Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,27
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,43
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
780,09
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave
 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave

Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave

Çıkış Tarihi: 01.09.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
227,29
Fanatical
77.201 yorum
Sürüm — Standart
262,46
Gamesforpc
Sürüm — Standart
316,47

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave Türkçe mi?

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER - The Grim and the Grave ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Total War: WARHAMMER - Grim & The Grave


Grim & The Grave, Total War: WARHAMMER için ilk Lordlar Paketidir. Hem The Empire hem de The Vampire Counts'un güçlerini destekleyen bu oyun, Warhammer Fantasy Battles dünyasından ünlü rakip karakterleri ve yeni ikonik birimleri seferlerinize ve savaşlarınıza getiriyor.

 • İki yeni Efsanevi Lord…
 • ... yeni görev zincirleri, büyülü eşyalar ve yetenek ağaçlarıyla
 • İki yeni ek Lord türü
 • Beş yepyeni savaş alanı birimi artı varyantları
 • Özel savaşlar ve çok oyunculu savaşlar için beş yeni savaş alanı
 • 18 seçkin Ünlü Alay

Her zaman sinsi ve her zaman acımasız olan Unliving Aristocracy, İmparatorluğun güçlerine insanı yok etmek için korkunç yeni tehditler çağırıyor. Bozulmuş havada kan kokan Strigoi Ghoul Kralları, eski yer altı mezarlarından kıpırdanırken, Mannfred'in en karanlık öğrencisi Helman Ghorst lanet olası çalışmalarına ara verip Ceset Arabalarını savaşa hazırlar.

Ancak İmparatorluğun gururlu adamları bu tür kutsal olmayan tehditler karşısında boş durmazlar. Şimdi bile çağrı çıkıyor ve tüm gözler Sigmar Kültü'nün Büyük Teogonisti Volkmar The Grim'e dönüyor. Dindar ve ürkütücü olan Karl Franz'ın en sadık müttefiki Baş Müttefiklerini çağırır ve The Undead'ın yenilmez kalplerine bile korku salmak için bir manzara olan Sigmar'ın Savaş Altarı'nda savaşa gider.

İnsan vampire karşı: efsaneye karşı efsane.

Grim and The Grave.

Yeni Efsanevi LordlarVolkmar The Grim
Volkmar The Grim, Büyük Teogonist, Sigmar Kültü'nün başı ve İmparatorluğun en güçlü dini lideridir. Kendini tüm biçimleriyle Kaos'un yok edilmesine adamış, dindar ve önsezili bir adamdır. Bir orduya savaşta eşlik ettiğinde, tipik olarak, Sigmar'ın görkemli Savaş Altarı'nın tepesine binerek, etrafındaki askerlere güçlü darbeler ve ilahi güç sözleriyle kötülüğün takipçilerini vururken büyük kahramanlık eylemlerine ilham veriyor. Volkmar, Sigmar'ın öfkesiyle savaşan, savaş alanında kutsal bir terördür. Ruhunun çelikten dövüldüğü söylenir ve Kaos'un kötü etkisiyle varlığının her zerresiyle savaşır.

Kampanya bonusları
Volkmar bir Büyük Sefer yönettiğinde, ordusuna aldığınız herhangi bir Bayrakçı, silah hasarlarında iyileştirmeler elde edecek ve bonus istatistikler yükleyecek ve askere almak daha ucuz olacaktır.

Görevler
Volkmar, Efsanevi eşyalarını kazanmak için görevlere çıkabilir. Jade Griffon, Volkmar'ın sağlığını yenileyen pasif bir artış sağlarken, Komuta Kurmayları, Volkmar'ın savaş becerilerine, asayiş yönetimine ve savaş sonrası ganimet gelirine bir dizi iyileştirme getiriyor.

Savaş duaları
Volkmar, kendisinin ve etrafındakilerin saldırı ve savunma yeteneklerini geliştirerek, savaşta dile getirilecek üç Büyük Savaş Duasının kilidini açabilir.

Eşsiz montaj
Volkmar, Savaş Duaları'nın kilidini açtığında, Ghal Maraz'ı taşıyan dev bir bronz Griffon ile dolu görkemli bir dövüş platformu olan Sigmar Savaş Altarı'na erişim kazanır.

