Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Deathloop PVP Taktikleri ve İpuçları

Deathloop PVP Taktikleri ve İpuçları

İlişkiler çok zor işlerdir; özellikle de birbirlerini ölümüne avlamaya kararlı sert rakipler arasındaki ilişkiler olduğunda. Deathloop oyununun benzersiz PvP modu, kahramanı ve düşmanını zeka, silah ve doğaüstü yetenekler savaşında karşı karşıya getiriyor.

Avcı Mı Olacaksın Yem Mi?

Rakibinizin izini sürmeye çalışırken bir haritadan gizlice mi geçeceksiniz? Yoksa zafere giden yolu yüksek sesle patlatırken, yolunuzu mermi kovanlarıyla mı dolduracaksınız?

DEATHLOOP
DEATHLOOP
279,00
den başlayan fiyatlarla

Deathloop PVP Mekaniği

Colt olarak oynadığınızda, Deathloop oyununun ana senaryosunu oynuyor olursunuz. Başka bir zorluk ve öngörülemezlik katmanı ekleyerek diğer oyuncuların oyununuzu istila etmesine izin vermeyi seçebilirsiniz. Bu seçeneği devre dışı bırakırsanız, Julianna tarafından hala avlanacaksınız, ancak bu onun yapay zeka kontrollü bir versiyonu olacak. Elinizdeki araçları kullanarak, Julianna ile doğrudan yüzleşebilir veya ondan saklanabilir ve hedefinize doğru gizlice yol alabilirsiniz. Alternatif olarak, topladığınız tüm teçhizatı koruyarak, ancak hedefinize ulaşmadan kendinizi görevden tamamen çıkarabilirsiniz.

deathloop pvp

Bununla birlikte, Julianna'nın peşinden gitmek için çok iyi nedenler de olacak. Oyunda karşılaşacağınız herkesten daha güçlü ve daha akıllı olduğu için, onu alt etmeyi başardığınızda ödüllerin daha da büyük olması normal olacak. Beklenmedik bir şekilde Residuum (gelecek döngüler için teçhizat ve yeteneklerin kalıcı olarak kilidini açmak için kullanılan kaynak) kazanacaksınız ve yeni bir yüksek kaliteli silah, bir güç veya güç yükseltmesi veya teçhizatınızı, kendinizi geliştirmek için bir ziynet ile çekip, gidebilirsiniz. Bu, avcınızı avlamak için yeterli bir teşvik değilse, Julianna'yı öldürmek de Reprise'inizi yeniden doldurur, bu da yeniden başlatmadan önce harita başına iki kez ölmenize izin verir.

Julianna olarak tek göreviniz Colt'un hedeflerine ulaşmasını engellemek. Julianna olarak oynadığınızda, bir yabancının oyununu istila etme veya bir arkadaşınızın oyununa atlama ve onlarla biraz uğraşma seçeneğine sahip olacaksınız. Colt'u bir bölgede avlayacaksınız ve onun koşusuna son verdiğinizde göreviniz sona erecek. Bu, onu yalnızca bir kez öldürmeniz gerektiği anlamına gelmez. Reprise yeteneği sayesinde, görevi sona ermeden önce onu en fazla üç kez öldürmeniz gerekebilir. Julianna'nın sadece bir canı var, bu yüzden biraz daha dikkatli olması gerekecek.

Kötü Karakter Olmak Bile Ödüllendirici

Julianna ile karşılaşmak için teşvikler olduğu gibi, Julianna olarak oynamayı seçenleri de bekleyen teşvikler var. Bir hikayede kötü adam olarak oynama şansını deneyimlemenin yanı sıra, hem Julianna hem de Colt için karakter görünümleri gibi benzersiz ödüllerin kilidini açarsınız. İster Colt, ister Julianna olarak oynayın, her iki moda da aynı şekilde başlayacaksınız. Bir bölgeye girmeden önce silahınızı ve yetenek teçhizatınızı seçeceksiniz. Rakiplerin erişebildiği şeyler arasında bir miktar benzerlik var; ancak her ikisinin de kendine özgü becerileri ve yetenekleri de var.

Julianna'nın imza gücü Masquerade'dir, bu da onun başka bir Ebedi veya Vizyoner ile (hatta aklını biraz karıştırmak istiyorsanız Colt'la bile) görünüşlerini değiştirmesine izin verir. Bu yetenekle göz önünde saklanabilirsiniz ve Colt'un kafa karışıklığını kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Size nişan aldığını düşünebilir, ancak gerçekte, yeminizi çıkaracak ve nerede saklandığını size bildirecektir. Julianna'nın yanında adanın sakinleri de var. Eternalistler, Colt'u fark ettiğinde, istilacı Julianna, ona bilinen son konumu hakkında bilgi veren bir ping mesajı alacak ve tam tersi Julianna, Colt'u görürse bölgedeki tüm Ebedileri uyarabilir ve ona ilginç bir dolaylı saldırı yöntemi verebilir.

deathloop pvp taktikleri

Tabii ki Colt'un da hileleri var. Colt'un yarattığı ve kendi adını verdiği bir cihaz olan Hackamajig sayesinde Colt, adanın etrafındaki taret ve sensörler gibi çeşitli güvenlik sistemlerini hackleyebilir ve onları kendisine karşı değil, onun için çalışmaya zorlayabilir. Colt bir tareti hacklerse, onu dost olarak görecek ve diğer herkesi düşman olarak görecektir.

DEATHLOOP
279,00
den başlayan fiyatlarla

Colt'u avlamak kolay olmayacak. O güçlü, akıllı ve seni bekliyor olacak. Üstelik, daha önce de belirtildiği gibi, gerçekten ölmeden önce birden fazla kez ölebilir. Julianna olarak, ayaklarınızın üzerinde durmanız ve size rehberlik etmesi ve kararlarınızı bildirmesi için Blackreef bilginize güvenmeniz gerekecek. Colt'un bir bölgeden geçip geçmediğini belirlemeye yardımcı olması için çevrenize bir göz atın. Örneğin, haritada tanıdık bir alıcı eksikse, Colt'un oradan çoktan geçmiş olma ihtimali çok yüksektir. Oradan, ilçede izlediği yolu çıkarabilirsiniz. Avlanmaya gittiğinizde tüm bunları aklınızda bulundurun ve unutmayın, Colt son ölümünde ölene kadar iş bitmez. 

Tabii ki, Julianna her zaman Colt ile savaşmak zorunda değil. Aslında bir Julianna oyuncusunun bir Colt oyuncusuna silahlarını düşürerek veya hatta onun için düşmanları ortadan kaldırarak yardım etmesini engelleyen hiçbir şey yok, Oyunun yönetmeni, bunun tamamen kasıtlı olduğunu söylüyor. Sizin istediğiniz gibi oynadığınız oyunlar yapmayı seviyoruz ve Julianna'nın istediği gibi oynaması adil bir duyguydu. Girmeyeceğim hikaye nedenleriyle, Julianna'nın Colt'a geçici olarak yardım etmeyi seçmesi olası değil. Onunla uğraşmayı, kafasını karıştırmayı ve onu şaşırtmayı seviyor ve tüm bu olanlarla eğleniyor. diyor yönetmen.