Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Way to the Woods İnceleme

Way to the Woods İnceleme

Way to the Woods, bağımsız geliştirici ant tan tarafından geliştirilen solo bir macera oyunudur. Bir geyik ve geyik yavrusunun bilinmeyenin terk edilmiş dünyasından eve gitmek için yaptıkları yolculuğun hikayesini konu alan oyunu sizin için inceledik.

Steven Universe’ün harika müziklerinin arkasındaki beyinler Aivi ve surasshu tarafından bestelenen müzikleri, el yapımı ortamlarla, Way to the Woods son derece sürükleyici ve büyüleyici.

7Çok İyi
  • Sıcak ve samimi dünya tasarımı
  • Efsane müzikler
  • Hikayedeki gizemi keşfetmek eğlenceli
  • Hikaye yeterince uzun değil
  • Oyunun çıkışı ertelenip duruyor
Way To The Woods
Way To The Woods

Oyunun Hikayesi

Oyun, eve geri dönmeye çalışan bir geyik ve onun yavrusunu takip ediyor. Yolculukları boyunca onlara, petrole bulanmış ortamlarda geride bıraktıkları pisliği temizlemelerini ve yeni kıvılcımlar keşfetmelerini sağlayan bir ışık gücü bahşedilmiş. Oyuncular iki kahramanıyla bilinmeyen bir dünyayı keşfederken, gizem ve heyecanla dolu karmaşık bir hikayeye yelken açıyorlar. Oyunun hikayesi aile ve ev kavramlarını sorgulatırken, her anında sıcaklığı ile oyuncuyu etkilemeyi başarıyor. 

way to the woods inceleme

Oynanış

Way to the Woods, oyunculara çok sayıda keşif fırsatıyla doğrusal, kısa bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncular, hedeflerine birlikte ulaşmaya çalışırken, her iki karakteri aynı anda kontrol ederler.  Seviyeler arasında ilerledikçe ışıklarını büyüterek onlara yeni yetenekler kazandırabilecek ve yolculuklarını ilerletebilirler.

Yol boyunca, çözmek için ekip çalışmasını kullanmalarını gerektirecek çeşitli bulmacalar ve engellerle karşılaşıyorsunuz. Oyunda, yolculuklarında onlara yardımcı olabilecek veya onlara engel olabilecek diğer yaratıklarla da tanışacaklar. Oyuncular oyunda ilerledikçe karakterler ve yaşadıkları dünya hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve sürülerinden neden ayrıldıklarına dair fikir edinebilecekler.

way to the woods hikayesi

Grafikler

Spirited Away, Princess Mononoke ve The Last of Us gibi popüler yapımlardan ilham alan Way to the Woods'da grafikler büyüleyici. Görseller, gizem dolu bu terkedilmiş dünyaya hayat veren canlı renklerle son derece ayrıntılı.

Way to the Woods oynamaya değer mi?

Orijinal bir hikaye, büyüleyici görseller ve sürükleyici bir oyun arıyorsanız, Way to the Woods kesinlikle oynamaya değer! Oyunculara, sizi daha fazlasını istemeye bırakacak keşiflerle dolu heyecan verici bir macera sunuyor. Lineer tasarımı ile oyuncular, kendilerini sonuna kadar meşgul edecek kısa ama tatmin edici bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilirler!

Way To The Woods yayınları