Cities: Skylines
 • Cities: Skylines
 • Cities: Skylines PC Fiyatları
 • Cities: Skylines PC Key Fiyatları
 • Cities: Skylines Fiyat Karşılaştırma
 • Cities: Skylines

Cities: Skylines

Çıkış Tarihi: 10.03.2015
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Cities: Skylines fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Cities: Skylines PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Cities: Skylines oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
46,55
Steam
Sürüm — Standart
49,00
Epic Games
Sürüm — Standart
50,00
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
55,82
Steam
Sürüm — Deluxe
59,00
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
274,74

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

En İyi Sandbox Oyunlar
Koleksiyon
En İyi Sandbox Oyunlar
Bazen istiyoruz ki karşımıza bildiğiniz kum havuzu tipinde bir ortam çıksın ve bizler de o ortamın içerisinde istediğimizi yapabilelim. Video oyunu dünyasında bunlara sandbox oyunları da denebiliyor.
Koleksiyon
En İyi Yönetim Simülasyonu Oyunları
Birbirinden farklı video oyunu türü bulunuyor. Bu türlerden bir tanesi de simülasyon temelli yönetim oluyor. Bu tip oyunlarda genelde strateji ve simülasyon öne çıkıyor; bir kuruluşu, şehri, hatta ülkeyi yönetmemiz lazım gelebiliyor.
Oyun Modları
Cities: Skylines Modları
Tamamen hayal gücünüzle sınırlı, harika, büyük yaşam alanları ve şehirler yaratabileceğiniz Cities Skyline, mod yapımcıları içinde bulunmaz bir nimet.
Oyun İncelemesi
Cities Skylines İncelemesi
Oyun dünyası, oyun severlerin hayallerini gerçekleştirdiği ve gerçek dünyada yapamadığı birçok şeyi bazen klavye mouse bazen de kontrolcü desteğiyle deneyim etmesini mümkün kılan büyülü bir dünya. Kimimiz kanatlanıp uçar oyun dünyasında, kimimiz de fantastik diyarlara dalar bazen de kafa göz dalmak isteriz bazen de bir şeyler yaratmak inşa etmek, medeniyetler oluşturmak.. İşte ben yıkıcı değil yapıcıyım diyen oyuncular için en popüler seçeneklerden biri olan Cities Skylines’ı huzurlarınıza getiriyoruz.
Koleksiyon
Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (Aralık 2020)
Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren 15 gün boyunca kullanıcılarına bedava oyun sunacağını açıkladı. Bizler de herkes gibi bu oyunları heyecanla beklemekteyiz. Bu kampanya sonrasında da listemizi sürekli olarak güncel tutacağız ve Epic Games Store'un ücretsiz yaptığı her oyunu buradan gün be gün takip edebilirsiniz.
En İyi Cities: Skylines Modları
Oyun Modları
En İyi Cities: Skylines Modları
Şehir yönetme simülasyonu olan Cities: Skylines hile konusunda maalesef ki oyuncuları tatmin etmiyor. Ancak en iyi Cities: Skylines modları ile oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Cities: Skylines Yayınları

Oyun Hakkında

Şehirler: Skylines , klasik şehir simülasyonunun modern bir yorumu . Oyun, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunar ve aynı zamanda şehir kurma deneyiminin bazı köklü mecazlarını genişletir.

Cities in Motion serisinin yapımcılarından oyun, tamamen gerçekleştirilmiş bir ulaşım sistemine sahiptir. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyona karşı iyi bir denge sağlamak için oyunu oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirme becerisini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden kontrolü ele alın ve gökyüzüne ulaşın!


Çok katmanlı ve zorlu simülasyon

Şehrinizi sıfırdan inşa etmek öğrenmesi kolay ama ustalaşması zordur. Şehrinizin belediye başkanı olarak oynarken, eğitim, su elektriği, polis, yangınla mücadele, sağlık hizmetleri ve çok daha fazlası gibi temel gereksinimleri, şehrinizin gerçek ekonomi sistemi ile dengelemekle karşı karşıya kalacaksınız. Şehrinizdeki vatandaşlar, çok sayıda oyun senaryosuna ağırlıkla ve özgünlük havasıyla akıcı bir şekilde tepki verir.


Kapsamlı yerel trafik simülasyonu

Colossal Order'ın Cities in Motion serisini geliştirme konusundaki kapsamlı deneyimi, tamamen ayrıntılı ve iyi hazırlanmış bir yerel trafik simülasyonunda tamamen kullanılmaktadır.


İlçeler ve Politikalar

Belediye binasından bir yöneticiden daha fazlası olun. Şehrinizin bazı kısımlarını ilçe olarak belirlemek, kendi şehriniz için Belediye Başkanı statüsüne yükselmenize neden olan politikaların uygulanmasına neden olur.


Gündüz ve Gece Döngüsünü Kullanın

Şehir günün saatlerinde değişir ve vatandaşların programlarını etkiler. Trafik geceleri gözle görülür şekilde yavaştır ve bazı bölgelere ayrılmış alanlar tam verimle çalışmaz. Bu genişletme, sizi gündüz ve gece döngülerinin farklı yönlerini yönetme konusunda kontrol altına alacak.

Kapsamlı modlama desteği

Mevcut harita ve yapıları inşa edin veya geliştirin. Daha sonra bunları oyuna aktarabilir, paylaşabilir ve diğer şehir kurucularının kreasyonlarını Steam atölyesinden indirebilirsiniz.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Korece

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Yorumlar