Eşsiz Beceriler
Volkmar, hem savaşta hem de seferde Flagellants ve Warrior Priest'lerin yeteneklerini geliştiren Para Bellum Aeturnus ve Heretic Hunter gibi benzersiz becerilere sahiptir.Helman Ghorst
Helman Ghorst bir zamanlar bir insandı, ancak bu hayat ondan koparılmıştı. Babasının ve kardeşlerinin veba salgınından dolayı kaybedilmesi Ghorst'u takıntılı bir çılgınlığa sürükledi; kayıp akrabasını hayata döndürme umuduyla siyah sanatları incelemeye başladı. Kont, Mannfred von Carstein'ın dikkatini çekerek ona büyücülüğü öğretti ve Helman'ı Templehof'tan kederli adamın ötesinde bir şeye dönüştürdü. Şimdi, o gece boyunca, atlar tarafından değil, kurtarmak istediği kardeşler tarafından, kemiklerle kaplı bir arabada taşınıyor - her biri, bir zamanlar yakışıklı bir nalbant, hayatın alay konusu haline getirilmiş, yanlarında tökezlemeye zorlanmış. erkek kardeşinin sevmeyen ev sahibinin başı.

Kampanya bonusları
Helman Ghorst, bir Büyük Seferin liderliği için seçildiğinde, tüm Vampire Counts ordularının kayıp ikmal oranına bir bonus verir. Ayrıca Helman Ghorst'un ordusundaki tüm birimler zehirli saldırılara maruz kalır.

Görevler
Helman, savaşta düşmanlarını zayıflatan ve özel yetenekleri daha sık kullanmasını sağlayan efsanevi bir cilt olan The Liber Noctus için bir arayışa girebilir.

Eşsiz Montaj
Helman, The Brothers Ghorst Corpse Cart'ın kilidini açabilir. Kardeşlerinin ölümsüz kalıntıları tarafından çekilen bu eşsiz binek, silah gücünü ve hasar çıktısını büyük ölçüde artırır.

Eşsiz Büyü
Helman'ın benzersiz büyüsü olan Mezardan uyanan, bir Mezar Muhafızı birimini veya geliştirildiğinde, onun için savaşması için bir Büyücü Kralı çağırır.

Eşsiz Beceriler
Helman, veba taşıyan Ceset Arabalarının ve fantastik Mortis Motorunun yeteneklerini geliştiren, Cepheden Liderlik özelliğine sahiptir.

Yeni LordlarArch Lector
Sigmar Kültünün Baş Rahibi Büyük Teogonisttir ve onun altında iki Baş Okutucusu vardır - hem savaş alanında hem de savaş alanında acımasız, heybetli figürler. Halkı korumak ve kötülüğü kovmak Arch Lectors'ın görevidir. Sigmar'ın savaşçı cesaretinin bir örneğini oluştururlar, önden tanrıların gücünü ortaya koydukları ve tüm orduları kahramanlık eylemlerine ilham ettikleri yerlere götürürler.

Savaş duaları
Arch Lectors, ordularına savaşta yardım etmek için üç Büyük Savaş Duası öğrenebilirler. Hammer of Sigmar, Arch Lector'ın yakın dövüş saldırısı becerisini geliştiriyor. Shields of Faith, yakındaki müttefikler için hasar dirençlerini artıran bir alan etkisi artırmasıdır. Soulfire, alan etkili büyük bir saldırı gücüdür ve düşman birimlere kitlesel sihirli hasara neden olur.

Strigoi Ghoul Kral
Ghoul Kings olarak bilinen soluk yaratıklar, aslında bir zamanlar ilkel bir varoluşa zorlanan gururlu Strigoi Vampirleridir. Tüm Strigoi, Ushoran'ın aynı eski soyundan gelse de, kardeşlerinden çok daha kirli ve daha nefret dolu bir şeye dönüştüler. Ghoul Kralları günlerini dünyanın gizli yerlerinde sürünerek geçirirler, ancak gecenin karanlığında, Undead'in karmakarışık ordusunun başında intikamlarını alırlar.

Güçlü savaşçılar ve yazımcılar, Strigoi Ghoul Kings, Lore of Vampires ve Lore of Death büyülerini birleştiren karışık bir irfan kullanır ve Teröristleri savaşa sokabilir ve onları sürebilir.

Eşsiz Büyü
Strigoi Ghoul King'in eşsiz büyüsü The Unliving'in Komutanlığı, bir Crypt Ghouls birimi veya yükseltildiğinde, savaşta onun için savaşması için bir Crypt Horrors birimi çağırır.


Yeni BirimlerCeset Arabası
Karıştıran zombiler tarafından çekilen Ceset Arabaları, Kara Büyü için mıknatıs görevi görür, güçlerini toprağın kendisinden çeker ve etraflarındaki ölüleri yeniden canlandırır. Bazen bir Ceset Arabası büyük bir zille asılır ve tokmağı eski kökene ait bir çomak taşıdır. Havada nekromantik büyü yoğun olduğunda, Kara Büyü'nün zil sesleri ve dalgaları Ceset Arabasından yayılır.

Büyülü bir destek arabası olan Ceset Arabası, Vigor Mortis olarak bilinen büyülü bir aura yansıtır. Bu, ceset arabasında yenilenme sağlar ve yakındaki ölümsüz birimlerin yakın dövüş saldırısını yükseltir. Balefire yükseltmesiyle, Corpse Cart yakındaki düşman sihirbazlarına daha fazla yanlış yayın yapma şansı veriyor. Unholy Lodestone yükseltmesiyle, Corpse Cart yakındaki dost canlısı ölümsüz birimlere alan etkili bir yenileme artışı sağlar.

Mortis Motoru
Necromancers ve Liche Lords'un kalıntıları bazen bir Mortis Motoru, ihtişamlı tuzaklarla çevrelenmiş erimiş kemik kafesi içinde yer alır ve cehennem cihazına bağlı bir dizi ruh tarafından savaşa taşınır. Kötü büyülerle dolu ve özenli bir şekilde aydınlatılan Mortis Motoru, Blasphemous Tome, o kadar özenle hazırlanmış ki, yaratıcılarının ruhları, sayfalarını oluşturan insan derisinin yapraklarına geçmiştir. Bu kitaplar, büyücünün sapkın uygulayıcıları için bir nimet olabilir.

Büyülü bir destek arabası olan Mortis Motoru, kendisi ve yakındaki dost ölümsüz birimler için can puanlarını yeniler ve aynı yarıçap içindeki yakındaki düşman birimlere büyülü hasar verir. Görevli Blasphemous Tome, sahibinin Winds of Magic güç rezervini de artırıyor. Mortis Motoru, imha edildikten sonra, gizli enerji felaketinde patlayarak yakındaki arkadaşlara ve düşmanlara yaygın hasara neden olur.

Serbest Şirket Milisleri
Devlet birlikleri, İmparatorluğun askeri kuvvetlerinin temel dayanağını oluştururken, orduları genellikle gerektiğinde ve gerektiği zaman savaşmak üzere işe alınan geçici milis alayları tarafından doldurulur. Kaç kişinin toplanacağını veya dövüş kalitesinin ne olacağını kimse kestiremez. Sonuçta, bu düzensiz birlikler resmi bir eğitim veya disiplin almıyor.

Özgür Şirket Milisleri çift rollü hibrit birliklerdir. Hem kısa menzilli tabancalar hem de kılıçlarla donanmış, durumun gerektirdiği şekilde savaşabilir. Vanguard Deployment yeteneği ile sahanın derinliklerinde konuşlandırılabilirler.

Flagellants
Savaşa katıldığında, çılgın Flagellants grupları düşmana doğru hücum etmeden önce kendilerini çılgınca dövüyorlar. En umutsuz olasılıklara rağmen tereddüt etmeden mücadeleye atılırlar. Dudaklarında kıyamet uğultuları ve düşüncelerindeki şehitlik vizyonları ile Flagellantlar vahşi bir vahşetle savaşır, düşmanlarına sallanıp sallanır ve arkalarında kan ve keder izler bırakır.

Flagellants hem Çılgın hem de Kırılmaz. Penitent'in Gücü özel yetenekleri dövüş becerilerini güçlendirir, gelişmiş fiziksel direnç ve yakın dövüş savunması sağlar.

