Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves
 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves
 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves

Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves

Çıkış Tarihi: 08.12.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
70.299 yorum
Sürüm — Standart
139,14
Steam
Sürüm — Standart
165,00

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves yaş sınırı nedir?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER - Realm of The Wood Elves ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında
 • Büyük Kampanyada Yeni Orman Elfleri Yarışı
 • Yeni ek Irk özel para birimi: Amber
 • Wonder tabanlı Sefer zafer koşulu
 • Orman Elfleri haritadaki herhangi bir bölgeyi fethedebilir
 • İki Yeni Oynanabilir Efsanevi Lord: Orion ve Durthu
 • Derin uzmanlık yetenek ağaçlarına sahip iki yeni Lord türü
 • Derin uzmanlık beceri ağaçlarına sahip üç yeni Kahraman türü
 • Kapsamlı Orman Elfleri ordusu kadrosu
 • Eşsiz 'Revelations Sezonu' Orman Elfleri hikaye Kampanyası ile oyuna ek bir kampanya haritası ekler
 • Yeni Eşsiz Canavarlar, Kahramanlar, Sihir ve Oyun Özellikleri
Yabancılar için Athel Loren'in orman alanı, kara kara düşünen ve kötü niyetli bir yerdir. Canlı ahşabın gıcırtı ve inilti loş iç kısmından yankılanıyor, gölgelik tüm ışığı emiyor gibi görünüyor ve yarı görünen ruhlar twilit çardakların arasında dolaşıyor. Girmek kaderinizi onların ellerine bırakmaktır.

İçinde Asrai, Orman Elfleri yaşıyor. Tüm Elflerin yaptığı gibi, aslında Ulthuan'dan batıya doğru selamlasalar da, Asur'un, Yüce Elflerin kutsal küstahlığını ve Druchii veya Kara Elflerin ölümcül çöküşünü reddediyorlar. Asrai, doğalarının tüm yönlerini - hem aydınlık hem de karanlık - kucakladıkları ve binlerce yıldır bilinçli ormanla uyum içinde yaşadıkları için kendilerini dünyada kalan tek gerçek Elfler olarak görüyorlar.

Asrai, Athel Loren'in vahşi doğasını ruhları ve koruyucuları ile paylaşır: Dryads, Branchwraiths ve kadim koruyucu Ağaçlılar. Savaş evleri için atlarını, şahinlerini ve Büyük Kartalları benimserler ve nadir Orman Ejderhaları bile ihtiyaç duyulduğunda onlara katılmaya tenezzül edebilir. Rakipsiz okçular ve biniciler olan Orman Elfleri, her kış ortasında alevler içinde ölen ve ancak baharda The Oak of Ages'ın altında gök gürültülü hayata yeniden doğmak için yarı tanrı Orion'a sadakat gösterirler.

Vahşi, kıvrak ve topraklarını savunmada son derece acımasız, sadece bir aptal Orman Elflerini ve onların ruhlu müttefiklerini çatışmaya sürükleyebilirdi. Bir Vahşi Avda ormanlık alandan yürüyen bir Asrai ev sahibinin muhteşem görüntüsüne tanık olanlar için, muhtemelen görecekleri son şey budur.

Kampanya oyun stili


Wood Elves kampanyası, Total War: WARHAMMER'in diğer oynanabilir ırklarına benzersiz şekilde farklı bir kampanya deneyimi sunuyor. Ana altyapıları Athel Loren'in Wood Elf yerleşim yerlerinde bulunuyor, ancak dışarıya doğru genişleyebiliyorlar, yerleşim yerlerini ele geçirebiliyorlar ve onların yerine Asrai Lookouts olarak bilinen sınırlı karakollar inşa edebiliyorlar. Kampanyanın kalbi, yeni Wonder zafer koşuluyla ilgili benzersiz 5 katmanlı bir bina olan The Great Oak'tur.

Savaşta, Orman Elfleri hızlı ve ölümcüldür, birçok 'camdan top' tarzı birimi kullanırlar. Diğer ırklardan daha az fiziksel olarak ve daha küçük birim boyutlarına sahip olsalar da, bunu mükemmel yakın dövüş ve menzilli yeteneklerle telafi ediyorlar. Birçoğu hareket edip ateş edebilen ve daha sonra bir dizi özel mühimmat ile yükseltilebilen, oyundaki en iyi okçulardan bazılarını sahada kullanıyorlar. Savaşta onlara genellikle Dryads, Eagles ve Treemen gibi Athel Loren'in ormanlık akrabaları eşlik eder. Onların yazımcıları Lores of Life, Beasts and Shadows'u kullanıyor.

Yeni Hikaye Kampanyası: Vahiy Mevsimi
Athel Loren ve onu çevreleyen Breton Duchies'in güzel ve son derece ayrıntılı bir senaryo haritasında yer alan The Season of Revelation, Wood Elfler'in iki Efsanevi Lordu olan Durthu veya Orion olarak oynanabilir. Bu kampanya, oyuncuyu Bretonian saldırıları karşısında Athel Loren'i birleştirmekle ve daha sonra Beastman savaş ağası Morghur'un ve onun yozlaşmış bray-sürülerinin bir dizi korkunç, iklimsel saldırılarından dolayı görevlendirir.

