Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Valorant Yeni Oyun Modu: Kopya

Valorant Yeni Oyun Modu: Kopya

Riot Games, 8 Mayıs 2021'de duyurduğu yeni Valorant oyun modu Kopya ile oyuna büyük bir yenilik getirecek gibi duruyor. Valorant ajanlarının yeteneklerini birden çok kez kullanabileceği bu yeni oyun modu nasılmış sizler için inceledik.

VALORANT YENİ OYUN MODU: KOPYA

Valorant'ın yeni oyun modu olan Kopya, oyunun tüm hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Peki bu yeni oyun modunun amacı tam olarak ne? Bu modun temelinde League of Legends'in Birimiz Hepimiz İçin modu mantığı yatıyor olabilir.

VALORANT OYUN MODLARI

Hepinizin bildiği üzere Valorant'ta birden çok oyun modu var ve bu modların hepsi benzersiz oynanış mekaniklerine sahip. En basitinden Standart (Derecesiz), Ölüm Maçı ve Pratik oyun modları, oyuncunun kendini rahatlıkla geliştirebileceği oyun modlarıdır. Spike'a Hücum gibi oyun modları ise diğerlerine kıyasla çok daha kısa süren ve hızlıca eğlenmelik oyun modlarıdır. Oyuncu, becerilerini buralarda geliştirip sonrasında daha ciddi oyun modu olan Rekabete Dayalı maçlarda bu becerilerini kanıtlayabilir ve belli bir rank elde edebilir. 

Valorant
Valorant
Ücretsiz

Oyuna sonradan eklenen Tırmanış Modu tıpkı yeni eklenecek olan Kopya modu gibi oyuna farklı bir tat katma amacına sahip. Oyuncular 5v5 şeklinde savaşıp olabildiğince çok öldürme elde etmeye odaklanarak silahlarını geliştirirler. Hızlı bir oynanışa ve güzel bir atmosfere sahip olduğu için Tırmanış Modu da hızlı bir şekilde büyük bir beğeni toplamıştır.

Valorant yeni oyun modu kopya

VALORANT KOPYA MODU DETAYLARI

Oyuna yeni eklenecek olan Kopya modu ise tam bir kaos ortamı yaratacak gibi görünüyor. Riot Games henüz çok bir bilgi vermemiş olsa da elimizdeki görüntülere ve bilgilere bakarak oyuncuların yeteneklerini art arda kullanabileceğini biliyoruz. Yani bu da oyuncuların birbirini uzun bir süre boyunca kör edeceği anlamına geliyor.

Killjoy'un koyacağı yüzlerce taret veya Cypher'ın kuracağı binlerce tuzak haritada hareket etmemizi bile imkansız hale getirebilir. Bazı teoriler ise her iki takımdaki 5 oyuncunun da aynı karakter olacağını söylüyor. Eğer durum böyle olursa 5 tane Viper ultisi deneyimlemek canımızı bayağı bir yakabilir. Ama dediğimiz gibi Riot Games resmi ve detaylı bir bilgi verene kadar bunlar sadece teorilerden ibaret.

Valorant Kopya Oyun Modu

Valorant ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın. Bu yepyeni oyun modunu bizler de herkes gibi büyük bir heyecanla deneyimlemeyi bekliyoruz. Bakalım günler neler gösterecek? | Enucuzoyun.com