Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Wilmot's Warehouse PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 28.08.2019
Diller: İngilizce ,

Enucuzoyun.com'da en ucuz Wilmot's Warehouse fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Wilmot's Warehouse PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Wilmot's Warehouse oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Wilmot's Warehouse Hakkında

Wilmot's Warehouse - Wilmot'un Deposu, bir depoyu en iyi işleyecek şekilde tutmak hakkında bir bulmaca oyunu. Çeşitli ürünleri itmek, düzenlemek ve istif etmekle sorumlu, çalışkan bir depo işçisi olan Wilmot olarak oynuyorsun. Zamanla bu ürünlerden daha fazla gelmeye başlayacak ve bunlar depoyu dolduracak. Onları nasıl düzenleyeceğin tamamen sana kalmış; renge, türe göre, Dewey Ondalık Sistemine göre veya sadece senin anlayacağın çılgın bir formata göre düzenle, hepsi kabul! Sadece her şeyi nereye koyduğunu hatırlamalısın çünkü servis kapısı açıldığında, işçiliği azaltacak her türlü yükseltmeye gerekli olan önemli Performans Puanlarını kazanmak için insanların istediklerini hızlıca bulman gerekecek.

Özellikler
- Eşsiz ve rahatlatıcı oynanış.
- Stoklanacak 500 ürün.
- Her türlü yükseltme ve avantaj mevcut.
- Bölünmüş ekranla 2 kişilik ortak oyun modu: Depoyu bir arkadaşınla beraber düzenlemek için birlikte çalışın.
- Ekstra zorluk için oyunu Uzman Moduyla özelleştir
- Lastik çizmeleri ayakkabı bölümüne mi koysam yoksa şemsiyelerin yanına mı koysam diye düşünürken dinleyebileceğin hoş elektronik müzikler.

Desteklenen Diller : İngilizce

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+, 3.2GHz, Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 9800 GTX, Radeon HD 5850
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan