Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Ultimate Epic Battle Simulator İnceleme

Ultimate Epic Battle Simulator İnceleme

Hiç 10.000 tavuk 100 tane şövalye ile savaşırsa ne olur diye düşünmüş müydünüz? Artık bu sorunun cevabını Ultimate Epic Battle Simulator ile öğrenebilirsiniz!

Hikayeyi Kendin Belirle

Oyunun herhangi bir hikâye modu bulunmasa da bir tek kendi oluşturduğunuz iki ya da daha fazla orduyu birbiriyle savaştırabiliyorsunuz. Bol asker çeşitliliği sayesinde birbirinden farklı ittifaklar ve savaşlar oluşturabiliyor, sağlam bir sisteminiz varsa da binlerce askeri birbirleri ile kapıştırabiliyorsunuz. Bu oyundaki savaş boyutu neredeyse başka hiçbir strateji oyununda yok.

5Ortalama
  • Eşsiz savaş sistemi
  • Oynanış süresi tamamen oyuncuya bağlı
  • Mod desteği bulunuyor
  • Vasat grafik optimizasyonu ve kötü ses kalitesi
  • Sıkıcı müzikler
  • Oyunun heyecanı uzun sürmüyor

Oynanış

Oyunun neredeyse tamamı, oluşturduğunuz iki ordunun kapışmasını izlemekten oluşuyor fakat farklı bir şey denemek isterseniz savaştaki herhangi bir askeri seçip kontrol edebiliyorsunuz da.

Mod Desteği
Çeşitli modlar sayesinde oyuna Star Wars gibi kült yapımlarda yer alan askerleri ekleyebiliyorsunuz ve bu da çeşitliliği önemli ölçüde artırarak potansiyel oynanış süresini uzatıyor.

Şövalyelerden 2. Dünya Savaşı askerlerine, orklardan Roma İmparatorluğu askerlerine kadar onlarca çeşit birliği istediğiniz sayıda ve istediğiniz koşullarda birbiriyle savaştırabiliyorsunuz ve bu da oynanış süresinin tamamen sizin eğlencenize ve merakınıza bağlı olmasına olanak sağlıyor.

Ultimate Epic Battle Simulator
Ultimate Epic Battle Simulator
25,00
den başlayan fiyatlarla

Grafikler

Oyunun grafikleri gayet normal bir seviyede ve pek göze batmıyor. Optimizasyon oldukça vasat olduğu için iki kalabalık orduyu savaştırırken zaten bilgisayarınızdan duman çıkmaya başlayacak ve savaşın kargaşasında grafikleri pek de düşünmeyeceksiniz.

ultimate epic battle simulator

Ses ve Müzik

Gayet klasik ve sıkıcı bir savaş müziğine sahip olan oyunun ses efektleri de vasat kalitede. Ses konusunda pek bir şey beklememek daha mantıklı olacaktır.

2. Oyun Mu? Ama Daha Bu Bitmemişti Ki!

Yapımcı firma Brilliant Game Studios, Ultimate Epic Battle Simulator’ın ikinci oyununun 2021 sonbaharında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Birinci oyundaki sayısız hata ve optimizasyon sorunlarını çözmek yerine yeni bir oyun çıkarmaya yönelmeleri ise bazı oyuncuları oldukça sinirlendirdi.

ultimate epic battle simulator

Gelelim Fasulyenin Faydalarına…

Ultimate Epic Battle Simulator, oldukça ilgi çekici bir fikri gerçeğe dönüştürme denemesi olarak tanımlanabilir. Fakat bu aslında bir oyundan daha çok, vakit öldürmelik bir deney alanı. Evet oyunu açtığınız ilk 10-15 dakikada olasılıkların çokluğu oldukça heyecanlı hissettiriyor fakat oluşturduğunuz 3. veya 4. savaştan sonra görülecek her şeyi görmüş gibi hissediyorsunuz.

Şu anki durumuyla Ultimate Epic Battle Simulator 1 - 2 saat öldürmelik bir oyundan daha fazlası değil ve satın almadan önce bunu kesinlikle akılda bulundurmak gerekl. Yapımcı firmanın ikinci oyunda daha iyi bir iş çıkaracağını umuyor ve Ultimate Epic Battle Simulator’ı oyuncuların takdirine bırakıyoruz.

Ultimate Epic Battle Simulator Yayınları