Alevli Güneş Şövalyeleri
The Blazing Sun'daki Templar tarikatı, savaşın sanatını ve bilimlerini öğrenmekten gurur duyuyor. Zırhlı bineklerinde göz kamaştırıcı olan bu askerler, savaş tanrıçası Myrmidia adına savaşırlar. Nesillerdir İmparatorluğun şerefi ve kutsallığı için içtenlikle savaştılar.

Ünlü Reiksguard'a benzeyen güçlü şok süvarileri, Blazing Sun Şövalyeleri kendilerine zarar vermek isteyenleri kör eden parlak kalkanlar taşırlar. Bu, büyülü hasara belirli bir direnç kazandırır. Haklı gayretleri de onlara ateşli saldırılar sağlar.


Ünlü Alaylar

Bunlar, istatistikleri standart emsallerine göre çok daha gelişmiş olan Eski Dünya tarihlerinde efsanevi olan elit birimlerdir. Komutanınız altındaki Lord yeterli beceri düzeyine eriştiğinde askere alınmak için açılabilirler ve özel Namlı Alayları askere alma menüsünden anında ordusuna alınırlar. Bu bakımdan, işe alım kuyruğunda en az bir tur harcayan standart birimlerden farklıdırlar.

Her Namlı Alay, gelişmiş istatistiklerin yanı sıra, standart kadrosundaki muadilinin sahip olmadığı bir veya daha fazla özel yeteneğe de sahiptir.

Lütfen unutmayın: birim yetenekleri ve ayrıntıları değişebilir.

İmparatorluk


Tattersouls - Flagellants
Artan birim boyutu

Bağnazların bu kardeşliği, Sonsuz Seçilmiş'e karşı savaşta Volkmar ile birlikte savaşan çılgın peygamber Gerhard Solucan tarafından yönetiliyor. Artık kişiliğinden geriye çok az şey kalmıştır ama adamlarını harekete geçiren ham tutku.

Stirland'ın İntikamı - Özgür Şirket Milisleri
Sap, zırh delici füzeler, psikolojiye karşı bağışık

Stirland'ın İntikamının yırtık pırtık milisleri hırıltılı ve iyi olmayanların yağmuru, her zaman bir kavga için şımartıyor. Kişisel hijyenden yoksun oldukları şeyi, ölümsüzlere karşı intikam susuzluklarını telafi etmekten daha fazlasını yapıyorlar.

Cadıların Çekici - Büyük Top
Gelişmiş fiziksel direnç, mermiler büyülü hasara neden olur

Tek bir alay, Fort Oberstyre'nin bir zamanlar zorlu pillerinden geriye kalan tek şey. The Hammer of The Witches adını Gortansford kasabasının hizmetinde kazandı ve Gri Cadı'yı aceleyle doğaçlama yapılmış at nalı turlarıyla parçalara ayırdı.

Sigmar'ın Oğulları - Kılıççılar
Kırılmaz

Sigmar'ın Oğulları ilk olarak Volkmar ile birlikte Norskalılara karşı savaşan bir alay olan The Red Masquers'da görev yaptı. Onlar, kötülüğün karşısında korkusuz bir adam için Gazi savaşçılar ve acımasız katillerdir.

Silver Bullets - Tabancalar
Sap, mermiler büyülü hasar verir

Savaştan önce, ağzı bozuk iş adamı Curser Brecht, bu nişancıların her birine tek bir gümüş kurşun verir ve onlara Sylvania'nın onlara karşı atabileceği her şeye karşı kanıt sağlar. İster gerçek ister hayali olsun, bu uğurlu tılsımlar işe yarıyor gibi ...

The Sunmaker - Helstorm Roket Bataryası
Alevli saldırılar, Volley başına artan füze sayısı

Dağınık beyinli Talabheim simyacısı Jurgen Bugelstrauss'un zamansız ölümünden önceki son icadı olan The Sunmaker, kör edici bir parlaklıkla yanan uzman fosforik roketleri ateşliyor.

