Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,12
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,20
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,72
den başlayan fiyatlarla
YORG.io İnceleme

YORG.io İnceleme

YORG.io, tedarik zincirleri ve zombiler hakkında eğlenceli bir oyun olarak tanımlanabilir. Amacınız mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalarak düşman dalgalarına karşı direnmektir.

Oyunu gece ve gündüz olarak ikiye ayırabilirsiniz. Gün boyunca güvende olacaksınız, bu yüzden bu zamanı üssünüzü hazırlamak için kullanmalısınız. Madenlerinizi bağlı değillerse üssünüze bağlamak için bir taşıyıcı yerleştirebilirsiniz. Savunma ve hayatta kalmak için savunma kuleleri ve bunları yapmak için fabrikalar inşa etmeniz gereklidir.

6Ortalama
  • Kaliteli bir strateji oyunu
  • Yaratıcı mekanikleri var
  • Fiyat performans olarak çok iyi
  • Teknik hatalar ve güncelleme gerektiren yönler
  • Grafikler çok başarılı değil

Oyunda, zombiler her gün daha da güçleniyor ve her 10 dalgada bir Zombi Boss doğuyor. Üssünüz yok edilirse, oyun biter. Oyunu ne kadar süre oynayabileceğinize dair bir sınır yoktur, ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, liderlik tablosundaki sıranız o kadar yüksek olur.

Her oyun farklı bir haritayla başlar ve haritadaki kaynakların dağılımı, üssünüzü nereye yerleştireceğinize karar verirken oldukça önemlidir. Her kulenin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu yönleri tam potansiyelleriyle kullanabilmeniz için dikkatlice yerleştirmeye gayret etmelisiniz ve her zaman cephane dolu olduklarına emin olmasınız.

yorg.io inceleme

Sağlam bir Boss Fight

Saatler geceye döndükçe zombiler daha tehlikeli hale geliyor. Zombilerin geliştirdiği yetenekler, en güçlü savunmalar için bile zorlayıcı olacaktır. Her 10 dalgada bir Dread Overlord belirir. Bu patronu yenmek için tüm çabalarınızı sarf etmeniz gerekbilir çünkü bu boss küçümsenecek bir şey değil!

Oyun, geleneksel kule savunmasına heyecan verici bir lojistik bükülme ve beceri ağacı ekler. Strateji geliştirmenin oldukça keyifli olduğu ve her hareketinizin karşılığını oldukça iyi biçimde alabileceğiniz oyunun, fiyatına kıyasla harika olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca YORG.io Steam Play ile Linux'ta kusursuz bir şekilde oynanabiliyor.

YORG.io
YORG.io
81,76
den başlayan fiyatlarla

Öte Yandan...

Oyunun kusurları da yok değil. Öncelikle oyun açıkça web tabanlı bir oyundur. Grafikleri de pek etkileyici değil, örneğin saldırı dalgaları daha çok slayt gösterileri gibi hissettiriyor. Bu tarz efektleri devre dışı bırakmanın veya gecikmeyi azaltmanın yolları olsa da, oyun zaten o kadar minimalist ki, bu efektlerden başka bakacak bir şeyiniz yok. Ayrıca düşmanlar güçlenip daha fazla yetenek kazansa da, onları incelemenin ve taşıyıcılarınızın ne kadar dolu olduğunu görmenin bir yolu yok. Hangi fabrikanın silahlarınız için mühimmat sağladığını belirlemenin bir yolu yok. Durum böyle olunca oyunun sinir bozucu anlar olmuyor değil…

yorgio incelemesi

Denemeye Değer

Kısacası, yorg.io, sevdiğimiz öğelerin benzersiz bir karışımıdır diyebilirz. Ancak, lojistik ve teknik sorunlar oyundan alacağınız zevki azaltıyor. Buna rağmen, oyun temel mekaniklerden bizden geçer not aldı ve tekrar oynanabilirlik açısından başarılı bulundu.

YORG.io yayınları