Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Ultimate Fishing Simulator İnceleme

Ultimate Fishing Simulator İnceleme

Dünyanın neresine giderseniz gidin, balık tutmak, aile ve dostlarla gerçekleştirilebilecek en keyifli aktivitelerin başında gelir her daim. Bu keyifli aktiviteyi de bize en güzel şekilde aktaran oyunlardan biri olan Ultimate Fishing Simulator oyununu tüm detayları ile inceliyoruz.

Büyük bir plazada çalışan bir grup arkadaşın hafta sonu kaçamağı, şehrin gürültüsünden sıkılmış bir ailenin pazar keyfi hatta müzmin bekarların buluşma noktası… Bu senaryoların hepsi, güzel bir nehrin kenarında geçirilecek keyifli saatlerin habercisidir her zaman. 

30 Ağustos 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulan, Bit Golem imzalı balık tutma simülatörü Ultimate Fishing Simulator da bu senaryoları bize en iyi haliyle yaşatmayı amaçlayan bir oyun.

Ultimate Fishing Simulator
Ultimate Fishing Simulator
31,00
den başlayan fiyatlarla

Şimdiye kadar deneyim ettiğiniz balık avlama simülatör oyunlarını bir kenara bırakın. Ultimate Fishing Simulator, en gerçekçi avlanma simülasyon deneyimi için sizin satın alımlarınızı bekliyor olacak tüm oyun marketlerde. Şimdi detaylara geçelim. 

8Çok İyi
  • Çekici görsellik
  • Muazzam canlı çeşitliliği
  • Uygun fiyat
  • Türkçe dil desteği
  • Zorluk dengesi iyi ayarlanmamış
  • Çok üzmeyen optimizasyon sorunları

Üst Düzey Gerçekçilik

Realiteyi zirveye taşımak isteyen Bit Golem, dünya üzerindeki en popüler avlanma alanlarını Ultimate Fishing Simulator’e başarıyla eklemiş. Yapımda, 4 farklı ve gerçekçi avlanma bölgesine doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca buz üzerinde balık avlama tecrübesi yaşamak isteyen oyuncu dostlar için soğuk mu soğuk bir kış haritası yapımda mevcut durumda.

fishing simulator 2019

Atmosfer ve Görsellik

Sanki bir göl veya deniz kenarına gitmişsiniz izlenimini başarıyla veren yapımda iştah açıcı bir görsellik sizi bekliyor. Ultra gerçekçi su kalitesi, muazzam görünen su altı detaylarıyla yapım ruhunuzu dinginleştirecek bir ortamı size kolaylıkla sunabiliyor.

Harita Editörü
Oyundaki haritalarda geçirdiğiniz zaman artık size yeterli gelmiyorsa kendi zevkinize ve hayal gücünüze uygun haritalar oluşturabilirsiniz.

Bir simülatörden beklediğiniz ve alabileceğiniz en iyi grafik detaylarını bulabileceksiniz bu oyunda.

Çevre seslerinin sahip olduğu gerçekçilik ve insanı rahatlatan işitsel tınıların katkısı ile zaten çok başarılı olan atmosfer bir nebze daha yukarılara taşıyor oyun tecrübenizi.

Yumuşak bir şekilde değişen gece gündüz döngüsü ve dinamik hava koşulları da en iyi oyun tecrübesini sağlamada oldukça iyi bir iş çıkarmış, Ultimate Fishing Simulator evreninde. 

fishing simulator

Canlı Çeşitliliği, Ekipmanlar ve Daha Fazlası

Hatırı sayılır seviyede balık ve canlı çeşidi var Ultimate Fishing Simulator’de. Farklı boyuttaki ve zorluktaki düzinelerce balığı avlamak üzere oltalarınızı hazırlamayı unutmayın. 

Envai çeşitteki balıkları avlarken; kullanabileceğiniz çeşitli yöntem ve ekipmanlar halihazırda sizi bekliyor yapımda.

Bunları; oltalar, makaralar, avlanma tuzakları, yemler ve kancalar olarak sıralayabiliriz.

Bazıları Zor Sever

2 ayrı oyun modu barındırıyor yapım. İlk mod, oyundaki tüm özelliklerin açık olduğu ve arkanıza yaslanıp hiç zorluk çekmeden avlanma keyfi yaşayabileceğiniz basitleştirilmiş bir mod. İkinci mod ise daha 'Advanced' olarak nitelendirebileceğimiz bir mod. Daha az imkan ve daha zorlayıcı bir av deneyim imkanı sunuyor biz oyunculara. Kendinize ve oyun zevkinize uygun olan mod seçimini yaparak av maceranıza başlayabilirsiniz.

fishing simulator 2019

Canım İnternetim

Zamane oyunlarının internet gerekliliğinden sıkıldığımız bu dönemlerde, Ultimate Fishing Simulator, sadece çevrim içi modda internet bağlantısı gerekliliği sunarak kalbimizi fethetmeyi de başarıyor. Yani oyunu tek başınıza oynamak isterseniz herhangi bir internet ihtiyacı duymuyorsunuz.

Oynamaya Değer Mi?

Gündelik sıkıntılardan kurtulmak ve keyifli zaman geçirmek için en ideal hobilerden biri olan balık tutma deneyimini kişisel bilgisayarınız üzerinde deneyim etmek için Ultimate Fishing Simulator şahane bir oyun olmuş. Gerek atmosferi, gerek oynanış mekanikleri gerek ise de gerçekçiliği olsun kaçırmamanız gereken bir oyun.

Ultimate Fishing Simulator Yayınları