Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack
 • Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack
 • Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack PC Fiyatları
 • Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack PC Key Fiyatları
 • Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack

Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack

Çıkış Tarihi: 17.10.2019
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
10,50
Fanatical
66.984 yorum
Sürüm — Standart
40,42

Oyun İstatistikleri

Warhammer 40,000: Gladius - Fortification Pack Yayınları

Oyun Hakkında

Fortification Pack , Warhammer 40.000 Gladius - Relics of War için bir genişlemedir ve her fraksiyona yeni bir savunma birimi getirerek mevcut kadroyu genişletir. Toplam altı yeni birimle bu DLC, sahip olunması gereken bir şey ve stratejik seçenekleri tüm oyunculara genişletecek.
Savaş devam ederken, Gladius Prime'a hükmetmek için şiddetli bir mücadeleye girişen tüm gruplar, güçlü siperleri dikmeye ve son teknoloji savunma silahları kullanmaya başvurur.

Uzay Denizcileri - Aquila Macro-Cannon
Makro top Aquila Strongpoints, genellikle İmparatorluk savunma savaş hatlarında burç olarak kullanılan devasa tahkimatlardır. Her biri, güçlü noktaya adını veren devasa makro topu barındıran büyük bir taretin bulunduğu bir cephane silosundan oluşur. Cephane silosu, Aquila Macrocannon'un, her biri birkaç Terran fit uzunluğunda olan ve Macrocannon ateşlendiğinde mermilerin hipersonik hıza ulaşmasına neden olan güçlü bir yüke sahip özel "Quake Mermileri" ateşlemesine olanak tanır.

Astra Militarum - Void Shield Generator
Boş kalkanlar normalde Adeptus Mechanicus'un monolitik Titanlarını korumak için ayrılmış yerelleştirilmiş kuvvet alanlarıdır, ancak hayati önem taşıyan diğer hedefler için bir aegis görevi görmek üzere statik jeneratörler kurulabilir. En büyük Void Shield jeneratörleri, gelen mühimmatların enerjisini emerek veya saptırarak hem birlikleri hem de stratejik olarak hayati savaş alanı konumlarını koruyarak, savaş alanının geniş bir alanına görünmez bir güç balonu bile yansıtabilir.

Kaos Uzay Denizcileri - Noctilith Crown
Noctilith Crowns, Kaos Uzay Denizcileri tarafından gerçekliğin temellerini zayıflatmak için dikilen acımasız yapılardır. Kara taş olarak bilinen gizemli malzemeden üretilen bu devasa psişik rezonatörler, ölümcül etkiye sahip perdeyi inceltir, kendi birimlerinizi korur ve düşman ruhuna zarar verir.

Necrons - Gauss Pilonu
Onlarla ilk karşılaşanların 'Pilon' olarak adlandırdıkları gizemli Necron savunma kuleleri, ilk olarak WDY-272'nin şarjsız dünyasında kaydedildi. Çöl kumlarından aniden yükselen Gauss Pilonları, herhangi bir uyarı vermeden ve yıkıcı bir etkiyle ateş açtılar; hilal şeklindeki silahlar, kuşku duymayan İmparatorluk Muhafızları sütununu yırtıp geri dönen tüm ateşe direnirken yanarken.

Orklar - Big Mek
Özellikle yetenekli veya popüler Mekboyz, yakında bir takipçiyi çekecek ve onu büyüyen bir çetenin üstesinden gelecek. Bu kadar nüfuzlu bir Mek, Büyük Mek olarak adlandırılır ve shokk saldırı silahları, kuvvet sahası teknolojisi ve tellyporta teçhizatları hakkındaki bilgisiyle yerel Warboss için vazgeçilmez olduğunu kanıtlayabilir.

Tyranids - Biovores
Biovore, bodur, şişkin bir yaratıktır - ancak bunların hepsi için daha az ölümcül değildir. Biovore, lümpen formunun derinliklerinde, düşmanı asitler, zehirler ve şarapnel büyüklüğündeki kitin parçalarıyla örten canlı bombalar olan bir dizi Spor Madeni besliyor. Biovorlar savaşta öne çıkar, ön bacaklarındaki kemikli çıkıntılar tek bir titreyen spazmda aşağılık yüklerini serbest bırakırken kendilerini yere sabitler.

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Vulkan support (Nvidia GeForce 600 series / AMD Radeon HD 7000 series / Intel HD Graphics 500 series)
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Vulkan support with 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 series / AMD Radeon RX 400 series)
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Yorumlar