Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
180,31
den başlayan fiyatlarla
Palworld
466,80
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
747,07
den başlayan fiyatlarla
Zombie Survival Game Online
 • Zombie Survival Game Online
 • Zombie Survival Game Online PC Fiyatları
 • Zombie Survival Game Online PC Key Fiyatları
 • Zombie Survival Game Online Fiyat Karşılaştırma
 • Zombie Survival Game Online

Zombie Survival Game Online

Çıkış Tarihi: 20.12.2023
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Zombie Survival Game Online fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Zombie Survival Game Online PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Zombie Survival Game Online oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
311,10

Oyun İstatistikleri

Zombie Survival Game Online yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Zombie Survival Game Online oyununun konusu nedir?

 • Zombie Survival Game Online nereden indirilir?

 • Zombie Survival Game Online nereden satın alınır?

 • Zombie Survival Game Online kaç GB?

 • Zombie Survival Game Online Türkçe mi?

 • Zombie Survival Game Online hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Zombie Survival Game Online ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaZombie Survival Game Online'da siz ve hayatta kalan arkadaşlarınız , yaşayan ölülerle dolu kıyamet sonrası bir dünyada gezinmek için ustalığı, ateş gücünü ve cesareti kullanıyorsunuz.

Tehlikeli manzaralar, gizli kaynaklar ve anlatılmamış hikayeler keşfedilmeyi bekliyor! Ancak unutmayın, asla güvende değilsiniz; tetikte olun ve gardınızı yüksek tutun ya da Zombie Survival Game Online'ın dehşeti tarafından tüketilme riskini alın…Eski kafalardan oluşan ekibimizin geçmişte yaşadığı duyguyu yeni nesil oyunculara da yaşatmayı amaçlıyoruz.

Bununla birlikte, eski nesil oyuncular, büyüdüğümüz oyunlara incelikli (ve pek de öyle olmayan) göndermelerimiz nedeniyle hayal kırıklığına uğramayacaklar!

Yaşınız ne olursa olsun, silahınızı doldurmaya, el fenerinize biraz pil takmaya ve Zombie Survival Game Online'ın öngörülemeyen dünyasına cesurca adım atmaya hazır olun!

Oynanış Stilleri


Zombie Survival Game Online'ı deneyimlemenin birçok farklı yolu var. Arkadaşlarınızın sizi ne kadar geride tuttuğunu görmek için tek başınıza çevrimdışı oynayabilir veya zombi istilasına uğramış topraklarda hayatta kalmak için size ne kadar ihtiyaç duyduklarını onlara göstermek için onlarla birlikte takım halinde oynayabilirsiniz. Diğer bir seçenek de çok oyunculu modda başkalarına katılarak başkalarına yardım etmek veya onlarınkini almaktır. Karar senin.

Temel Oyun Mekaniği


Kaynakları toplayarak, güçlendirilmiş üsler inşa ederek ve çeşitli öğeler üreterek Zombie Survival Game Online'da hayatta kalma becerilerinizi geliştirin. Gündüz veya gece, dinamik hava koşullarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hazırlıklı olun yoksa her şeyi kaybedebilirsiniz.

Silah Çeşitleri


Çok çeşitli silahlar, benzersiz oyun tarzınıza mükemmel uyumu bulmanızı sağlayacaktır.Şu anda 9 farklı silahımız var ve gelecekte çok daha fazlasını eklemeyi planlıyoruz!

Toplum Odaklı Gelişim


Geliştirme yaklaşımımız, mevcut içeriği iyileştirmek, yeni özellikler eklemek ve sağlıklı oynanışı teşvik etmek için topluluk katkılarıyla yönlendirilmektedir. Oyuncuların rehberliğiyle, Zombie Survival Game Online'ın vizyonuna ters düşen özellikleri değiştirip kaldırırken, deneyimi keyifli ve sürükleyici hale getiren en iyi oyun özelliklerini sunmayı umuyoruz.

Benzersiz Yapay Zeka ve Zombi Davranışı


Zombi davranışını mükemmelleştirmek oldukça zorlu bir iştir, ancak hareketsiz durup gökyüzüne bağırmaktan çok uzun bir yol kat ettiler!

