Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
4,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
149,50
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
77,25
den başlayan fiyatlarla
Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack

Papara Lite Card
Sponsorlu Ürün
Papara Lite Card

Satış noktalarından al, harca, kazan.

Cashback ile Oyun & E-pin harcamalarına %10’a varan anında nakit.

Lite Card'a Başvur

 

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack
 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack PC Fiyatları
 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack PC Key Fiyatları
 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack

Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack

Çıkış Tarihi: 01.06.2022
Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Fransızca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
13,50
Gamesforpc
Sürüm — Standart
101,43
GOG
Sürüm — Standart
118,03

Papara Lite Card
Sponsorlu Ürün
Papara Lite Card

Satış noktalarından al, harca, kazan.

Cashback ile Oyun & E-pin harcamalarına %10’a varan anında nakit.

Lite Card'a Başvur

 

Oyun İstatistikleri

Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack oyununun konusu nedir?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack nereden indirilir?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack nereden satın alınır?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack kaç GB?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack Türkçe mi?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack yaş sınırı nedir?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Warhammer 40,000: Gladius - Escalation Pack ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Tüm hizipler için yeni birim türleri, Escalation Pack ile mücadeleye giriyor.

Yeni birimlerin her biri, olağanüstü yeteneklerden ezici ateş gücüne kadar fraksiyonlarına yeni bir şey getiriyor.

Kaos Uzay Denizcileri - Forgefiend

Çift döner tabancalı hızlı yürüteç ünitesi.

Forgefiend Daemon Engine başlangıçta düşman kuvvetlerine uzaktan ölüm ekmek için tasarlandı. Kabaca centauroid formunda olan Forgefiend'in gövdesi, İmparatorluk silahlarının cehennemde dövülmüş parodilerini taşıyan ikiz silah yuvalarına sahiptir. En yaygın Forgefiend'ler, birincil uzuvları yerine bir çift hades otomatik top, düşman birliklerinin kitlelerini ve hatta hafif zırhlı araçları aşağılayıcı bir kolaylıkla tırpanlamalarına izin veren döner silah kümeleriyle oluşturulur.

Tyranids - Kovan Muhafızları

Menzilli sert piyade birimi.

Hive Guard, son derece güçlü simbiyotik biyolojik silahlara bağlı, ağır zırhlı silah canavarlarıdır. Gözleri olmamasına rağmen, Hive Guard, diğer Tyranidlerin duyuları aracılığıyla algılamalarına izin veren zayıf bir telepatik yeteneğe sahiptir ve onlara en sofistike teknolojik idrakçiyi bile bunaltacak çok sayıda hedefleme bilgisine erişim sağlar. Kovan Muhafızı'na dağıtılan yetersiz zihinsel kapasite, Kovan Zihni'nin yönlendirmesi olmadan hareketsiz durdukları ve çarpışmak için ileri hareket etmek yerine avın menzile girmesini bekledikleri anlamına gelir.

Adeptus Mechanicus - Skitarii Korucuları

Doctrina Imperatives, keskin nişancı silahına sahip piyade birimi ve siperden geçin.

Tech-Priest'lerin bilgi avcıları olduğu yerde, onların Skitarii Rangerları, özellikle Omnissiah'ın düşmanları olan duyarlı yaratıkların avcılarıdır. Bu durdurulamaz siborglar, kanlı iş bitene kadar dinlenmezler, çünkü düşmanlarının yerini tespit etme ve yok edilmelerini sağlama zorunluluğuyla sürekli ileriye doğru itilirler. Bunu, yukarıdan başlatılan Drop Pod grevlerinde veya düşmanın ortasına ani ışınlanma yoluyla değil, avlarını haftalar hatta aylar boyunca, daha fazla koşamayacak duruma gelene kadar takip ederek yaparlar. Belirlenen hedef hedef işaretlerine ulaştığında, Skitarii amansız ilerlemeye devam ederken bile hava galvanik silahların gümbürtüsü ve çatırdamasıyla dolar. Elektrik çarpmış cesetlerin kokusu asla geride kalmaz.

Uzay Denizcileri – İzciler

Keşif ve sızma konusunda uzmanlaşmış piyade birliği.

Düşmanın bir İzci Bölüğü'nün varlığından haberdar olduğu ilk şey, ilerlemesinin ani ve şiddetli bir şekilde durdurulduğu zamandır. Kafalar geri çekilir ve savaşçılar yere yığılır, keskin nişancı ateşiyle kafataslarında açılan düzgün delikler. Ani bir av tüfeği patlaması, göğüslerinde ve sırtlarında patlayan kanlı kraterlerle ayaklarından atılan düşmanları görür. Bolt tabancaları havlar, şiddetli bir ateşin gümbürtüsü ve çapraz ateşe yakalanan düşmanlar kitlesel tepki veren mermiler tarafından parçalanırken ölenlerin çığlıklarıyla dengelenir. Topçu ve ağır silahlı askerler bile güvende değil, çünkü pusu kuran İzciler gizlenmekten patlayarak düşmanın arka hatlarında hasara yol açıyor. Bir İzci Bölüğü düşmanlarına saldırmayı ne kadar seçerse seçsin, bu tamamen sürpriz olacak ve beklenmedik bir yerden, onların gizli ve kurnazlıkları, sürgü ve bıçak kadar ölümcül olduğunu kanıtlayacaktır.

