Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 11.07.2018
Diller: İngilizce , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Rusça ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War Hakkında

Gladius Prime, İmparatorluk bilim adamları tarafından arkeolojik açıdan ilgi çekici bir gezegen olarak biliniyordu. Kolonizasyonu sırasında, örtülü bir geçmişin ipuçlarını ortaya çıkaran antik kalıntılar bulundu. Ama kalıntılardan daha fazlasıydı. Bir şey uyandı, eski bir geçmişten söylenemez bir korku ve Gladius'un vatandaşları kendilerini hayatta kalmak için korkunç bir savaşın ortasında buldular.

Gladius Prime bir zamanlar barış gezegeniydi. Şimdi sadece savaş var.

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War , Warhammer evreninde geçen ilk sıra tabanlı 4X strateji oyunu ile sizi terör ve şiddet dünyasına götürüyor. Zorlu yapay zeka ile yüzleşin veya dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve yabancılarla işbirliği yapın veya rekabet edin.Her biri kendi benzersiz oyun tarzına ve teknoloji ağacına sahip dört ikonik Warhammer grubundan (Astra Militarum, Space Marines, Orks veya Necrons) biri olarak oynayın. Birliğinizin moralini bozabilecek özel özellikler ve tehdit edici vahşi yaşamla dolu rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfedin. Size rakip gruplara karşı üstünlük sağlamak için güçlü antik eserlerin güvenli kontrolü.İmparatorluğunuzu genişletmek ve düşmanlarınızı yenmek için bir ordu oluşturmak için şehirler, binalar ve surlar inşa edin. Savaş makinenizi beslemek ve geliştirmek için kaynakları toplayın ve yeni teknolojileri araştırın.Çözgü ile lekelenmiş bir dünya olan Gladius Prime'da kaderleri ortaya çıkarken, her fraksiyonun farklı bir hikayesinde ilerleyin. Sonunda, tüm toz çöktüğünde, yalnızca bir grup galip gelebilir.Çok çeşitli yıkıcı silahlara komuta edin, şehir fermanları yayınlayın ve taktik operasyonlar düzenleyin. Farklı özel yeteneklere sahip ve gelişmiş el bombalarından geçmişin güçlü kalıntılarına kadar çeşitli eşyalarla donatılabilen kahraman birimleri toplayın. Her kademede güçlendikçe, amacınızın gerçek şampiyonlarına dönüşürler.


Desteklenen Diller : İngilizce , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Fransızca

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Vulkan support (Nvidia GeForce 600 series / AMD Radeon HD 7000 series / Intel HD Graphics 500 series)
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Vulkan support with 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 series / AMD Radeon RX 400 series)
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan