Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
En İyi Cities: Skylines Modları

En İyi Cities: Skylines Modları

Şehir yönetme simülasyonu olan Cities: Skylines hile konusunda maalesef ki oyuncuları tatmin etmiyor. Ancak en iyi Cities: Skylines modları ile oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

2015 yılında çıkışını gerçekleştiren Cities: Skylines, farklı yapısı ve oyunculara sunduğu yenilikler ile büyük beğeni topladı. Şehir kurma ve yönetme oyunu olan Cities: Skylines, emek istediği için sabırsız oyuncular için maalesef ki bir işkenceye dönüşüyor. Oyunun hilesi de olmadığı için kolayca para kazanıp bina inşa etme işi maalesef ki mümkün değil. Ancak Steam'de yer alan modlar sayesinde oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Sizler için listelemiş olduğumuz en iyi Cities: Skylines modları sayesinde oyuna farklı bir bakış açısı kazandırabilir, oyunda sizi engelleyen öğelerden kolayca kurtulabilir ve oyunu dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bu modları Steam Atölyesi'nden indirebileceğinizi unutmayın.

Cities: Skylines
Cities: Skylines
46,55
den başlayan fiyatlarla

Cities: Skylines modları ile oyuna yeni bir tat katın

Real Estate Tycoon

Cities: Skylines, oyuncuya başlangıçta çok kısıtlı bir alan sunuyor. Oyuncu şehri genişlettikçe kullanabileceği ve bina inşa edebileceği bölümler açılıyor. Peki, bu yerleri oyunun en başında açmak ister misiniz? Real Estate Tycoon adı verilen mod sayesinde oyunun toplamda yirmi beş adet olan bölgesini şak diye açabiliyorsunuz. Bu sayede büyük şehirleri oluşturmada kendinize kıyak geçmiş oluyorsunuz.

Street View

Oyuna yepyeni bir görünüm katan Street View modu en popüler modlar arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi oyun yapısı itibariyle kuşbakışı bir görünüme sahip. Ancak çılgın mod geliştiricileri bu persfektifi aşıyor ve sokak görünümünü oyuna ekliyor. Street View modu sayesinde yaşayan şehrinize yakından bakabilir ve oyundan aldığınız deneyimi bambaşka yerlere götürebilirsiniz.

Eco-Friendly

Cities: Skylines'te bildiğiniz gibi oyunun daha iyi çalışması için sis, bulut ve karanlık efektleri yer alıyor. Bu efektler 2015 yılındaki donanımlarda oyunun daha iyi çalışması için tasarlanmıştı. Ancak teknoloji çok değişti ve ilerledi. Artık bu efektler ile grafikleri iyileştirmeye gerek yok. Real Estate Tycoon modu sayesinde oyundaki görüş açısını engelleyen tüm efektleri kaldırabilir ve temiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Who Cares About Milestones?

Bildiğiniz gibi şehir kuram simülasyonlarında bina ve yeni alanların kilidini açmak için bazı kilometre taşları bulunur. Bu seviyeleri tek tek aşarak, şehrinizi geliştirebilir ve düzenleme modları ile daha simetrik yapılar oluşturabilirsiniz. Ancak bu seviyeye geçmek ve oyunda ilerlemek için baya vakit harcamanız gerekiyor. Eğer benim vaktim yok bana balık tutmayı öğretme balık ver diyorsanız Who Cares About Milestones? modu tam size göre. Bu mod oyunun en başında tüm ipuçlarını açarak oyunculara her şeye erişme şansı sunuyor.

A Metro Exodus

Cities: Skylines oldukça sağlam bir simülasyon olsa da, birkaç alanda eksiklikleri bulunuyor. İşte bu eksiklikler mod yapımcıları ile ortadan kaldırılıyor. A Metro Exodus modu sayesinde metrolar oyuna ekleniyor. Metro serisine bir gönderme olarak hazırlanan bu mod sayesinde oyunun ulaşım dinamikleri komple değişiyor. İnsanlara zorluk çıkarmadan istedikleri yere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak bu mod ile mümkün.

Move It

Gerçek hayatta olduğu gibi, binalar veya taşınmazlar gibi şeyler bir kez inşa edildiğinde, taşınması kolay olmaz. Hatta binaları taşımak neredeyse imkansız seviyede. Simülasyon oyunu olan Cities: Skylines, bunu oyuna uyguluyor. Bu yüzden binaların yerini taşımak maalesef ki mümkün değil. Move It modu sayesinde daha önceden inşa etmiş olduğunu hem bina hem de ağaçların yerlerini düzenleme moduna girerek değiştirebilirsiniz.

A Brush For Brush

Pek çok şehir planlama simülasyonunun en sıkıcı özelliklerinden biri ağaç ekme bölümüdür. Ağaç ve yeşillik yaşam için olmazsa olmaz olsa da oyunda bunları dikmek bazen bir işkence olabiliyor. A Brush For Brush modu sayesinde boya yapar gibi ağaçları ve yeşillikleri bölgenize ekleyebiliyorsunuz. Bunu oyun geliştiricileri daha önce neden düşünemdi dediğimiz bu mod, basit gibi görünse de oyundaki sunduğu kolaylığı oldukça fazla.