Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,12
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,20
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,72
den başlayan fiyatlarla
Unforetold: Witchstone

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Unforetold: Witchstone
 • Unforetold: Witchstone PC Fiyatları
 • Unforetold: Witchstone PC Key Fiyatları
 • Unforetold: Witchstone Fiyat Karşılaştırma
 • Unforetold: Witchstone

Unforetold: Witchstone

Çıkış Tarihi: 25.01.2024
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Unforetold: Witchstone fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Unforetold: Witchstone PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Unforetold: Witchstone oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun İstatistikleri

Unforetold: Witchstone yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Unforetold: Witchstone oyununun konusu nedir?

 • Unforetold: Witchstone nereden indirilir?

 • Unforetold: Witchstone nereden satın alınır?

 • Unforetold: Witchstone kaç GB?

 • Unforetold: Witchstone Türkçe mi?

 • Unforetold: Witchstone hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Unforetold: Witchstone ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaKarakterinizi canlandırmak, başkalarını etkilemek ve kendi hedeflerinizi belirlemek için benzeri görülmemiş seçeneklerle Kalsundia'nın yaşayan, tepkisel topraklarını deneyimleyin.

Yolculuğunuz boyunca yaptığınız her seçim, ilişkileri ve sonuçları dinamik olarak değiştiren, doğrusal olmayan bir anlatı sistemini besler. Kime yardım edeceğinizi, ne yapacağınızı ve neyi başarmayı hedefleyeceğinizi seçeceğiniz, dönüm noktaları ve fırsatlarla dolu daha özgür bir dünyaya girerken, zahmetli arayış zincirlerinin olduğu günler geride kaldı.

Klasik sıra tabanlı dövüş ve gizlilik sistemleriyle desteklenen ve Forgotten Realms'ın yaratıcısı Ed Greenwood'un zihninden çıkan bir evrenle dolu bu oyunda dünyanın kaderini şekillendirmeye davetlisiniz.

Ana Özellikler

Eylemlerin Sonuçları Vardır
Kalsundia yaşıyor. Sakinleri bir amaç doğrultusunda hareket eder ve tepki verir. Mülk sahibidirler, benzersiz kişiliklere sahiptirler, bazılarıyla arkadaş olurlar, bazılarıyla da düşman olurlar. Beğendikleri ve beğenmedikleri şeyler vardır ve gruplara, bireylere ve size karşı takdir veya küçümseme geliştirebilirler. Onlarla nasıl etkileşim kurduğunuz, size özel dünyanızı oluşturur ve benzersiz hikayenizi anlatır.

Seçimler Kaderi Şekillendirir
Eylemlerinizin sonuçları hem geniş kapsamlı hem de güçlüdür. Her fırsatta kaosun tohumlarını ekebilir, insanları zulme karşı birleştirebilir, fatih olabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Seçimler yapıldıkça, etkiniz tüm dünyaya yayılır ve yalnızca nasıl algılandığınızı değil, aynı zamanda insanların ve grupların birbirlerini nasıl algıladıklarını ve birbirleriyle nasıl etkileşim kurduklarını dinamik olarak değiştirir. Her şey sonunda Kalsundia için son bir kaderle sonuçlanır.

Kapsamlı Özelleştirme
Masaüstü RPG'lerden ilham alan derin karakter oluşturma sistemleriyle yaratıcılığınızı açığa çıkarın. Görünümünüzü, yeteneklerinizi ve geçmiş hikayenizi özelleştirin.

Partinizi Toplayın
Kalsundia'da hedeflerinize uygun başkalarını işe alın ve işe alın. Çoğu RPG'nin aksine, kimi işe alabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur ancak herkesin kendi arzuları olduğunu ve doğasına aykırı şeyler yapmaya istekli olmayabileceğini unutmayın.

Yolunuzu Bulun
Hassas taktiklerin uygulanmasının sizi her savaştan zaferle çıkmaya cesaretlendirdiği CRPG sıra tabanlı dövüş sisteminde inisiyatif için harekete geçin ve hareketlerinizi dikkatlice planlayın. Veya gizli sistemlerle hile yapma sanatını benimseyin, gölgelerde ustalaşarak çevrenizi yönlendirin ve hedeflerinize fark edilmeden ulaşın.

Arka plan

Avondus ve Nethick İmparatorlukları arasındaki Büyük Savaş, Horiza'ya ölüm, yıkım ve boyun eğdirme getirdi. Yerinden edilmiş ve mülksüzleştirilmiş kişiler Kalsundia'nın keşfedilmemiş topraklarında sığınak aradılar.

Bir zamanların kudretli imparatorlukları bu yeni sınırı fethetmeye çalıştıklarında, birleşik bir cephenin yılmaz meydan okumasıyla karşılaştılar. Kalsundia'nın acemi hizipleri imparatorluk fetihlerini ve baskılarını püskürtmek için farklılıklarını bir kenara bırakmakla kalmadı, aynı zamanda eski zalimleri tarafından tesis edilen baskı bağlarını kırmanın bir yolunu da keşfettiler.

Kalsundia topraklarında yeni bir özgürlük çağı açılırken kaderin dizginlerini elinizde tutuyorsunuz. İttifaklar mı kuracaksınız, çatışma ekecek misiniz, yoksa görünmeyen kaderlere mi öncülük edeceksiniz? Sürekli gelişen bu dünyanın geleceği kararlı eyleminizi bekliyor.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi *: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 5 1400
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD RX 580
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Yorumlar