Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Warhammer 40,000: Darktide İnceleme

Warhammer 40,000: Darktide İnceleme

Yoğun, sürükleyici ve inanılmaz derecede heyecan verici bir oyun deneyimi arıyorsanız, Warhammer 40,000: Darktide size aradığınız her şeyi sunabilir. Fatshark tarafından geliştirilen Darktide, Warhammer 40,000 evreninin acımasız ve karanlık geleceğinde geçen bir co-op nişancı oyunu.

Darktide'da en fazla dört oyuncu, görevleri tamamlamak, düşmanları alt etmek ve tehlikeli ve düşmanca bir ortamda hayatta kalmakla görevli bir İmparatorluk Muhafızları ekibinin rollerini üstlenir. Oyun, ikonik lazer silahından alev makinesi ve roketatar gibi ağır silahlara kadar çeşitli silahlara sahip. Oynanış hızlı ve yoğun ve oyunda her biri kendine özgü taktik ve yeteneklere sahip çeşitli düşmanlar ve Bosslar var. Bu incelemede, oyun hakkında konusundan tutun oynamaya değer olup olmadığına kadar bilmeniz gereken her şeyi ele aldık.

7Çok İyi
  • Harita tasarımı
  • Dünya tasarımı
  • Grafikler ve müzikler
  • Silah, zırh ve düşmanların çeşitliliği
  • Biraz daha cilalı olabilirmiş
  • Psyker sınıfı dengesiz bir oynanışa sahip

Warhammer 40,000: Darktide Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Warhammer 40,000: Darktide
Warhammer 40,000: Darktide
484,55
den başlayan fiyatlarla

Oyunun Hikayesi 

Yazar Dan Abnett tarafından yazılan Warhammer 40,000: Darktide'ın hikayesi, potansiyel bir şüpheliyi araştıran bir grup Engizisyon ajanını konu alıyor. Şehir, her şeyi kontrol etmeye çalışan gizemli, uğursuz bir gücün tehdidi altındayken, Kaos şehrin kontrolünü ele geçirmeden önce siz ve Engizisyondaki Müttefikleriniz düşmanı yenmelisiniz. Hikaye, kahramanlar ve sınıflar hakkında daha fazla detay için Warhammer 40,000: Darktide Hikayesi içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oynanış

Oyun, Warhammer 40,000 evreninde geçen taktiksel bir aksiyon-RPG'dir. Oyuncular, takımlarına liderlik etmek için her birinin kendine özgü silahları, yetenekleri ve oyun tarzı olan dört özel sınıftan birini seçmelidir. Oyunda ilerledikçe görevleri ve hedefleri tamamlamalı, kaynakları toplamalı ve düşman sürüleriyle savaşmalısınız. Ayrıca hangi silahları kullanacağınızı ve kadrolarını nasıl yükselteceğinizi, karakterlerinin becerilerini nasıl yöneteceğinizi ve donanımlarını nasıl özelleştireceğinizi de çözmeniz, bunlarla alakalı bir sürü stratejik karar almanız gerekiyor.

Warhammer darktide inceleme

Warhammer 40,000 Darktide Co-Op mu?

Evet, oyuncular co-op modu için en fazla üç oyuncuyla takım kurabilir. Birlikte oynamak, takımlarının birleşik becerilerini ve yeteneklerini daha zorlayıcı görevlerin üstesinden gelmek için kullanmalarına ve diğer oyunculara karşı PvP savaşlarına girmelerine olanak tanır. Oyun, sürükleyici ve zorlu olacak şekilde tasarlanmış. Düşmanlar çeşitli yönlerden gelebilir ve çok sayıda saldırabilir, bu da oyuncuların stratejik düşünmesini ve hızlı hareket etmesini önemli kılar. Oyun ilerledikçe oyuncular, yeni zorluklar ve düşmanlar getiren, sürekli gelişen bir Kaos tehdidiyle de mücadele ederler. 

Harita

Oyundaki harita tasarımı gerçekten etkileyici. Belirli bir yere yaklaşmanın birkaç farklı yolu var ve hangi yolla gideceğiniz tamamen sizin yaratıcılığınıza ve özgür iradenize bağlı. Haritalar daha önceden tanıdık olan unsurları içerir, bu da haritayla bağlantı kurmayı ve etrafta gezinmeyi kolaylaştırır.

Dövüş Mekanikleri

Bu oyun, menzil ve yakın dövüş karışımına sahip, ancak V2'den daha fazla menzile odaklandığı doğru. Ekibin birlikte çalışması, ne zaman saldırı ne zaman defans yapacağını bilmesi, özellikle de ne zaman yakın dövüş ve ne zaman menzilli dövüş kullanacağını bilmelidir. 

warhammer 40000 darktide oynanır mı

Grafikler ve Ses Dünyası

Darktide'daki grafikler tek kelime ile harika. Oyun, 40.000 evrenini mükemmel bir şekilde özetleyen çok karanlık, cesur bir görünüme sahip. Underhive'ın klostrofobik koridorlarından galaksinin dış bölgelerinin harap, yabancı manzaralarına kadar ortamlar ayrıntılı ve çeşitli. Oyunun müzikleri ise, yoğun savaş müziği ve unutulmaz atmosferik parçaların karışımıyla grafiklere yakışır derecede iyi. 

Warhammer 40,000: Darktide oynanır mı?

Evet, Warhammer 40,000: Darktide'ın oynamaya değer olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yeni bir oyun olduğu için hala geliştirme ve biraz cilalama için yer olmasına rağmen, yoğun dövüş, ilgi çekici bir hikaye ve birçok özelleştirme seçeneği içeren aksiyon dolu, atmosferik bir nişancı oyunu ile karşı karşıyayız.

Warhammer 40,000: Darktide yayınları