Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
191,32
den başlayan fiyatlarla
Palworld
495,31
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
792,69
den başlayan fiyatlarla
VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare
 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare PC Fiyatları
 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare PC Key Fiyatları
 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare Fiyat Karşılaştırma
 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare

VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare

Çıkış Tarihi: 21.12.2023
Diller: İngilizce, Rusça, Japonca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
217,75

Oyun İstatistikleri

VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare oyununun konusu nedir?

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare nereden indirilir?

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare nereden satın alınır?

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare Türkçe mi?

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • VTOL VR: EF-24 Mischief - Electronic Warfare ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

EF-24G "Mischief", elektronik harpte (EW) önemli bir rol oynayacak şekilde uyarlanmış ve donatılmış, iki koltuklu, çift motorlu, değişken taramalı bir savaş uçağıdır. Özel sensörler ve gelişmiş çok modlu ECM bölmeleri, ona her türlü düşman yayınını bulma, hedefleme ve hasara yol açma yeteneği sağlar. Çeşitli sistemleri akıllıca yönetmek karmaşık bir görev olabilir, bu nedenle başka bir oyuncu Elektronik Harp Görevlisi (EWO) olarak arka koltuğa geçebilir.

AN/ALQ-245 Çok Modlu Elektronik Karşı Tedbir Podu

Bu özel ekipman ECM teknolojisinin zirvesidir. Düşük, orta ve yüksek frekansları çeşitli modlarda iletebilir:

 • Gürültü: Anlamlı sinyalleri tespit etme yeteneğini azaltmak için hedefi gürültüyle bombardıman edin. Frekansa bağlı olarak bu, radar algılamayı, GPS'i, iletişimi vb. etkileyebilir.
 • DRFM: Dijital Radyo Frekans Belleği, gelen radar sinyallerinin işlendiği ve yanlış temaslar oluşturmak ve kilitleri kaldırmak için göndericiye geri gönderildiği bir tekniktir.
 • SAS: Sinyal Arttırma Sistemi, hedefin radarında farklı türde bir uçak olarak görünmesi için kapsülün radar dönüşünü yeniden şekillendirmesine olanak tanır.

ADM-160J Havadan Fırlatılan Tuzak/Karıştırıcı

Bu jet motorlu füze, hedef konumların etrafındaki yörüngelerde uçmak veya bir GPS yolunu takip etmek için konuşlandırılabilir. Aynı imza artırma sistemini taşıyor ve ona bir savaş uçağı, bombardıman uçağı veya radardaki herhangi bir uçak gibi görünme yeteneği veriyor. Ayrıca düşman hava savunmasını bastırmaya yardımcı olmak için karıştırma modunda da çalışabilir. Uçuş sırasında yeni rotalar veya hedeflerle güncellenebilmesi ve üçgenleme ve analiz için RWR bağlantılarını paylaşabilmesi için uçağınızla bir veri bağlantısı sağlar.

Sensör Füzyonu ve Veri Bağlantısı

Mischief, EW'de başarılı olmasına yardımcı olacak eklemeler ve modifikasyonlarla birlikte F-45 gibi 5. nesil taktik sistemlerini kullanıyor. Radar pozisyonlarını üçgenlemek, hedef frekansları ve konfigürasyonları hakkında bilgi toplamak ve görevinizi sürdürmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlamak için otomatik olarak ekip arkadaşlarıyla bağlantı kurar.

Değişken Süpürme Kanatları

EF-24'ün döner kanatları, bir uçak gemisi üzerinde çalışmaya devam ederken yüksek hızlara ulaşmasını sağlar. ECM bölmeleri, güce ihtiyaç duyan operasyonları beslemek için gerektiğinde koç hava türbini girişlerini devreye alır, ancak uçağın aerodinamik konfigürasyonu, en zorlu durumda bile süpersonik uçuşu sürdürmesine olanak tanır.

Sensör Ekranları

FRAZ (Frekans/Azimut) ekranında EM ortamını analiz edin ve TSD'de her yönde tespit edilen genel sinyalleri okuyun. TSD'deki hedefleri hızla ve kolayca belirleyebilirken, radarın tam kontrolünü elinize alın.

Silahlar

Çeşitli anti-radyasyon füzeleriyle radar hedeflerini alt edin. AIM-54 ile uzun mesafelerde havadan havaya ağır bir yük fırlatın. Motorlar arasında yüksek kapasiteli güdümsüz ve hassas bomba rafları taşıyın.

Desteklenen Diller: İngilizce, Rusça, Japonca, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Yorumlar