Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,30
den başlayan fiyatlarla
Palworld
484,91
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
776,05
den başlayan fiyatlarla
Transformice

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Transformice
 • Transformice PC Fiyatları
 • Transformice PC Key Fiyatları
 • Transformice Fiyat Karşılaştırma
 • Transformice

Transformice

Çıkış Tarihi: 30.01.2015
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Transformice fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Transformice PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Transformice oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Oyun İstatistikleri

Transformice yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Transformice oyununun konusu nedir?

 • Transformice nereden indirilir?

 • Transformice nereden satın alınır?

 • Transformice kaç MB?

 • Transformice Türkçe mi?

 • Transformice hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Transformice ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Transformice bir MMO Fare Simülatör platform oyunudur. Onlarca fare, yollarında bununan tuzaklardan kaçınarak, bir peynir parçasını kendi deliğine geri getirmeye çalışır. Beklenmedik ve komik durumlar yaşamaya hazırlanın!


Peyniri deliğine geri getiren ilk fare olabilmeniz için iki dakikadan kısa bir süreniz var, şaman size yardım etse de etmese de. Değişik oyun modları ve milyonlarca farklı seviye sayesinde asla iki oyun birbirine benzemez!


Yüzlerce şapkaya sahip olan ve inanılmaz eğlenceli olan bu “Free-to-Play” (bedava) oyun sizi hem güldürüp hem zorlayacaktır. Bakalım bu peynir macerasını başarabilecekmisiniz? Şaman size yardımcı mı olacak yoksa oyununuzu mu mahfedecek? Kendilerini tehlikeye atmış olan diğer 55 milyon oyuncuya siz de katılın!

Beklemiş olduğunuz Fare simülatörü“Peynirini deliğine geri getirmeye çalışan küçük bir faresiniz; her başarılı dönüş size daha fazla içerik açar ve şaman becerilerinizi geliştirir”... Ama acaba bunu başarabilecek misiniz? Her an, her şey olabilir; sinsi fizik kurallarının zincirleme reaksiyonları yüzünden, bir felâket olması işten bile değil. Dikkatli olun, kandırılmayın!

Şaman, pro mu, noob mu? İyi mi kötü mü? Sorumluluk sizin!Her elde, farklı bir oyuncu şaman olarak seçilir. Dikkat, bu şaman siz olabilirsiniz! Seçildiğinizde, özel yeteneklerinizi kullanıp fare arkadaşlarınızı güvenli bir şekilde peynire yöneltebilir... veya herşeyi mahvedebilirsiniz! Ne kadar çok fare kurtarırsanız, şaman yeteneklerinizi o kadar hızlı geliştirebilir, bu şekilde inanılmaz yapılar tasarlayabilirsiniz. Hayalgücünüzü serbest bırakın, aklınızdan geçen herşeyi yaratabilirsiniz, oyunun kaderi sizin elinizde!

İki el asla aynı değildirAcaba farelerin hepsi, hiç bir şeyi sorgulamadan peynire koşup bu koşu sonunda akılsızca ölecekler mi? Acaba şaman sizi başarıyla peynire yöneltecek mi? Yoksa tam tersine, işinizi mi zorlaştıracak? Güllelerden kaçabilecek misiniz? Yedi adet resmî oyun modu, 200 adet onaylı harita, oyuncular tarafından geliştirilmiş onlarca oyun modu ve topluluk tarafından yaratılmış 5 milyondan fazla harita ile bu oyun, size sınırsız olasılıkların kapısını açıyor.

Eğlence için katılın, arkadaşlıklar için kalınArkadaşlarınızla buluşun, sohbetleşin, trolleyin ve gülün. Gelecek etkinliklere katılın, kendi kabilenizi oluşturun, forumlarda maceralarınızı paylaşın. En popüler ünvanlara sahip olmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun, “first”lerinizi farmlayarak dünyayla kapışın! Hırslı olmanız gerekecek, fareler içinde en başarılısı olabilmek için, size onlarca değil, yüzlerce fare meydan okuyacaktır!

Etik Free-to-Play ModeliTransformice kesinlikle oynanması bedava bir oyundur. Şapkalar! Satın alabileceğiniz tüm eşyalar sadece estetiktir ve daima da böyle kalacaktır : gameplay’i değiştirebilecek bir maddeyi asla satmayız! Ayrıca, satın alınabilecek ürünlerin %100'ü oyunda açılabilir, doğru okudunuz, skillinizle hepsini alabilirsiniz! Size kolay gelsin! Bazı “master achievement”ları bitirmek çok zordur. Geri getirdiğiniz her peynir cüzdanınıza eklenir, ne kadar çok peyniriniz olursa, o kadar çok içeriğe erişebilirsiniz.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Arapça, Bulgarca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Macarca, Japonca, Norveççe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rumence, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Tayca, Türkçe, Latin Amerika İspanyolcası, Portekizce - Portekiz

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1 GHz
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Depolama: 60 MB kullanılabilir alan

Yorumlar