Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
199,99
den başlayan fiyatlarla
Tower! Simulator 3
 • Tower! Simulator 3
 • Tower! Simulator 3 PC Fiyatları
 • Tower! Simulator 3 PC Key Fiyatları
 • Tower! Simulator 3 Fiyat Karşılaştırma
 • Tower! Simulator 3

Tower! Simulator 3

Çıkış Tarihi: 13.12.2022
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Tower! Simulator 3 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Tower! Simulator 3 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Tower! Simulator 3 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Tower! Simulator 3 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Tower! Simulator 3 oyununun konusu nedir?

 • Tower! Simulator 3 nereden indirilir?

 • Tower! Simulator 3 nereden satın alınır?

 • Tower! Simulator 3 kaç GB?

 • Tower! Simulator 3 Türkçe mi?

 • Tower! Simulator 3 yaş sınırı nedir?

 • Tower! Simulator 3 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Tower! Simulator 3 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Eşi benzeri olmayan bir daldırma seviyesi sağlayan en yeni nesil ATC simülatörü ile tanışın. Gelişmiş ses tanıma, özel modellenmiş ve ayrıntılı havaalanları ve son teknoloji aydınlatma, geometri ve dokular. Kuleden veya yere inen uçakların kalkışını ve inişini izleyin ve gerçekten oradaymışsınız gibi hissedin. Kule! Simulator 3, hava trafik kontrol simülasyonu için altın standarttır.Bu yeni sürüm sizi şok edecek! Havacılık hayranlarının, meraklılarının, ATC öğrencilerinin ve hava trafik kontrolü ile ilgilenen herkesin evinizin rahatlığında bile kontrol oynamasına ve pratik yapmasına izin vermek için tasarlandı.

Özellikler

- Büyük ölçüde özelleştirilebilir (radarlar, programlar, veri şeritleri, uçak özellikleri)
- Gelişmiş ses tanıma
- Acapela Group tarafından sağlanan gerçekçi pilot sesleri
- Daha fazla kullanılabilir komut
- 3D Kule görünümü
- Çoklu monitör desteği
- Hava trafik kontrolörü eğitimi için yazılımın ticari versiyonu kullanılmaktadır.

Ayrıntılı Gerçek Dünya Konumları

OSM'yi (Açık Sokak Haritası) kullanarak, çevredeki alanın çoğunu daha önce hiç görülmemiş ayrıntılarla modelleyebiliyoruz. Film stüdyoları tarafından kullanılan teknolojiyle gerçek zamanlı olarak simüle edilen gerçekçi aydınlatma. Kule! Simulator 3, sinematik aslına uygun en doğru aydınlatmaya sahip olacak. Bu simülatörü, dünyanın dört bir yanından ünlü havaalanlarını içerecek olan hava trafik kontrol simülasyonunda görseller için gerçek bir ölçüt haline getirdik.

havaalanları

Bazı havaalanları varsayılan olarak oyuna dahil edilecek, bu nedenle ilk andan itibaren onları kullanabileceksiniz.

Tower'a dahil olan havalimanlarından ilki! Simulator 3, Kuzey Karolina'da Raleigh-Durham (KRDU) olacak. Akıcı bölgesel trafiğine hizmet etmek için bir ana piste (5L-23R), bir paralel piste (5R-23L) ve bir kısa piste (14-32) sahiptir.

Bir başka onaylanmış hava terminali, ekibimizin tüm zamanların favorisi olan St. Thomas Cyril E. King Uluslararası Havaalanı (TIST), tek bir piste (10-28) sahip, ancak bir Karayip adasının muhteşem doğal çevresine sahip. Bu senaryonun önizleme görüntülerini bu blogdaki önceki makalelerde görebilirsiniz. Havalimanlarının listesi henüz bitmedi… devamı gelecek!

Radar, Arazi, Şeritler

Sim içindeki arazi artık uydu görüntülerini kullanmıyor. Bu, temelde dünyadaki herhangi bir havaalanının temel simülatörde inşa edilebileceği ve uygulanabileceği anlamına gelir. Zemin ve arazi eskisinden 16 kat daha fazla ayrıntı kullanıyor. Bu, çoğu ayrıntıyı yakın mesafeden bile keskin ve eğlenceli tutmaya yardımcı olur. Bu nedenle, içerik oluşturucular ve yayıncılar, yayınlarınızın gösteriş yapmaya hazır olduğundan emin olun!3D dediğimizde, onu kastediyoruz! Kontrol kulesinde oturduğunuzu hayal edin. Önünüzdeki radarlar ve ekranlarla. Şimdi size getirmek istediğimiz duygu bu. Yer kontrolü, havalimanının sorunsuz çalışması için hayati önem taşır çünkü bu konum, kalkış yapan uçakların sıralamasını etkileyerek havalimanı operasyonunun güvenliğini ve verimliliğini etkiler. Kule'de! Simulator 3 yer radarı, modern bir görünüm ve hisle güncellendi ve denetleyicinin tüm havaalanını görmesini sağladı. Ayrıca alt ekranlarda alanları yakınlaştırabileceksiniz.

