Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Deathloop Hikayesi

Deathloop Hikayesi

Colt'un kolay bir hayatı yok. Ya da daha doğrusu, kolay bir gün geçirmiyor. Muhtemelen o gün, dramatik ve kaşındıran tetik parmakları için bir yeteneğe sahip eksantrik parti müdavimleriyle dolu bir adada sonsuz bir şiddet döngüsüne hapsolduğu için olabilir.

Herkes onun ölmesini istiyor ve o sadece zaman döngüsünden çıkmak istiyor. Ancak dışarı çıkabilmek için zaman döngüsünü devam ettirmekten sorumlu 8 “Vizyoner”i öldürmesi gerekecek. Bunu başarabilirse, döngüyü kırabilir ve sonunda Blackreef adasından kaçabilir. Tüm adaya yayılmış sekiz hedef ve hepsini öldürmek için sadece bir gün...

DEATHLOOP
DEATHLOOP
279,00
den başlayan fiyatlarla

Hikaye

Blackreef'te zaman hem anlamsız, hem de dünyadaki en önemli şeydir. Saat her zaman aklınızın bir köşesinde işliyor, ancak işinizi doğru yapmak için döngüyü istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Bu oldukça güzel bir şey; Blackreef'in sırlarını ortaya çıkartacaksanız, o zamana ihtiyacınız olacak. Tabii ki, adadaki herkesin ölmenizi istediği gerçeğinden dolayı adayı geçmek kolay olmayacak, ancak bu küçük sorunun yolunuza çıkmasına izin vermenize gerek yok.

Yer & Zaman Döngüsü

Adayı bölen dört benzersiz bölge ve keşfedilecek günün dört bölümü ile, ipuçlarını toplarken ve hedefleriniz hakkında daha fazla bilgi edinirken, istediğiniz zaman Blackreef'in herhangi bir bölgesini ele alabilirsiniz. Bölgeler, Dishonored'dan hatırlayabileceğiniz gibi açık bir yapıya sahip. Ancak Dishonored'dan farklı olarak, doğrusal bir ardışık seviyeye bağlı değildirler. Ziyaret etmek istediğiniz bölgeleri herhangi bir sırayla seçebileceksiniz ve daha önce keşfettiğiniz bölgelere bile geri dönebilirsiniz. Ancak her zaman diliminde yalnızca bir bölgeyi ziyaret edebileceğinizi unutmayın.

deathloop hikayesi

Bu bölgelerin her birinin, onları görmek için orada olsanız da olmasanız da gün boyunca oynayacak kendi hikayeleri vardır ve bu hikayeler gün geçtikçe bölgenin düzenini etkileyebilir. Bu nedenle, bazı alanlara yalnızca günün belirli noktalarında erişilebilir. Benzer şekilde, bazı Vizyonerler yalnızca belirli zamanlarda erişilebilir olabilir. Bu yüzden onları incelemek ve rutinlerine dikkat etmek için zaman döngüsünü kullanmanız gerekecek. Vizyonerlerin konfor alanlarından çıkıp adanın diğer bölgelerine gitmelerini sağlamak mümkün, ancak bunu yapabilmek için doğru hareketleri etmeniz gerekecek.

Tüm bunlar, Deathloop oyunundaki cinayet bulmacasını çözmenin anahtarıdır. Tek tek yapmaya çalışırsanız, tüm Vizyonerleri bir günde çıkarmanız imkansız olacaktır. Bulmaca güzel bir ölüm döngüsünde bir araya gelene kadar onları bir oyun tahtasındaki parçalar gibi hareket ettirmeniz gerekecek.

deathloop hikaye

Ufak Bir Detay

Ancak Vizyonerler arasında rakibiniz Julianna da var ve diğer Vizyonerlerin sizden bağımsız olarak ortaya çıkan kendi hedefleri ve hikayeleri olsa da, Julianna'nın tek odak noktası sizsiniz. Ayrıca kendi bölgelerine bağlı kalmaya meyilli olan ve fazla gezinmeyen Vizyonerlerin aksine, Julianna Blackreef'teki tüm yolculuğunuz boyunca izini sürecek ve saldırma şansını bekleyecek; Julianna sadece bir Vizyoner değil. Aynı zamanda oynanabilir bir karakter, yani başka bir oyuncu harekâtı istila ederek ortalığı kasıp kavurabilir ve eylemlerine başka bir öngörülemezlik katmanı ekleyebilir. (Bu, kapatılabilen isteğe bağlı bir özelliktir.) Bu nedenle, adada ipuçlarını ararken arkanızı kollayın; Julianna sizi arıyor olabilir.

DEATHLOOP Yayınları