Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,27
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,43
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
780,09
den başlayan fiyatlarla
Wartales, Pirates of Belerion

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Wartales, Pirates of Belerion
 • Wartales, Pirates of Belerion PC Fiyatları
 • Wartales, Pirates of Belerion PC Key Fiyatları
 • Wartales, Pirates of Belerion Fiyat Karşılaştırma
 • Wartales, Pirates of Belerion

Wartales, Pirates of Belerion

Çıkış Tarihi: 14.12.2023
Diller: İngilizce, Fransızca, Lehçe ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Wartales, Pirates of Belerion fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Wartales, Pirates of Belerion PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Wartales, Pirates of Belerion oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
GOG
Sürüm — Standart
275,60
Steam
Sürüm — Standart
341,10

Oyun İstatistikleri

Wartales, Pirates of Belerion yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Wartales, Pirates of Belerion oyununun konusu nedir?

 • Wartales, Pirates of Belerion nereden indirilir?

 • Wartales, Pirates of Belerion nereden satın alınır?

 • Wartales, Pirates of Belerion Türkçe mi?

 • Wartales, Pirates of Belerion hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Wartales, Pirates of Belerion ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında
Eski Belerion krallığının çöküşünden bu yana takımadalar terk edilmiş gibi görünüyordu. Çoğunlukla balıkçılardan oluşan nüfusu hızla korsanlığa yöneldi, tüccarlar sularını terk etti, hiçbir şey bu toprakların çürümesini durduramayacak gibi görünüyordu… ta ki İhrian halkları gelene kadar.

+25 saatten fazla yeni maceralara atılın ve kıtanın diğer bölgelerinden çok daha büyük, yeni ve düşmanca bir bölge olan Belerion'u keşfedin. Wartales dünyasına yapılan ilk genişleme paketiyle, gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir ülkeyi keşfedin! Bölgenin hikayesinin sırlarını açığa çıkarın, yeni gruplar keşfedin ve seyahat etmenin yeni yolu olan navigasyonda ustalaşın.

Görünen sakinliğine ve güneşli adalarına rağmen birçok denizci Belerion takımadalarına girmeyi reddediyor. Adalar arasında yelken açmaya cesaret eden herkes için tehlikelerin eksik olmadığı doğrudur. Kıyıları keskin resiflerle kaplıdır, hain rüzgarları tedbirsizleri uzaklaştırır, pullu canavarlar sahillerinde dolaşır ve korsanlar yollarına çıkma talihsizliğine uğrayan her şeyi yağmalayıp batırır.

Denizciliğin heyecanında navigasyon ve keşiflerin merkezde yer aldığı geniş Belerion diyarında hayranlık uyandıran bir yolculuğa çıkın. Uçsuz bucaksız genişlikte gezinirken, geminizi yanaştırırken ve Belerion takımadalarındaki adaları keşfederken rüzgar ustalığının sırlarını ortaya çıkarın.

Yelkenlerinizin şeklinden güçlü balistaya kadar geminiz için bileşenler üretin ve yükseltin, böylece geminizin yalnızca bir seyahat aracı değil aynı zamanda açık sularda müthiş bir güç olmasını sağlayın.

Muhafızlarla, kanunsuz korsanlarla ve aradaki her şeyle yüzleşirken tehlikeli sulara hükmedin. Belerion'un deniz çatışmalarına özel, ayırt edici bir oyun özelliği olan düellolarda rakiplerinize meydan okuyun.

Düşmanları fethederek, gemilere binerek ve hazineleri yağmalayarak Deniz Lordları liderlik sıralamasında yükselin. Dinamik bir savaş alanı ve yeni gruplarla karşılaşmalarla Belerion, her çatışmanın sizi denizdeki mükemmelliğe yaklaştırdığı sürükleyici bir savaş deneyimi sunuyor.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Lehçe, Korece, Almanca, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar