Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Warframe İnceleme

Warframe İnceleme

Free to Play yani oynaması ücretsiz olan oyunlar oyuncu evreninde hatırı sayılır bir yer tutuyor günümüzde Warframe. Peşi sıra çıkan birçok oyun, herhangi bir ücret talep etmeden erişildiği için öyle ya da böyle belirli bir kitle üzerinde oynanabilirlik yaratabilmeyi başarabiliyor.

Free to Play olup da kaliteli oynanışla güzel görselleri birlikte verebilen yapımlar ise bizi asıl mutlu eden oyunlar oluyor. 2013 Mart ayında oyun kütüphanelerine eklenen ve o günden bugüne neredeyse her oyun platformuna misafir olan Digital Extreme oyun yapım firmasının aksiyon ve rol yapma mekaniklerini birleştiren nişancı oyunu “Warframe” incelemesi başlıyor.

9Mükemmel
  • Zorlayıcı oyun içi satın alımlar yok
  • Kaliteli görsellik
  • Yeni nesil destekli yapım
  • Karmaşık arayüz sebebiyle alışmak biraz zor

Detaylar

Uzay temalı bir yapım Warframe. Derin uzayda hayat bulan bu aksiyon rol yapma ve nişancı karışımı oyunu isterseniz tek başınıza isterseniz co-op olarak deneyim edebilirsiniz. 

Öncelikle belirtelim; çok hızlı ve de hareketli bir oyun deneyimi bekliyor sizi. Bol zıplamalı, atlamalı kaçmalı bir yapısı var Warframe’in. Sağlam reflekslere sahip genç oyuncularımız daha başarılı olacaktır mücadelelerinde. 

warframe ücretsiz oyun

Her oyunda görmeye alışık olduğumuz seviye sistemi Warframe’de bulunmuyor. Onun yerine oyun içinde bir tür rank sistemi inşa edilmiş. Master rank dediğimiz bu sistem adından da anlaşılacağı üzere belirli bir konuda usta seviyesine ulaşma üzerine kurulmuş. Her rank belirli bir seviyeye kadar yükseltilebiliyor. Elbette bu yükselme siz oynadıkça ve deneyim kazandıkça gerçekleşiyor. 

Serbest serbest takılıp zaman geçirebileceğiniz yapımda, görev bazlı bir ilerleyiş de mevcut. Bu görevleri gerçekleştirmek hem oyun haritasını tamamen açma şansını size verecek hem de karakterinize gelişim gösterme noktasında oldukça yardımcı olacaktır. 

Gerçekten Ücretsiz

Günümüzde, Free to Play olarak lanse edilen yapımlar aslında pek de Free To Play olamıyor maalesef. Tamam bu yapımlara ücretsiz sahip olup hemen oynayabiliyorsunuz ama gerek oynanışta verdiği kısıtlamalar gerek ise çeşitli zorluklar sebebiyle sizi oyun içi satın alıma yönlendiriyorlar.

Warframe
Warframe
Ücretsiz

Warframe, bu konuda büyük bir alkışı hak ediyor çünkü yapımı hiçbir ücret ödemeden veya ödemeye zorlanmadan bitirip oyun içinde kaliteli zamanlar geçirebiliyorsunuz. 

warframe ücretsiz steam oyun

Karar

Aksiyonun tavan yaptığı, eğlencenin hiç soluk kesmediği ve oyun içinde bol bol içerik tüketebildiğiniz hem tek başına hem de arkadaşlarınızla keyifli ve adrenalin dolu dakikalar hatta saatler geçirebileceğiniz, insanoğlunun her zaman merak duygusunu harekete geçiren bir tema olan uzay evreninde geçen Warframe, kesinlikle deneyim edilmesi gereken bir yapım. 

Hızlı bir oyun yapısına aşina olmayan oyuncu dostlarımızın bile yapıma bir şans vermemesi için hiçbir neden yok. Sonuç olarak oyun bedava ve atalarımız ne demiş: Bedava sirke baldan tatlıdır.

İyi oyunlar. 

Warframe Yayınları