 

DOOM
DOOM
87,11
den başlayan fiyatlarla

Zaten çok eğlenceli olan bir yapım olan Doom’u daha eğlenceli hale getirmenizi sağlayacak modları sizin için değerlendirdik. Şimdi keyfini sürmek de size düşüyor. 

İyi oyunlar.