Özel harita


Ekibimiz, topluluğumuzun özelleştirilmiş haritamızın geniş alanından geçmesinden heyecan duyuyor.Özel Haritamız - İsimler, topluluğun uygun gördüğü şekilde değişecek!

4 km genişliğe ve 4 km uzunluğa yayılan, oyuncuyu farklı şekillerde hem zorlayacak hem de ödüllendirecek birçok benzersiz konum inşa ettik. Büyük şehirlerden ormana gizlenmiş küçük küçük paskalya yumurtalarına kadar maceranız boyunca mutlaka sürprizler olacaktır.

Müzik severler!


Zombie Survival Game Online'ın yaratılmasında yer alan, müzikal açıdan yetenekli çeşitli insanlarımız var. Bunu bilerek oyun için özgün bir müzik oluşturmak üzere yola çıktık. Bu arada oyundan çıkarılan birçok film müziği vardı. Bunların boşa gitmeyeceğine karar verdik ve oyun içi bir radyo oluşturduk. 106.9 Kıyamet Günü istasyonumuzu çalan radyoları haritanın her yerinde bulabilirsiniz!

Silah Oyunu Mekaniği


Zombie Survival Game Online dünyasına adım attığınızda silah oyunumuzun ve birinci şahıs atış deneyimimizin öne çıkacağını düşünüyoruz. İster bir zombi sürüsüne saldırıyor olun, ister boş bir araziyi izliyor olun, ister metropolün çatısında kamp yapıyor olun, size uygun bir silah seçimi ve oynanış tarzı var. Kurgu unsuru içeren gerçekçi, ancak zombi kıyametinin ortasında tuhaflıkların dikkatinizi dağıtmadığı net animasyonlarımız var...

Oyun İçi Yatırımcılar ve Bilgi


Şu anda, hepsini birbirine bağlayan 12 farklı yatırımcımız var. Bu bilgiyi topluluğa sunma yollarımız şu anda kısıtlı olsa da, gelecek planlarımız bu karakterlerle iletişim kurabilmeyi ve hatta itibar puanı kazanmak için görevlere gönderilmeyi içeriyor. Ancak şimdilik , aralarında malzeme alışverişi yapabilir ve harita boyunca zamanla bilginin anlaşılmasını sağlayacak çeşitli ipuçları bulabilirsiniz.

Ekiple tanış


Oyun deneyimimiz ve şirket yönetimi uzmanımız Gibby , iyi organize olmuş ve odaklanmış bir ekibe sahip olup, hızlı tempolu, rekabetçi bir sektörde oyun geliştirmenin zorluklarını aşmamıza yardımcı oluyor.

Ear, 10 yılı aşkın süredir çevrimiçi ortamda varlığını sürdürüyor ve uzman bir beyin fırtınası uzmanıdır. Son derece yetenekli seviye tasarımı sağlar, stüdyoda bazı çılgınları harekete geçirir ve web sitesinin suyun üstünde kalmasını sağlar. Çeşitli hayatta kalma oyunlarına olan sevgisi nedeniyle etrafta mutlaka paskalya yumurtaları olacaktır, o yüzden gözlerinizi dört açın!

Jest , dış kaynaklı serbest programlama dehamızdır! Kapsamlı bilgisini ve her işte usta yeteneklerini ortaya koyarak akıcı bir oyun ve yenilikçi mekanikler sağlıyor.

Kendi Zombie Survival Game Online-GPT'miz olan SuperPoggers , sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlamaya yardımcı olmak için Zombie Survival Game Online'ın arka uç altyapısının yönetimi konusunda danışmanlık ve rehberlik sağlar. Ayrıca oyun tasarımı kararları ve bunların oyun stratejilerini nasıl etkileyebileceği konusunda geri bildirim sağlamaya da yardımcı oluyor

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi *: Windows 7
 • İşlemci: Intel i5 6600K / Ryzen 3 1300
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: RX 470 / GTX 1050
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşlemci: Requires a 64-bit processor and operating system

Yorumlar