Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
DEATHLOOP

  DEATHLOOP

  Çıkış Tarihi: 13.09.2021
  Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

  Enucuzoyun.com'da en ucuz DEATHLOOP fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DEATHLOOP PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DEATHLOOP oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
  Fiyatı Düşünce Haber Ver

  Oyun Fiyatları
  Resmi Mağazalar
  Resmi Mağaza
  Sürüm
  Fiyat
  Gamebillet
  402 yorum
  Sürüm — Standart
  279,00
  Playstore
  Sürüm — Standart
  289,00
  Steam
  Sürüm — Standart
  299,00
  Allyouplay
  1.235 yorum
  Sürüm — Standart
  299,00
  Steam
  Sürüm — Standart
  299,00
  Steam
  Sürüm — Standart
  399,00
  Steam
  Sürüm — Standart
  399,00
  Fanatical
  70.029 yorum
  Sürüm — Standart
  419,59

  Oyun İstatistikleri

  Oyun İçerikleri

  Deathloop PVP Taktikleri ve İpuçları
  Koleksiyon
  Deathloop PVP Taktikleri ve İpuçları
  İlişkiler çok zor işlerdir; özellikle de birbirlerini ölümüne avlamaya kararlı sert rakipler arasındaki ilişkiler olduğunda. Deathloop oyununun benzersiz PvP modu, kahramanı ve düşmanını zeka, silah ve doğaüstü yetenekler savaşında karşı karşıya getiriyor.
  Koleksiyon
  Deathloop Nasıl Oynanır?
  Deathloop, Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından piyasaya sürülecek olan bir aksiyon-macera oyunudur.

  DEATHLOOP Yayınları

  Sıkça Sorulan Sorular

  • DEATHLOOP oyununun konusu nedir?

  • DEATHLOOP nereden indirilir?

  • DEATHLOOP nereden satın alınır?

  • DEATHLOOP Türkçe mi?

  • DEATHLOOP yaş sınırı nedir?

  • DEATHLOOP hangi dilleri destekliyor?

  • DEATHLOOP ne kadar sürüyor?

  • Multiplayer var mı?

  • DEATHLOOP ne zaman çıkacak?

  • Oyunun yayıncısı kim?

  • Oyunu hangi firma geliştirdi?

  Oyun Hakkında


  DEATHLOOP, Dishonored serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon imzalı yeni nesil bir birinci şahıs nişancı oyunu. DEATHLOOP'ta, Blackreef Adası'nda aynı günü sonsuza dek tekrar etmeye mahkum olan iki rakip suikastçı var. Colt olarak kaçmak için tek şansınız gün sıfırlanmadan önce sekiz ana hedefi ortadan kaldırarak döngüyü sona erdirmek. Her döngüden yeni şeyler öğrenin; farklı yollar deneyin, bilgi toplayın, yeni silahlar ve yetenekler bulun. Döngüyü kırmak için ne gerekiyorsa yapın.

  İLK SEFERDE BAŞARAMAZSANIZ… YİNE DENEYİN, YİNE ÖLÜN

  Her yeni döngü, işleri değiştirmek için yeni bir fırsat anlamına geliyor. Her denemede öğrendiğiniz bilgileri kullanarak oyun stilinizi değiştirin. İsterseniz dikkat çekmeden birer birer hedeflerinizi öldürün, isterseniz kavgaya bodoslama dalın ve mermiler havada uçuşsun. Her döngüde yeni sırlar öğrenecek, hem hedefleriniz hem de Blackreef Adası hakkında bilgi toplayacak ve cephaneliğinizi genişleteceksiniz. Bir dizi dünya dışı yeteneğe ve silah seçeneğine sahip olacak ve bu araçları çarpıcı oldukları kadar yıkıcı da olan çatışmalarda kullanacaksınız. Avcıyla avının karşı karşıya geldiği bu ölümcül oyunda hayatta kalmak için sahip olduklarınızı akıllıca kullanın.

  TEK OYUNCULU OYNANIŞINA ÇOK OYUNCULU ÖLÜMCÜL DOKUNUŞ

  Kahraman mısınız, kötü karakter mi? Colt karakteriyle Blackreef Adası'nın dört bir yanındaki hedefleri avlayıp döngüyü kırarak ve özgürlüğünüze kavuşarak DEATHLOOP'un ana hikâyesini deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, başka bir oyuncu da sizi avlamaya çalışan rakibiniz Julianna'yı kontrol edebilecek. Eğer oyuna biraz sinsilik katmak istiyorsanız, siz de Julianna'nın havalı ayakkabılarını giyebilir ve Colt'u öldürmek üzere başka bir oyuncunun oyununa sızabilirsiniz. Oyunu çok oyunculu oynamak tamamen isteğe bağlı; kendi hikâyenizde Julianna'nın yapay zekâ tarafından kontrol edilmesini de tercih edebilirsiniz.

  Blackreef Adasi; Cennet Mi̇ Ceza Mi?

  Arkane; çoklu seçenekleri ve anlık olarak ortaya çıkan oynanışları olan, muhteşem sanatsal dünyalarıyla tanınıyor. DEATHLOOP; kendi içinde bir karaktermiş hissi veren çarpıcı, retro-gelecek ve 60'lardan esintiler taşıyan bir ortam sunuyor. Blackreef havalı bir harikalar diyarı olabilir ama Colt için burası ölümün anlamsız, onu esir tutan suçluların eğlencelerinin ise sonsuz olduğu yozlaşmış bir dünyadan ibaret bir hapishane.

  Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Arapça, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası, Geleneksel Çince

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum Sistem Gereksinimleri:

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

  Yorumlar