Templehof Luminark - Hysh'in Işığı
Cesaretlendirin, Net of Amyntok

White Wizards'ın en deneyimli Jovi Sunscryer tarafından hazırlanmış olan Templehof Luminark'ın lensleri mükemmellik için zemin oluşturuyor ve benzersiz bir odak derecesi sunuyor.

Kraliyet Altdorf Gryphites - Demigryphs
Teröre neden olmak

Drakwald Binicileri'nin başında bulunan Royal Altdorf Gryphites, Teşkilat'ın süvari çemberinin en iyilerindendir.

Zintler'in Reiksguard'ı - Reiksguard
Öncü Dağıtımı

Reiksmarshal Hans Zintler liderliğindeki bu gururlu düzenin uzun ve sıkça anlatılan tarihi, onlara eşsiz bir konumsal bakış açısı kazandırdı. Kuşatma manevrasının ustaları olan düşmanları, savaşa ciddi bir şekilde katılmadan önce kendilerini vahşi saldırı altında bulurlar.

Vampir Sayısı


Alacakaranlıktaki Ziyafetler - Crypt Ghouls
Sap, öncü konuşlandırma

Çoğu Crypt Ghoul, temsil ettikleri yemek için düşmanlarına saldırmak için çok heveslidir. Alacakaranlık'taki Ziyafetler yaklaşımlarında alışılmadık bir şekilde ölçülüyor ve gölgelerden avlarına saldırmadan önce gizlice ilerlemeyi tercih ediyorlar.

Shwartzhafen'in Şeytanları - Vargheists
Öncü Dağıtımı

Von Carstein hanedanının bir zamanlar yakışıklı olan bu oğulları, uzun yıllar Swartzhafen Kalesi'nin altındaki warpstone lekeli mağaralarda sıkışıp kalmış, eski zekalarından hiçbir iz taşımıyor. Şimdi, Mannfred'in emriyle, rakiplerini kanlı paçavralara dönüştürerek geceye musallat oluyorlar.

Direpack - Dire Wolves
Bonus VS büyük, artan kütle ve boyut

Alışılmadık derecede vahşi olan bu kaslı canavarlar, açgözlü iştahlarını tatmin edecek kadar büyük düşmanlar lehine daha küçük hedeflerden kaçınırlar.

Sternsmen - Mezar Muhafızı
Rejenerasyon

Hayatta bu lanetli savaşçılar, Sternieste'nin İlk Kale Muhafızı olan Verek The Blade'in şeref muhafızıydı. Ölümde, düşmanlarının darbelerine direnen kutsal olmayan bir şevkle savaşırlar.

Tithe - Zombiler
Artan boyut ve fiziksel direnç

Bir zamanlar gurur duyan bu Sylvania savaşçı adamları, şimdi The Midnight Aristocracy'nin karmakarışık hizmetkarlarına indirgenmiş, fiziksel olarak 'sivil' zombilerden her yönden üstünler.

Chillgheists - Hexwraiths
Büyülü Direnç, yavaşlayan aura

Vargravia Nekropolü'nün Muhafızları olan Chillgheistler, lanetli topraklardan güç alır ve soğuk kalpli kardeşlerine küfürlü bir karar verir.

Nagash'ın Pençesi - Mortis Motoru
Büyülü Direnç, yavaşlayan aura

Bu Mortis Motorunun devasa demir kemiği kalıntısının, Nagash'ın solmuş ama hala hareket eden elini içerdiği ve ona düşman büyülerini savuşturmak için kutsal olmayan gücü ödünç verdiği söyleniyor.

Verek'in Reavers - Kara Şövalyeler
Rejenerasyon

Wight King Verek The Blade için savaşmaya lanetli olan bu süvariler, görünüşte durdurulamaz, uzuvları yeniden bağlanıyor ve parçalanmış kemikler, rakiplerinin şaşkın gözleri önünde yeniden ortaya çıkıyor.

The Konigstein Stalkers - İskelet Savaşçıları
Zehirli Saldırılar, geliştirilmiş zırh

Sylvania'nın takırdayan ordularıyla çatışan gaziler bile, Königstein Avcılarının zehirli saldırısına hazırlıksız.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: *PC Integrated graphics chipsets require 4 GB RAM, e.g. Intel HD series.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Yorumlar