Şeritler artık kağıtsız hale geldi. Bunları istediğiniz gibi taşımak ve düzenlemek sizin seçiminizdir.
Her havaalanının özelleştirilebilir bir dijital şerit ekranı olabilir. Analog şerit pano gibi görünmek ve çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu önemli faydaları olan önemli bir değişiklik olacaktır. Denetleyicilerin trafiği yönetmesini kolaylaştırmak.

Hava

Kule! Sim 3, hava durumu verilerini görmek ve aktif pistleri değiştirmek için tasarlanmış yepyeni bir hava durumu ekranına sahiptir.
Bu, yeni simülatöre eklemek istediğimiz bir özellikti. Herhangi bir pencereye odaklanmak ve yakınlaştırmak veya havaalanına daha iyi bakmak için ayağa kalkmak için kısayol tuşları. Bu sadece yer kontrolünü çok daha kolay hale getirecek.

Dinamik aydınlatma

Tower Simulator 3'te kullanılan - aydınlatma hesaplamalarının gerçek zamanlı olarak hesaplandığı bir simüle aydınlatma türüdür. Bu nedenle, dinamik ışıklandırmanın kullanılması, oyun durumundaki değişiklik, anlatım, oyuncu ve karakterlerin konumları ve kamera hareketi gibi gerçek zamanlı varyasyonları hesaba katan anında aydınlatma hesaplamalarına olanak tanır.Işık simülasyonumuz üzerinde çalışmaya başladıktan sonra bir şeylerin eksik olduğunu hemen fark ettik. Bu nedenle, uzun metrajlı film görsel efekt uzmanıyla birlikte çalıştık ve VFX ekiplerinin filmlerde kullandığı aynı araçları ve ölçümleri kullandık. Bu, FeelThere'nin size beyninizin büyük ekranda beklediği aydınlatmayı getirmesini sağlar.

Özelleştirme veya Modding

Mevcut sadık kaynamacılarımızın öneri ve isteklerine yanıt olarak, simülatörü yapılandırma ve özelleştirme olasılığını getireceğiz.
Kargo uçakları gibi belirli uçaklar için farklı pistler atamak ister miydiniz? Bunu mümkün kılıyoruz! Kargo uçakları, geniş veya dar gövde, bölgesel, iş vb. için ilgili filtreyi uygulayarak geliş pistini seçebilirsiniz.

Bu, oyunun sadece oyunu daha değişken hale getirecek bir çeşidi değil, aynı zamanda örneğin gelişler için birden fazla pist kullanarak karar verme egzersizi yapmanızı ve fazladan bir stres unsurunu yönetmenizi gerektirecektir.

Havalimanınızın işleyişini konfigüre edebilmenin yanı sıra, bağımsız ve ayrı konfigürasyon dosyaları (csv) aracılığıyla her havalimanının elektronik şeritlerini de özelleştirebileceksiniz. Sütun sayısını, elektronik şeridin işlevlerini ve hatta her bir blok için şeridin bilgilerini belirleme olanağına sahip olacaksınız. Ayrıca yaratıcılığınızı açığa çıkarabilir ve bir arka plan resmi ekleyebilirsiniz.Ayrıca size özel havayolu görünümlerini yapılandırma ve atama şansı vereceğiz. Program (cfg) dosyası aracılığıyla, örneğin kargo veya bölgesel gibi uçuş tipini tanımlamak da mümkün olacaktır. Yeni havayolu (cfg) dosyası, havayolları için tanımlanacak değişkenleri parmaklarınızın ucuna getiriyor, böylece aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, her bir havayolunun menşe ülkesine kadar atayabilirsiniz.

Havalimanı ve terminalleri ile ilgili olarak, havayolu ismine, dış hatlara, iç hatlara, özel renklere, kargoya veya bölgeye göre terminaller tanımlayabilirsiniz. Tüm bunlar terminal (cfg) dosyasından yapılandırılabilir.

Profesyoneller için Üretildi
Bu, profesyoneller tarafından eğitim için de kullanılan ayrıntılı bir simülasyondur. Pilotlarla iletişim kurmak için sesli komutları kullanın ve gerçek bir hava trafik kontrolörünün sahip olacağı tüm araçlarla kulede oturun.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 8.1, Windows 10 or Windows 11
 • İşlemci: 3.5 Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 4GB VRAM
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requires keyboard
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 8.1, Windows 10 or Windows 11
 • İşlemci: 3.7 Ghz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: 4GB VRAM
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requires keyboard and microphone / headset

Yorumlar