Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Tower Unite İncelemesi

Tower Unite İncelemesi

Pixel Tail Games’in her telden çalan çok oyunculu bir sanal dünyayı oyuncuların beğenisine sunduğu yapımı Tower Unite, git gide çoğalan oyuncu kitlesi ve sürekli artan beğeni seviyesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzde oyunlara ulaşımın kolaylığı ve çabuk tüketilebilmesi nedeniyle sürekli çekiciliği tek tür bir içerikle sağlamak ne yazık ki mümkün gözükmüyor. Bu sebeple yapımcılar tek bir oyun çatısı altında farklı türlerde birçok oyunu bir araya getirip önümüze seriyor. İşte Tower Unite’de bu tarz yapımların şuanki dönem öncülerinden biridir. Gelin birlikte inceleyelim. 

7Çok İyi
  • Uygun fiyat
  • Capcanlı, renkli, dolu bir dünya
  • Keyifli vakit geçirirken sosyalleşme imkanı vermesi
  • Konsollarda bulunmaması
  • Türkçe dil desteği olmaması

DETAYLAR

Sadece bir oyun deneyimi vaad etmiyor bize Tower Unite. Aynı zamanda sosyal bir alanda sunuyor karşılıklı etkileşimimiz için. 

Birbirinden farklı ve rekabete dayalı bir çok oyunu bünyesi içinde barındırıyor. Bu zevkli ve de eğlenceli oyunları deneyim edebildiğiniz gibi serbest zaman da geçirebiliyorsunuz Tower Unit’de. Atlayın, zıplayın, koşun, tepinin canınız ne isterse onu yapın ama yapımı sakın bir yürüyüş simülatörü ile karıştırmayın.

Sistem şu şekilde işliyor:

Oyunlarda başarılı oldukça oyun içi para elde edeceksiniz. Bu kazançlarınızla kendinize zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda bir sanal dünya kurabilirsiniz.

Tower Unite size tamamen yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Size özel alanınızı gün geçtikçe daha da size özel kılmanızı sağlıyor. Evinizin duvar kağıtlarını değiştirme, spot ışıkları ekleme, yeni mobilyalar alma gibi dekoratif detayları emrinize sunuyor. 

Steam Atölyesi Mod Desteği
Steam atölye desteği sayesinde çılgın mod yapımcıları için çölde bir vaha görüntüsü çiziyor Tower Unite.

Evinizde geçireceğiniz değerli zamanların ardında biraz hava almak ve rahatlamak için kendinizi sokağa attınız. Plaza dediğimiz diğer oyuncularla birlikte aktiviteler yapıp, oyunlar oynayabileceğiniz mekanlar çıkacak karşınıza. Bu mekanlarda bowling, laser tag gibi etkinlikleri gerçekleştirebileceğiniz gibi; mağazaları gezip, tiyatro gösterileri de izleyebileceksiniz. 

Yollar boyunca atari ve bilardo salonları; içinde çarpışan arabalara, hızlı trenlere, dönme dolaplara binebileceğiniz lunaparklar daha neler neler. 

Eğlenmenin dışında öğretici faaliyetlerde bekliyor sizi. Yeni yemekler deneyip, yeni tasarımlar oluşturarak kendi yeteneklerinizin sınırlarını yine kendinizi çizebilirsiniz. 

Film izlemek, gece kulüplerine gitmek, zamanımızın en popüler uygulaması olan youtube da zaman geçirmek Tower Unite’de yapabileceğiniz diğer aktivitelerden sadece birkaçı. 

KARAR

Tamamen size özel bir dünyada kendi başınıza vakit geçirmek ve tamamen kendi yarattığınız bu dünyanın dışına çıktığınızda da arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla oyunlar oynayıp sosyal aktivitelerde bulunmanızı sağlamak için “Tower Unite” dünyası kapılarını açmış sizi bekliyor. 

Tower Unite
Tower Unite
32,00
den başlayan fiyatlarla

Hem eğlenceli vakit geçirip, hem de sosyalleşme imkanı sunan bu yapımı şiddetle herkese tavsiye ediyoruz. 

İyi oyunlar.

Tower Unite Yayınları