Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
WWE 2K22 Modları

WWE 2K22 Modları

WWE 2K22 içinde hem sinematik ve görsel şölen, hem aksiyon, hem rekabet barındıran farklı modlarla piyasaya sürüldü.

Modu diğer oyunlarda olduğu gibi menüden kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz ve o günkü ruh halinize göre WWE 2K22 deneyiminizi şekillendirebiliyorsunuz. Peki WWE 2K22’nin modları ve özellikleri nelerden oluşuyor?

Exhibition / Custom Matches

Bu mod ile en sevdiğiniz güreşçilerle ringe hiç zaman kaybetmeden çıkabilirsiniz. Aksiyonu doruklarda yaşamak isteyen, kariyer, animasyon, sosyal media gibi yan görevlere ilgi duymayan oyuncular için Exhibiton modu ile isteidğiniz ring veya maç tipini seçip anında dövüşe başlamak oldukça kolay.

Showcase

Showcase modunda efsaneler efsanesi Rey Mysterio’nun kariyerine sıfırdan şahit olma fırsatınız oluyor. Anlatım ve nesne bazlı oyunda hikayenin gidişatını değiştiremeseniz de, animasyonları izlemek, tanıdık karakterleri görmek ve gündeme damga vuran maçları yeniden yaşamak oldukça keyifli oluyor.

wwe 2k22 modları

Dominik Mysterio gibi bazı karakterleri Showcase modunda seviye atladıkça açabiliyorsunuz. Fakat bu modda kadro eksikleri olduğunu şimdiden söyleyelim. Rey Mysterio ile ringe çıkmış herkesi oyunda görmeyi beklerseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Universe

Universe modu ile oyunda yapabileceklerinizin sınırı ortadan kalkıyor. İstediğin şovları, markaları, ringleri, şampiyonaları, güreşçileri birbiri ile eşleyebilirsiniz. Universe kocaman bir olasılıklar dünyası ve bu moddaki bütün olasılıkları denemeye çalışmak, oyunun tekrar oynanabilirliğini oldukça arttırıyor. Eğer WWE 2K22’yi bir açık dünya gibi deneyimlemek istiyorsanız bu mod tam size göre.

WWE 2K22
WWE 2K22
429,00
den başlayan fiyatlarla

MyGM

MyGM ismi My General Manager’ın kısaltması olarak karşımıza çıkıyor. Adından da anlaşıldığı üzere bu modda güreşçilerin değil ringin perde arkasında olan ve bu sporu yöneten insanların neler yaptığına tanıklık ediyoruz. WWE’nin en ünlü yöneticilerinden Sonya DeVille, Adam Pearce, William Regal ve aklınıza gelen çoğu diğer isim MyGM modunda mevcut. İsterseniz bu yöneticilerden herhangi biri olarak oynayabiliyor, isterseniz tamamen yeni bir karakter yaratıp bu devasa rekabete sıfırdan dahil olabiliyorsunuz.

MyFaction

MyFaction moduna NBA’de MyTeam ya da FIFA’da Football Ultimate Team olarak denk gelmiştik. Bu modda WWE yıldızlarının nadirlik seviyesine ve istatistiklerine göre kendi güreş takımınızı yaratıyorsunuz.

wwe 2k22 mod

Düzenli güncellemeler, geliştirmeye açık bir oynanış ve haftalık etkinlikler de modun heyecan faktörünü arttırıyor. MyFaction modunda diğer modlarda oynanabilir karakter olarak karşımıza çıkmayan ama WWE dünyasından tanıdığımız oldukça fazla karakter var.

MyRise

NBA’de MyCareer olarak gördüğümüz kariyer modu daha önceki 2K oyunlarında da karşımıza MyRise olarak çıkmıştı. Kariyer modu oyuncuların kendi seçimlerini yapması, istediği federasyonlar ve amaçlar için dövüşmesi, istediği karakterlerle ilişki kurması ve kariyerini sıfırdan inşa etmesi için fırsat tanıyan bir mod. Bu mod kadın ve erkek yıldızlar için farklı hikayeler içerecek ve önceki oyunlara göre kişiselleştirilebilirliği oldukça yüksek olacak.

WWE 2K22 yayınları