Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Vampire Survivors: Emergency Meeting

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting
 • Vampire Survivors: Emergency Meeting PC Fiyatları
 • Vampire Survivors: Emergency Meeting PC Key Fiyatları
 • Vampire Survivors: Emergency Meeting Fiyat Karşılaştırma
 • Vampire Survivors: Emergency Meeting

Vampire Survivors: Emergency Meeting

Çıkış Tarihi: 18.12.2023
Diller: Kastilya İspanyolcası, İngilizce, Japonca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Vampire Survivors: Emergency Meeting fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Vampire Survivors: Emergency Meeting PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Vampire Survivors: Emergency Meeting oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
58,69

Oyun İstatistikleri

Vampire Survivors: Emergency Meeting yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting oyununun konusu nedir?

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting nereden indirilir?

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting nereden satın alınır?

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Vampire Survivors: Emergency Meeting ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Hayatta Kalanlar, vampirleri avlamak için yanıp tutuşmaktadır, ancak bakabilecekleri yerleri azalmaktadır. Geriye tek bir seçenek kalmıştır: Mermi yağdırmak... hem de uzayda!

Vampire Survivors'ın bu genişleme paketinde en güvendiğin Ekip Üyelerini topla, Sahtekârları dışarı fırlatmaya hazırlan ve binlerce dünya dışı düşmanı delik deşik ederken hayatta kalmaya çalış. Klasik Among Us görevlerini acımasız silahlara dönüştürüp her roguelite oyundan sonra yeteneklerini yükselterek imkansız görevlerin üzerinden kolayca gel. Replika Polus'un uçsuz bucaksız tuhaflıklarını keşfederken entrikalara karşı tetikte ol ve şüpheli gözler her zaman seni izlediği için gözünü dört aç👀.Zorlu görevleri üstlenmek üzere bir araya gelen cesur Ekip Üyeleri arasında şunlar da yer alıyor:

Ekip Üyesi Dino - Parlak gözlü, iyimser ve ne yazık ki son derece lezzetli. Dino, bir görev tamamlandığında (örneğin, bir silahın seviyesini yükselttiğinde) istatistikleri artıran, elinden her iş gelen bir yardımcıdır.

Mühendis Gino - Birkaç seviyede bir alet kutusundan pasif silahlar veren Gino kadar gerçek manada işinin ehli olan çok az Ekip Üyesi vardır.

Hayalet Lino - İyi Ekip Üyeleri, ölüm gibi aptalca bir şeyin görevlerinin önüne geçmesine izin vermezler. Lino istediği zaman duvarların içinden geçebilir ve zarar görmez ama hasar da veremez... Böyle şüpheli bir oyun tasarımının amacı ne olabilir?

Şekil Değiştiren Nino - Şu fasulyeye de bakın hele! Ellerinden her iş gelir... Bekle, nereye gittiler? Ve bu kardan adam da nereden geldi? Neyse, eminim sen bu işi çözersin.

Koruyucu Pina - Herkesin omzunda bir meleğe ihtiyacı vardır. Pina sadece moral vermek için orada değildir - yakındaki tüm dostlarının savunmalarını güçlendirir, ve çöpleri çıkarmaya bayılırlar.

Sahtekâr Rina - Hiçbir şekilde düzenbaz, iyi kılık değiştirmiş bir katil olmasına imkân olmayan bir ekip üyesi. Yüzde yüz doğal fasulye, işte burada. Görecek ya da düşünecek bir şey yok.

Bilim İnsanı Mina - Mina'nın bilimsel becerisi sadece aşırı beceriksizliğiyle boy ölçüşebilir. Neyse ki, dünya dışı canavarlar tarafından kuşatıldığında potansiyel olarak tehlikeli kimyasalları düşürmenin büyük bir avantajı var.

At - O bir at. Kişner falan.Kendini Sahtekârlardan, Şekil Değiştirenlerden ve envai çeşit dünya dışı ucubeden korumak için görevlerini güçlü silahlara dönüştür. Bildirim! silahının süper devasa ses dalgalarıyla kötüleri patlat, Şanslı Kaydırma ile kızgın uzaylıları ikiye böl ve Havalandırma ile ikiyüzlü düşmanları kaderlerine terk et. Yalnız olan Hayatta Kalanlar, Görev odaklı silahlarını güçlendirmek için (veya sadece genel yoldaşlık için) Mini Ekip Üyeleri bulmalıdırlar.


Replika Polus - Polus'taki bilimsel üssün ürpertici derecede benzer bir kopyası. Bu gezegen, Hayatta Kalanlar ve Ekip Üyeleri tarafından keşfedilmeye hazır tuhaf biyomlarla dolu, görevler ve hazine sandıkları ise fazlasıyla mevcut. Kadere bak ki, aynı zamanda yanlışlıkla uzaylılar, robotlar ve ördekler gibi sıradan uzay sakinleri tarafından da istila edilmekte. Beklenmeyeni bekle ve çöp kutularına GÜVENME. Çöp kutularına asla güvenme. Ya da tavuk parçalarına. Aslında, her zaman tetikte olmak ve hiçbir şeye güvenmemek iyi bir fikir olacaktır.♫ Emergency Meeting
♫ Hide and Survive
♫ No Ducks Among Us
♫ No Aliens Among Us
♫ No Ghosts Among Us
♫ No Vampires Among Us

Desteklenen Diller: Kastilya İspanyolcası, İngilizce, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Türkçe, Fransızca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Almanca, Korece, İtalyanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar