Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Voxel Tycoon
 • Voxel Tycoon
 • Voxel Tycoon PC Fiyatları
 • Voxel Tycoon PC Key Fiyatları
 • Voxel Tycoon Fiyat Karşılaştırma
 • Voxel Tycoon

Voxel Tycoon

Çıkış Tarihi: 15.04.2021
Diller: İngilizce, Rusça, Fransızca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Voxel Tycoon fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Voxel Tycoon PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Voxel Tycoon oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Voxel Tycoon Yayınları

Oyun Hakkında

Voxel Tycoon - sonsuz voxel dünyasında geçen bir yönetim simülatörü. Kaynakları çıkarın ve bunları özel fabrikalarınızda ürünlere dönüştürün. Büyük bir tren, kamyon ve otobüs filosuyla tedarik zincirleri ve yolcu rotaları oluşturun ve küçük şehirleri gelişen bir ekonomiye sahip müreffeh megapollere dönüştürün!

Ulaşım


Oyunda, lokomotifler, vagonlar, kamyonlar (yarı römorklar dahil!), Otobüsler, çok birimli hız trenleri ve daha fazlası olan buhardan elektriğe çağları temsil eden 50'den fazla araç var.

Her aracın, satın alırken ve inşa ederken göz önünde bulundurmanız gereken kendine özgü özellikleri vardır. Fizik simülasyonumuz sayesinde araçlar ağırlıklarına, taşıdıkları yükün türüne ve miktarına, motivasyon gücüne ve derecelerine göre farklı davranacak.

Esnek programlama, diğer şeylerin yanı sıra, trenlerin istasyonlara varması gereken kesin yolları seçmeye veya herhangi bir durakta hangi özel vagonların yüklemesi veya boşaltması gerektiğini seçmenize olanak tanır. Rotaları kullanarak toplu siparişler verebilir veya listenizdeki her araç için ayrı görevler oluşturabilirsiniz.

Köprüleme ve tünelleme, tam bir sinyalizasyon sistemi ile birlikte (trenlerinizin birbirine çarpmasını istemezsiniz, değil mi?), Ağınızı oluşturmak ve genişletmek için tam bir özgürlük sağlar.

Fabrikalar


Maden şaftlarıyla madenciliği organize edin, ardından hammaddeleri kırıcılar, fırınlar, rafineriler ve diğer makineleri kullanarak işleyin.

Karmaşık üretim zincirleri karmaşık lojistik gerektirir! Makinaları, binaları ve depolama tesislerini konveyör bantlarla birbirine bağlayarak kendi benzersiz fabrikalarınızı tasarlayın.

Yeni binaların, üretim zincirlerinin ve araçların kilidini açarak yeni teknolojilere ilişkin araştırmaları finanse edin ve tedarik edin.

Sonsuz Dünya


Çöllerden kutup tundralarına kadar benzersiz biyomlarla dolu sınırsız, prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyayı keşfedin. Nadir kaynaklar ve yeni geliştirme fırsatları bulmak için yeni bölgelerin kilidini açın. Dünya sonsuzdur, bu yüzden asla yeriniz tükenmez.

En başarılı kodamanlar için, tam özellikli bir terraforming ekliyoruz: dünyayı tam olarak istediğiniz şeye dönüştürün, hepsi mükemmel planınıza göre! Ancak bunun size bir servete mal olabileceğini unutmayın.

Dünya, klasik yukarıdan aşağıya Tycoon görünümü ile sınırlı değildir - Ücretsiz Kamera modu, kendinizi doğrudan aksiyonun içine çekmenizi sağlar. Muhteşem manzaralar için birinci şahısla uçun, üretim zincirlerine daha yakından bakın ve hatta işlerini yaparken trenlerinize binin.

Ekonomi


Her şehrin, büyümeyi başlatmak için karşılayabileceğiniz kendi ihtiyaçları vardır. Bir şehir büyüdükçe, daha fazla müşteri ve yolcu taşınır, bu da daha fazla potansiyel kâr anlamına gelir! Bir şehrin büyümesi, sadece gerekli mal miktarını arttırmakla kalmaz; daha yüksek gelişme aşamaları, daha karmaşık ve pahalı ürünler gerektiren temel unsurlardan uzaklaşacaktır.

Malların değerlerinin sabit olmadığını ve büyük ölçüde tedarikçi olarak eylemlerinize bağlı olduğunu unutmayın. Daha yüksek talep, daha yüksek fiyatlara yol açar! Son çare olarak, şehirlerin ve işletmelerin finansal sorunlarını doğrudan gelişimlerine yatırım yaparak çözmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Tüm çabalarınızı sadece navluna odaklamayın - insanların gidecekleri yerler de var! Şehirler arasındaki yolcu akışını yönetin ve onlara dikkatli davranmayı unutmayın - farklı yolcular farklı yerlere gidiyor.

Birinci Günden itibaren değiştirilebilir


Voxel Tycoon, zengin genişletilebilirlik göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Mevcut yapılandırma dosyalarını değiştirmekten yeni araçlar ve binalar, kaynaklar, üretim teknolojileri, araştırma ve desteklenen diğer tüm içerikleri eklemeye, C # kullanarak özel mantık yazmaya kadar birçok yön değiştirilebilir. Oyun, her zaman güncel modlama araçlarıyla birlikte gelir.

Size çok sayıda topluluk yapımı mod sunmanın en kolay yolu olarak Steam Atölyesini destekliyoruz.

Desteklenen Diller: İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Bulgarca, Felemenkçe, Macarca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Türkçe, Ukraynaca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Dual Core 2GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Quad Core 3GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Yorumlar