Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

BeamNG.drive PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 28.05.2015
Diller: İngilizce , Kastilya İspanyolcası , Fransızca , Japonca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz BeamNG.drive fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı BeamNG.drive PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda BeamNG.drive oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


BeamNG.drive Hakkında

BeamNG. drive , neredeyse sınırsız olanaklar sunan gerçekçi, sürükleyici bir sürüş oyunudur. Yumuşak gövde fiziği motorumuz, bir aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak simüle ederek gerçekçi, dinamik davranışla sonuçlanır.
Sürüş hissi otantik ve içgüdüseldir ve çarpışmalar gerçekçi ve şiddetlidir; yine de fizik, ödün vermeyen gerçekçiliğe sahip tam bir yarış direksiyonuyla otantik olmaya devam ederken, klavye veya oyun kumandası ile sürmek için yeterince erişilebilir.

BeamNG'deki ortamlar ve araçlar. Drive , detaylara büyük özen gösterilerek el yapımıdır. Yıllarca süren titiz tasarım, araştırma ve deneyimle, gerçek dünyada sürüş hissini ve heyecanını özgün bir şekilde yeniden yaratıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından yayıncılara veya dış çıkarlara karşı hiçbir yükümlülüğü olmayan küçük bir ekibiz. Kullanıcılarımız ve modlama topluluğumuz birinci önceliğimizdir. BeamNG yapmamıza yardım edin. Nihai sürüş deneyimi sürücü ve bir açık ve uzlaşmaz yumuşak vücutlu araç simülatörü olabilir keşfetmek.

Neden BeamNG. oyunu senin için sürmek mi?


Açık dünya araç simülatörü olarak BeamNG. Drive , çok çeşitli araç disiplinlerini kapsayacak - kapalı kasa kamyondaki teslimat görevinden yüksek hızlı ralli yarışına veya yıkım derbisine kadar her şey. Aracın özelleştirilmesi ve ayrıntısı, arabanızı veya kamyonunuzu tamamen kendinize ait yapmanıza olanak tanır - ağırlığı azaltmak için tamir edin, geliştirin veya gövde panellerini çıkarın. Polis kovalamacaları, dublör mücadeleleri ve diğer özel mini oyunlar gibi sadece yarış ve çarpışmanın ötesinde uygulamak istediğimiz birçok farklı oyun türü var. Sonunda, ısrarcı araç sahipliği ve satın almak için prosedürel olarak üretilmiş kullanılmış araçlar ve onları çalıştırmak için etkinliklerle bir tür tek oyunculu açık dünya kariyer moduna sahip olmak istiyoruz.

Bazı yönlerden BeamNG. drive , bir araba veya kamyonla istediğiniz her şeyi yapmaktır - diğer oyunların yapmanıza izin vermediği şeyler. Güzel yumuşak vücut simülasyon fiziğine sahip bir aile sedanında off-road'a gidebilir veya bir yarış pistinin etrafında bir teslimat kamyonu fırlatabilirsiniz. Aynı araçları yarış canavarları, derbi canavarları veya off-road devleri olarak modifiye edebilir ya da sadece stoklarını fırlatabilirsiniz. Günün sonunda, BeamNG. drive size istediğiniz oyunu verir ve sizi eğlenceli ya da ilginç olmadığını düşündüğünüz hiçbir şeyi yapmaya zorlamaz.

Oyunun geleceği ve fizik motorumuz


Oyunumuzu ve bilgisayar teknolojimizi iyileştirdikçe, pürüzsüz bir kare hızında eşzamanlı olarak simüle edilebilen araçların sayısı artacaktır. Şu anda üst düzey bir dört çekirdekli işlemcide tek seferde 4 ila 6 araba çalıştırabilirsiniz. Her aracın yaklaşık 400 düğümü ve 4000 ışını vardır ve bunların tümü saniyede 2000 kez simüle edilir. Orta seviye bir işlemci ile mümkün olan eşzamanlı araç sayısını en az 8'e çıkarmayı umuyoruz.

Gelecekte çok oyunculu oynamaya da bakacağız, ancak herkesin beklediği çok oyunculu deneyimi yaratabilmemiz biraz zaman alabilir. Çok oyunculu talebin farkındayız ve bunu sizin kadar istiyoruz, ancak kısa vadede tek oyunculu kariyer moduna, çeşitli sürüş etkinliklerine, hataları gidermeye ve daha fazla içerik oluşturmaya odaklanıyoruz. Bu arada yerel ve / veya aynı PC çok oyuncusunu uygulayabilmemiz mümkün.

Ayrıca olanaklar kara araçlarının ötesine uzanıyor. Topluluğumuzdaki kullanıcılar, hiçbir hile yapmadan sadece mevcut araç aerodinamik fiziği ile uçan uçaklar ve helikopterler yaptılar. BeamNG, yumuşak gövde fiziği sayesinde uçağı çok otantik bir şekilde simüle edebilir. Gerçek bir uçağın gövdesinin başına gelen tüm esneklik, BeamNG'de doğal olarak ortaya çıkar ve aşırı stresin sonuçları da modellenir. Çok hızlı uçarsanız kanatlarınız bükülmeye ve parçalanmaya başlayacak. BeamNG fizik motorunun potansiyeli çok büyük.

Alfa Erişim Özellikleri

 • BeamNG'de yapılacak tüm gelecek güncellemeler. ücretsiz sürücü dahil (alfa, beta), son oyun da dahil
 • Yumuşak vücut fiziği korumalı alanı
 • 19 ayrıntılı, özelleştirilebilir, imha edilebilir araç ve daha fazlası gelecek
 • Keşfedilecek ve geçilecek 10 arazi, daha fazlası gelecek
 • Araziler, araçlar, özellikler, oynanış ve hata düzeltmeleri ekleyen sık güncellemeler
 • Tam modlama ve içerik oluşturma yetenekleri - haritalar ve araçlar yapın ve komut dosyası oynayın
 • Yerleşik arazi düzenleyicisini ve herhangi bir 3B modelleme, görüntü düzenleme ve metin düzenleme yazılımını kullanın
 • Çevrimiçi kimlik doğrulama yalnızca güncelleme için gereklidir; oyunun kendisinin çalışması için internet bağlantısına ihtiyacı yoktur.

Alfa Test Cihazları

Alfa testine web sitemiz aracılığıyla daha önce giren kullanıcılar ücretsiz bir Steam anahtarı alabilir.

Hedeflerimiz

Ana odak noktamız, nesnelerin ekranda nasıl göründüğünden çok nesnelerin nasıl hareket ettiğidir. Gerçek zamanlı yumuşak vücut fiziği ve yumuşak vücut fiziği model tasarımındaki uzmanlığımızı oyun fiziği simülasyonunun ön saflarına taşımayı, teknolojiyi ve know-how'ı olabildiğince geniş bir kitleye sunmayı amaçlıyoruz. Bunu başarmak için, motoru ve ilgili varlıkları temeldeki oyun motorundan ve işletim sisteminden bağımsız olacak şekilde tasarlıyoruz.

Şu anda fizik motoru çok çekirdekli bir CPU yapılandırmasında çalışıyor, ancak GPU'ları OpenCL aracılığıyla da destekleme sürecindeyiz.

Görevimiz

Her yerde gerçekçi, doğru, yıkılabilir ve şekillendirilebilir fiziğe sahip olmak. Her şeyi mümkün kılmak için.

Daha fazla geribildirim


Daha fazla Geri Bildirim burada bulunabilir: http://www.beamng.com/content/119-Feedback

Bize Ulaşın

Bizimle birkaç şekilde iletişime geçebilirsiniz:

Desteklenen Diller : İngilizce , Kastilya İspanyolcası , Fransızca , Japonca , Korece , Portekizce , Brezilya Portekizcesi , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Latin Amerika İspanyolcası , Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1
 • İşlemci: AMD FX 6300 3.5Ghz / Intel Core i3-6300 3.8Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Radeon HD 7750 / Nvidia GeForce GTX 550 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: AMD Ryzen 7 1700 3.0Ghz / Intel Core i7-6700 3.4Ghz (or better)
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD R9 290 / Nvidia GeForce GTX 970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Recommended spec based on 1080p resolution. Installing game mods will increase required storage space. Gamepad recommended.