Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 09.09.2020
Diller: İngilizce ,

Enucuzoyun.com'da en ucuz Vampire: The Masquerade - Shadows of New York fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Vampire: The Masquerade - Shadows of New York PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Vampire: The Masquerade - Shadows of New York oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Vampire: The Masquerade - Shadows of New York Hakkında

Sen bir hiçsin. Kendi vampir mezhebinde bir serseri. Özel bir değeri olmayan bir siyasi mahkum. Köklerini asla bir göçmenler şehrinde bulamayan bir göçmen. En sevdiği eğlence, sabah 4'te bir fast food restoranının pencerelerinden sokaklara boş gözlerle bakmak olan bir sigara tiryakisi. Midenizin çukurundaki batma hissi size mahkum olduğunuzu söyler ve gölgelerden çarpık sesler aynı fikirde gibi görünür. Klanınızın laneti, günlük teknolojiyle etkileşimi zorlaştırıyor. Ayrışma sizin doğal durumunuzdur.

Ancak New York'un Anarch lideri, metropoldeki tüm kan emiciler arasında korkunç bir sonla karşılaştığında, araştırmak için seçilen kişi sizsiniz. Hata yapmayın: bu kesinlikle bir tuzaktır, yine de korkunç Jyhad oyunundaki bir başka hamle, savaşan vampir nesilleri arasındaki ebedi güç mücadelesi. Ama sen Lasombra'sın ve bildiğin bir şey varsa o da şu: Ventrue Prince ve takipçileri seni küçümserse, derinden pişman olacaklar.

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York , Vampire: The Masquerade'nin zengin evreninde geçen görsel bir romandır. Bağımsız bir genişleme ve önceki başlığımız Coteries of New York'a eşlik eden bir parça olarak hareket ediyor. Coteries, popüler masa üstü rol yapma oyununun 5. Sürümünde tasvir edilen dünyaya genel bir giriş olsa da, Shadows daha kişisel ve benzersiz bir hikaye sunuyor.

 • Hem Vampire: The Masquerade gazileri hem de ortama yeni gelen anlatı odaklı oyunların hayranları için uygun, kişisel ve politik korku temalarını ele alan görsel bir roman.
 • Coteries of New York için bağımsız bir genişleme. Tanıdık metropolü tamamen farklı gözlerden görün. Yeni karakterler, yeni yerler ve yepyeni bir orijinal film müziği bekleyin.
 • Lasombra klanının bir üyesi olarak oynayın. Eskiden Camarilla'nın acımasız düşmanları olan Magisters, eski düşmanlarının saflarında güvenlik aramaya karar verdiler. Gölgelerde ustalaşın ve Diğer Tarafın sakinleriyle iletişim kurun, ancak dikkatli olun - Oblivion her zaman orada gizleniyor, sizi tamamen yutmaya hazır.
 • Big Apple'ın sokaklarını keşfedin. Kana susamışlığınızı doyurmanın yollarını ararken, çeşitli büyüleyici hikayeleri yakalayın ve şehrin eksantrik sakinleriyle bağlantılar kurun. Hepsini görmek için bir oyun yeterli olmayacak.
 • Zihninizi şekillendirin, kaderinizi şekillendirin. Eskiden kendinizi tanımlamaktan kaçınır ve tarafsız kalmaya çalışırdınız, ancak durumunuz göz önüne alındığında, artık bunu yapmaya gücünüz yok. Yaptığınız seçimler düşünme şeklinizi değiştirecek ve düşünceniz izlediğiniz yolları değiştirecektir.

Adı Vampire: The Masquerade ise, bu World of Darkness, Bloodlines 2, Redemption, kült masaüstü RPG sistemi veya ... ile ortak bir yönünüz olduğu anlamına mı geliyor?

Evet. Shadows of New York, aynı paylaşılan evrende geçiyor, ancak bağımsız deneyimler ve hikayeler sunuyor. Diğer oyunlarla bazı bağlantılar görebilirsiniz, ancak Shadows mevcut herhangi bir ürünün devamı niteliğinde değildir. The World of Darkness, çeşitli yaratıcılar ve katılımcılar tarafından şekillendirilen bir medya franchise'ı ve paylaşılan bir evrendir, yani tüm bağımsız hikayeler daha büyük bir bütün halinde oynar. Resmi bir LARP sırasında Berlin Anarchs'a düşüyor, Lasombra klanı Camarilla in the Vampire: The Masquerade - Chicago By Night 5th Edition kaynak kitabı ile güçlerini birleştiriyor, Sophie Langley'in Coteries of New York'taki New York'un kontrolünü ele geçirme planı - bunların hepsi olaylar birbirlerini incelikle etkiler ve birbirleriyle etkileşime girer.

Shadows of New York'un hikayesini anlamak ve bundan zevk almak için Coteries of New York oynamam gerekiyor mu?


Bir şey değil. Shadows of New York, Coteries of New York'un bağımsız bir genişlemesidir; bu, New York City ortamını ve destekleyici kadronun büyük bir bölümünü önceki başlığımızla paylaştığı anlamına gelir, ancak farklı bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Coteries, Vampire: The Masquerade 5th Edition'ın temellerine bir giriş olarak hizmet ediyordu - farklı vampir Klanlarını ve ortamın temel kavramlarını, tanımlanmış bir arka plana sahip bir karakter olan yeni ortaya çıkan bir vampirin bakış açısıyla sergilemeye odaklandı. , ancak genel olarak bir oyuncu avatarı olarak hizmet etmesi amaçlanmıştır.

Shadows of New York, Kindred toplumuna zaten entegre olmuş ve kendine ait gelişmiş bir iç monologu olan iyi tanımlanmış bir karakterin perspektifinden anlatılan daha kişisel bir hikaye (bu, kişiliğini şekillendirmek yerine etkilediğin anlamına geliyor). Coteries'e aşina olanlar, oyuncu kadrosunun büyük bir bölümünü zaten bilecek ve aksi takdirde fark edilmeyecek bazı referansları yakalayacaklar, ancak Gölgeler ile başlayıp Coteries'e daha sonra geri dönmeye karar verenler, her iki deneyimden de aynı derecede zevk alabilmelidir onları serbest bırakma sırasına göre oynarlarsa yapacaklardı. İki hikaye, hem tonsal hem de tematik olarak temelde ayrıdır.

Shadows of New York hangi platformlarda sunulacak? Eşzamanlı bir çıkış tarihi olacak mı?

Shadows of New York, 2020'de PC (Windows / Mac OS / Linux), PS4, Xbox One ve Nintendo Switch'te aynı anda başlayacak.

Oyun, denetleyicileri destekliyor mu?


Evet. Hem fare hem klavyeyle hem de bir denetleyiciyle oynayabileceksiniz.

Desteklenen Diller : İngilizce

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
 • İşlemci: Dual Core 3 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: ​1 GB VRAM OpenGL 2.1+
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir