Trove
 • Trove
 • Trove PC Fiyatları
 • Trove PC Key Fiyatları
 • Trove Fiyat Karşılaştırma
 • Trove

Trove

Çıkış Tarihi: 09.07.2015
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Trove fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Trove PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Trove oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz
Epic Games
Sürüm — Trover Saves the Universe
49,00

Oyun İstatistikleri

Trove Yayınları

Oyun HakkındaArkadaşlarınızı alın, bıçaklarınızı bileyin ve nihai aksiyon MMO'su Trove'da maceraya başlayın! Oyuncu arkadaşlarınız tarafından yaratılan inanılmaz zindanlar ve öğelerle dolu krallıklarda Shadow güçleriyle savaşın. Uzak topraklarda hazine avlamak ya da kendi diyarlarınızı inşa etmek olsun, kare olmak hiç bu kadar iyi olmamıştı!

Küp Sınıflar

Ölümcül ninja tekniklerinden nefis ölümcül dondurma ezmelerine kadar yeteneklerde ustalaşırken Şövalye, Silahşör, Buz Bilge, Dracolyte, Papağanlı Korsan veya Trove'daki diğer Sınıflardan herhangi biri (veya hepsi!) Olarak oynayın. Destansı zorlukların üstesinden gelmek için donanımınızı yükseltin ve harika görünümlerle eşyalarınızı güçlendirin.

Sonsuz Diyar

Ateş püskürten ejderhaların ve kusursuzca bıyıklı Meownts'ın sırtında tamamen yok edilebilir diyarları keşfedin. Treasure Isles'tan tatlı dişli Candy Barbarların evi olan Candoria'ya kadar evcilleşmemiş vahşi bölgeleri fethederken her seviyeye göre uyarlanmış aksiyona dalın.

Zindanlara dalın

Bir grup dayanıklı küp türü toplayın ve her bir diyara özgü devasa zindanlarda ilerleyin. Güçlü zırhları ve silahları "özgürleştirmek" için ölümcül minyonları, patronları ve tuzakları cesurca atın ya da tek kişilik eğlence için mükemmel olan tehlikeli tek porsiyonlar için daha küçük Inlere dalın.

Ganimetle Zengin Olun

Trove'un en derin ve en karanlık yerlerinden parıldayan bir hazine ve koleksiyon eşyalarını toplayın. Özel teçhizatlar, kostümler, süslemeler, tarifler, işçilik malzemeleri, uçan halılar, deniz gezisi gemileri ve güçlü ünlü ejderhaları doldurun.

Evinizi İnşa Edin…

Köşe taşları, blok blok inşa edebileceğiniz kişisel evlerdir, ancak aynı zamanda mobil üslerdir! Köşe Taşınızı ziyaret ettiğiniz herhangi bir dünyada özel olarak işaretlenmiş arazilere bırakın ve işte: evden uzakta el yapımı eviniz görünecek ve size dinlenmek, rahatlamak ve kalbinizin içeriğine göre iş yapmak için bir yer sağlayacaktır.

Bir Dünya İnşa Edin…

Tek başına zanaat yapmaktan daha iyi ne olabilir? Arkadaşlarla yepyeni Club Worlds inşa etmek. Çölde devasa jeodezik kubbeler yapmak ister misiniz? Gökyüzündeki muhteşem kaleler? Yapın - ve Trove'daki kübik şaheserler listemize kendinizi kaptırın!

Oyunda Her Şeyi İnşa Edin!

Ejderhalar? Kontrol. Pastırma kılıçları mı? Evet. Dayanılmaz kıyametin gökkuşağı dereceli 3D gözlükleri? Buzdağının sadece görünen kısmı! Arkadaşlarınız tarafından yapılan BÜYÜK bir ekipman toplayın ve kendi öğelerinizi yapın ve gönderin - Zindanlar, Lairs, Sınıf Kostümleri ve daha fazlası.

Artı

Müzik Blokları, Meownts, Balık Tutma, Çiftçilik, Evcil Hayvanlar, Yelken (Teknelerle!), Uçma (Kanatlı!), Mag Trenler, Dans Pedleri, Kahramanlar, Kötüler, Müttefikler (Kötüler olabilir), Şişeler, Bombalar, Piñata Partileri ve Her Şeyin İşçiliği.


Oynamanın ücretsiz olduğunu söylemiş miydik ?!

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Vista 32-bit Service Pack 2
 • İşlemci: Intel Core i5-2XXX @ 2.0GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 or better
 • DirectX: Sürüm 10
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Graphics driver: OpenGL 3.2 or DirectX 10.0

Yorumlar