Astra Militarum – Şeytan Köpek

Ölümcül bir zırh eritici topa sahip hızlı tank birimi.

Adını bu silahın ateşlendiğinde çıkardığı tiz ulumadan alan Devil Dog, zırhlı savaşta ağırlığının çok üzerinde yumruk atabiliyor. Gerçekten de, birçok Devil Dog tayfası, düşman zırhını ve olağanüstü ağır piyade varlıklarını yok etmede mükemmel olan, kendilerini büyük oyun avcıları veya canavar avcıları olarak tanımlarlar. Yoğun arazide İmparatorluk Muhafızlarına karşı uzun süreli seferlerde savaşmak zorunda kalan bir düşman, çok geçmeden Şeytan Köpeği'nin kambur siluetinden korkmayı öğrenir - bu saldırgan ve hızlı hareket eden tank avcısı, araçlarının erimiş cüruf haline geldiğini kısa sürede bulamazlar.

Necronlar – Hayalet Gemisi

İyileştirme yetenekleri olan taşıma aracı.
Ghost Arks, kendi kendini onaramayan Necron kalıntıları için trol avlamakla görevlendirildi. Kurtarılan bileşenler, düşmüş Necron'ları tam işleve döndüren yapıcı bok böceği sürüleri tarafından kullanılır. Onarılan savaşçılar daha sonra Ghost Ark'ın kapasitesi dolana kadar hareketsiz kalır, bu noktada ya kargolarını mezar dünyalarına geri gönderir ya da onları doğrudan savaşa gönderir. Hayalet Arklar genellikle, takviye birliklerini savaşa taşıyan geleneksel nakliye araçları olarak kullanılır - ancak, korkunç kargoları gemiden indiğinde gerçekten kendilerine gelirler. Necron'ların saflarında sürüklenen Arks, birbiri ardına düşen piyadeleri onarırken zümrüt enerjilerle titreşiyor. Düşman, Necron'ları öldürmek için ellerinden gelenin en iyisini yapma çabalarının boşa çıktığını ancak korkuyla izleyebilir.

Craftworld Aeldari – Hornets

Hızlı keşif skimmer birimi.

Hornet, Aeldari zırhlı kuvvetleri tarafından hızlı bir keşif ve baskın rolünde konuşlandırılan küçük, tek kişilik bir saldırı gemisidir. Aeldari zırhlı saldırılarının ön saflarında bulunabilir, Dalga Yılanlarının ana kuvvetinin önünde hızlanır ve genellikle Jetbikes ve Vypers gibi diğer yüksek hızlı saldırı araçlarıyla birlikte çalışır. Aeldari ırkının yüksek standartlarına göre bile Hornet'in motoru türünün harikası.

Orks - Megatrakk Scrapjet'ler

Düşmanları öldüren şeylerle kaplı metal bir boru.

Hem Speed Freek'ler hem de yere çakılmış Flyboyz'un favorisi olan Megatrakk Scrapjet'ler, roketle hızlanma, etkileyici ateş gücü ve etkili bir şekilde devasa, itme tahrikli bir matkabın dümeninde düşman hatlarına çarpmanın gülünçlüğünü sağlar. Bu araçlar, eski Ork pilotlarının, düşmanları çok yakın mesafeden biçmenin hayal meyal hatırladıkları neşenin keyfini çıkarmasına izin veriyor - bu, elbette, çoğu zaman Flyboy'un kaza yapmasına neden olan bir zevk. Rokkit'ler ve füzeler hedefleriyle çarpışırken düşmanın ortasında patlamalar meydana gelirken, Grot kuyruk nişancıları gevezelik eden büyük atışlarla alevler saçıyor - bir Megatrakk Scrapjet'e kaynaklanmış, cıvatalanmış, perçinlenmiş ve kamçılanmış silah dizisi korkunç.

T'au - Kaplan Köpek Balığı

Maksimum ateş gücü ile donatılmış uçan süper ağır avcı-bombardıman birimi.

Tiger Shark, savaş uçağı rolünde konuşlandırılmış büyük bir uçaktır. Büyük operasyonlar sırasında T'au Hunter kadrolarını desteklemek için yapılan uçuşlarda sıklıkla karşılaşılan, Tiger Shark'ın ana rolü, dronların konuşlandırılması gibi görünüyor, ancak daha yakın zamanlarda, birden fazla arayıcı füze ile donanmış olanlarla da karşılaşıldı. Adeptus Mechanicus'un hasarlı Tiger Shark gemisini savaş alanlarından kurtarma çabaları, T'au İmparatorluğu güçlerinin yanı sıra Engizisyon'un belirli unsurlarının şiddetli direnişiyle karşılandı.

Desteklenen Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Fransızca, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Vulkan support (Nvidia GeForce 600 series / AMD Radeon HD 7000 series / Intel HD Graphics 500 series)
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Vulkan support with 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 series / AMD Radeon RX 400 series)
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar