Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,20
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,24
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,78
den başlayan fiyatlarla
Alan Wake 2

  Alan Wake 2

  Çıkış Tarihi: 27.10.2023
  Diller: İngilizce, Almanca, Japonca ...

  enucuzoyun.com'da en ucuz Alan Wake 2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Alan Wake 2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Alan Wake 2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
  Fiyatı Düşünce Haber Ver

  Oyun Fiyatları
  Resmi Mağazalar
  Resmi Mağaza
  Sürüm
  Fiyat
  Epic Games
  Sürüm — Standart
  912,00

  Oyun İstatistikleri

  Oyun İçerikleri

  Koleksiyon
  GeForce 4000 SUPER Serisi Ekran Kartları ile Entegre En İyi Oyunlar
  Yapay Zeka teknolojileri her alanda olduğu gibi oyun ve oyuncu ekipmanı sektöründe de kritik faydalara sahiptir. Bunun en önemli örneği Nvidia’nın DLSS ve RTX teknolojilerinin tüm oyunlarda standart hale gelmesidir.

  Alan Wake 2 yayınları

  Sıkça Sorulan Sorular

  • "Alan Wake" kıyafeti ve "Alan'ın Postacı Çantası" (Alan's Messenger Bag) sırt süsü nedir?

  • Eğer Epic Games Store'da Alan Wake 2'yi satın alırsam, "Alan Wake" kıyafeti ve "Alan'ın Postacı Çantası" (Alan's Messenger Bag) sırt süsü diğer platformlardaki Fortnite dolabımda da görünecek mi?

  • Epic Games Store'da Alan Wake 2'yi iade edersem "Alan Wake" kıyafeti ve "Alan'ın Postacı Çantası" (Alan's Messenger Bag) sırt süsü bende kalır mı?

  • Alan Wake 2 oyununun konusu nedir?

  • Alan Wake 2 nereden indirilir?

  • Alan Wake 2 nereden satın alınır?

  • Alan Wake 2 Türkçe mi?

  • Alan Wake 2 yaş sınırı nedir?

  • Alan Wake 2 hangi dilleri destekliyor?

  • Multiplayer var mı?

  • Alan Wake 2 ne zaman çıkacak?

  • Oyunun yayıncısı kim?

  • Oyunu hangi firma geliştirdi?

  Oyun Hakkında

  Alan Wake 2

  Etrafı Kuzeybatı Pasifik'le çevrili küçük bir kasaba olan Bright Falls'ta cinayetle sonuçlanan bir dizi ayin huzuru bozuyor. Zorlu vakaları çözmesiyle tanınan başarılı FBI ajanı Saga Anderson ise cinayetleri araştırmaya geliyor. Bulduğu bir korku hikâyesinin sayfalarında yazanlar gerçekleşmeye başlayınca Anderson'un vakası bir kâbusa dönüyor.
  Hayal dünyasındaki bir kâbusta sıkışıp kalan Alan Wake, yaşadığı gerçekliği şekillendirip bu tutsaklıktan kurtulmak için karanlık bir hikâye yazıyor. Wake, bu karanlık dehşet peşindeyken akıl sağlığını korumak ve kötülüğü yenmek için çabalamakta.
  Anderson ve Wake, iki ayrı gerçeklikte farklı şeyler yaşıyor olmalarına rağmen aslında ikisi de anlayamadıkları bir şekilde birbirilerine bağlılar; birbirlerini taklit ediyor, aynı şeyleri düşünüyor ve içinde bulundukları dünyaları etkiliyorlar.
  Korkunç hikâyenin sebebiyet verdiği doğaüstü karanlık Bright Falls'u istila ederek sakinlerini yozlaştırıp Anderson ve Wake'in sevdiklerini tehdit ediyor. Işık ise karşılaştıkları karanlığa karşı tek silahları ve sığınakları. İçinde yalnızca kurbanların ve canavarların olduğu korku hikâyesine sıkışıp kalan Anderson ve Wake, bundan kurtularak olmaları gereken kahramanlara dönüşebilecekler mi?

  Ölümcül Sırları Ortaya Çıkar

  Küçük bir kasabada işlenen cinayeti soruşturarak başladığın vaka, kâbus gibi bir serüvene dönüşüyor. Yoğun gerilim ve beklenmedik gelişmelerle dolu bu psikolojik korku hikâyesindeki doğaüstü karanlığın sırrını açığa çıkar.

  İki Karakter İle Oyna

  Alan Wake ve Saga Anderson'ın hikâyelerini tecrübe ederek olayların gidişatına farklı açılardan tanık ol. Anderson'ın ölüm kalım meselesini çözmesi veya Wake'in Karanlık Dünya'nın derinliklerinden kaçmak için gerçekliğini yeniden yazma çabaları arasında geçiş yaparak oyna.

  İki Dünyayı Keşfet

  Güzel olduğu kadar dehşete düşürücü olan, her birinde ilginç karakterler ve ölümcül olaylarla karşılaşacağın bu iki dünyayı keşfet. Kuzeybatı Pasifik'teki Cauldron Lake'in görkemli doğasını ve Bright Falls ile Watery'nin sakin ve durgun kasabalarını keşfet. Aynı zamanda Karanlık Dünya'nın kâbus misali şehrinden kaçmaya çalış.

  Işık ile Hayatta Kal

  Elindeki sınırlı kaynakları kullanarak zorlu, yakın mesafe karşılaşmalarda güçlü doğaüstü düşmanlarının icabına bak. Hayatta kalmak için silahtan fazlası gerekli: Karanlığa karşı savaşta en büyük silahın ışıktır. Işık, seni zor durumda bırakan düşmanlara karşı tek sığınağın olacak.
  Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Japonca, Fransızca

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum Sistem Gereksinimleri:

  Windows İşletim Sistemi

  Windows 10/11 64 bit

   

  Windows İşlemci

  Intel i5-7600K veya AMD eş değeri

   

  Windows Bellek

  16 GB

   

  Windows Depolama

  90 GB boş alana sahip SSD

   

  Windows Ekran Kartı

  GeForce RTX 2060 / Radeon RX 6600

  Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  Windows İşletim Sistemi

  Windows 10/11 64 bit

   

  Windows İşlemci

  Ryzen 7 3700X veya Intel eş değeri

   

  Windows Bellek

  16 GB

   

  Windows Depolama

  90 GB boş alana sahip SSD

   

  Windows Ekran Kartı

  GeForce RTX 3060 / Radeon RX 6600 XT

  Yorumlar