Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa
 • Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa
 • Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa PC Fiyatları
 • Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa PC Key Fiyatları
 • Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa Fiyat Karşılaştırma
 • Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa

Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa

Çıkış Tarihi: 30.09.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
49,00

Oyun İstatistikleri

Wargame: Red Dragon - Nation Pack: South Africa Yayınları

Oyun Hakkında

Yeni Wargame Red Dragon - Nation Pack: South Africa'da Güney Afrika Savunma Kuvvetleri'nin benzersiz Soğuk Savaş cephaneliği ile savaşa geri dönün.

Eugen Systems'ın popüler RTS'si için bu yeni derinlemesine Nation Pack genişletmesiyle, 1980'lerin Sınır Savaşları sırasında konuşlandırıldığı şekliyle SADF'nin sert ve hareketli savaş güçleri ile oynamaya başlayacaksınız. Titizlikle araştırılmış ve özenle yeniden oluşturulmuş ve tamamı Afrikaanca veya Güney Afrika aksanlı İngilizce olarak seslendirilmiş 90'a yakın yeni birimin kontrolünü elinize alın.

Hızlı dönen birimleri ve saldırgan piyadeleriyle tanınan SADF, Afrika kıtasındaki önde gelen savaş güçlerinden biriydi - ve açık Soğuk Savaş çatışmasına katılan birkaç kişiden biriydi. Sıkı uluslararası ambargolar nedeniyle kendi kendine yeterliliğe odaklanan SADF, yerel çevreye ve savaş alanı koşullarına özel olarak uyarlanmış birçok özgün tasarım gerçekleştirdi.Casspir ve Ratel APC'lerden paletli Olifant ana muharebe tankına, tekerlekli G6 Renoster kundağı motorlu topçuya, Rooivalk saldırı helikopterlerine - SADF'nin ünlü cephaneliği artık Wargame Red Dragon'da tamamen mevcut.

ANA ÖZELLİKLER

 

 • 20 yepyeni araç modelinin yanı sıra çok sayıda yeni varyant dahil 90'a yakın yeni SADF birimiyle oynayın.
 • Bunlar, her yerde bulunan Casspir ve Ratel APC'leri (IFV, keşif, komuta, havan ve hatta SAM), Rooikat tekerlekli tank (varyantlar ve prototipler dahil), Eland (lisansla üretilen Fransız AML), Cactus (Fransız Crotale), paletli Olifant MBT, yöresel SAMIL kamyonlar (Ystervark ve Bosvark SPAAG, Valkiri ve Bateleur ÇNRS) birçok silahlı versiyonları, ikonik G6 Renoster obüs kendinden tahrikli.
 • Hava kuvvetleri savaşçı ve çok maksatlı uçağı olarak kullanılabilir özellik yakın hava desteği gibi eski Korsan, Vampir ve Impala, yanı sıra çok sayıda Fransız Mirage varyantları ve yerel olarak modifiye Çita. Ayrıca, planlanan (henüz iptal edilen) ilk tam Güney Afrika uçağı tasarımı olan Atlas Carver prototipini bulacaksınız.
 • Helikopterler arasında Fransız Alouette III , Puma , Super Frelon ve bunların yerel olarak üretilen versiyonları ve K-Car , Oryx ve XTP-1 Beta gibi prototipleri yer alıyor. Ayrıca Güney Afrika'nın kendi saldırı helikopteri tasarımı olan Rooivalk'u konuşlandırabileceksiniz.
 • Piyade, Bokkop düzenli tüfekler, Parabat paraşütçüleri, SASF özel kuvvetleri ve milis, keşif, MANPADS, mühendisler gibi daha birçok birliğe sahiptir. Ayrıca Portekizce konuşan Angola UNITA mangalarının yanı sıra SADF'nin kıdemli hafif piyade düzeni olan 32 Taburu'nu (Buffalos) bulacaksınız.
 • SADF silahları, ithal veya yerel olarak üretilmiş R1 ve R4 tüfekler, SS-77 ve Mini-SS MG, LRAC ve APILAS LAW'ın yanı sıra daha orijinal HK-21 , FT5 , Inflict ve tabii ki ikonik Y2 bombaatar ve NTW-20 ağır keskin nişancı tüfeği.


Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça, Japonca, Korece, Ukraynaca, Geleneksel Çince, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Polish, Russian, Japanese, Korean, Ukrainian, Traditional Chinese

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10
 • İşlemci: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
 • Bellek: 2048 MB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE ATI RADEON X1800 GTO/NVIDIA GEFORCE 7600 GT/INTEL HD 3000 OR HIGHER
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DIRECTX 9 COMPATIBLE
 • İlave Notlar: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR ONLINE GAMING
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10

Yorumlar