Çağların Meşesi
The Oak of Ages'ın engin, eski çardakları Athel Loren'in ruhani kalbini ve kutsal gücünün kaynağını işaretler.

Grand Campaign'de The Oak of Ages, oyuncunun kampanya boyunca büyümesi gereken, Athel Loren'de bulunan benzersiz 5 katmanlı bir Wonder binasıdır. Wood Elf oyuncusu her yeni seviyeye ilerledikçe, kampanyalarına artan bonuslar alacaklar.

The Oak'ı 5. seviyeye çıkarmak, Beastmen ve Kaos Savaşçılarının birleşik ve kitlesel orduları tarafından Athel Loren'in manevi merkezine çok aşamalı bir saldırı olan The Battle of The Great Oak'ı başlatır. Zafer (veya hayatta kalma!), Orman Elflerinin temel kampanya hedefinin tamamlandığını gösterir.

Yeni ek para birimi: Amber
Altının yanı sıra, Orman Elfleri Amber'in belirli elit birimleri işe almasını, belirli teknolojilerin kilidini açmasını ve Çağların Meşesini genişletmesini gerektirir. Ancak bu, dünyadaki sınırlı bir kaynaktır ve yalnızca yerleşim yerlerini ele geçirip Asrai Gözlemleri kurarak elde edilebilir.

Amber sınırlı olduğundan, bu oyuncuya fraksiyon gelişimi, askeri güç veya kilit zafer koşullarını elde etmek için harcanması konusunda sürekli bir seçim sunar.

Orman Elf Yerleşimleri ve Karakolları


Orman Elfleri, ırk kökenine bakılmaksızın Eski Dünya'daki herhangi bir eyaleti ele geçirme yeteneğine sahiptir. Ancak, bu yerleşim yerleri yalnızca çok sınırlı bina seçenekleriyle Asrai Lookouts'u barındırabilir, onları ordu ikmal duraklarına, işe alım istasyonlarına (küresel işe alım havuzuna erişime sahip ancak yerel işe alım fiyatlandırmasıyla) veya herhangi bir bölgesel ticaret kaynağından yararlanma merkezleri olarak kullanabilir. . Orman Elflerinin tek gerçek evi olan Athel Loren'in kendi bölgelerinde büyük yapı zincirlerinin inşa edilmesi gerekecek. Athel Loren'deki yerleşim birimleri, Wood Elflerin geniş bina ağaçlarını keşfetmek için alan sağlayan 10 bina yuvasına sahiptir.

Orman Elfleri altyapısı


Orman Elflerinin benzersiz teknoloji ağaçları ve binaları vardır ve oldukça gelişmiş ve biraz aristokrat bir ırk olarak, Orman Elfleri Konseyi sosyal ve askeri konulara başkanlık eder.

Bu Konsey, karakterlerin atanabileceği bir dizi Ofise sahiptir ve Orman Elflerinin altyapısına ince bir şekilde bağlanmıştır. Örneğin bazı binalar Ofislerin kilidini açar: Wild Heath binası teknoloji ağacında açılırsa, bir yerleşim yerinde inşa edilebilir ve böylece Herald Of The Hunt ofisinin kilidi açılabilir. Oyuncunun Lordlarından biri bu role atanırsa, periyodik olarak bir Wild Hunt çağırır. Bu, Herald ve ordusuna, Wild Hunt etkinliğinin aktif olduğu dönüşler için bir dizi çok önemli bonuslar verir, onların mareşal yeteneklerini arttırır ve agresif eylemleri teşvik eder. Oyunculara, Wood Elf kampanyalarından en iyi şekilde yararlanmak için bu ara bağlantıları keşfetmeleri önerilir.

İki Orman Elfinin efsanevi Lordu Orion ve Durthu'nun her ikisinde de yalnızca kendilerinin atanabilecekleri Ofisler var ve onlara daha fazla kampanya bonusu sağlıyor.

Yeni Efsanevi Lordlar


Bir Orman Elfleri Büyük Seferi, iki Efsanevi Lord'dan biri tarafından yönetilebilir: yarı tanrı Orion, The King in The Woods veya antik Treeman, Durthu. Her biri farklı bir başlangıç konumunda oynamaya başlar, farklı bir Athel Loren hizipini kontrol eder ve kendi kampanya bonusları paketini getirir.

Orion Ormanda Kral
Orion, Athel Loren ve Orman Elflerinin ölümsüz yarı tanrı kralıdır. Ülkesi tehdit edildiğinde, ilk silaha sarılan ve savunması için savaşan odur. Her Elf, krallarının vahşi çağrısının cazibesini hisseder ve çoğu, medeni kaygıları terk ederek, avın heyecanı ve rüzgârdaki baş döndürücü kan tadı için ilkel dürtülerinin üstesinden gelir.

Orion, uzun menzilli mızrak saldırılarıyla oldukça büyük menzilli hasar verebilen güçlü bir yakın dövüş savaşçısıdır. Ayrıca iki benzersiz alan etkisi yeteneği vardır: Büyülü bir girdap olan Orion Hounds ve sihirli bir bombardıman olan Hawk's Talon. Bu saldırılar Orion'a bağlıdır ve Winds of Magic'i tüketmez.

Orion'un iki savaş yetenek ağacı, iki savaş yetenek ağacı ve bir sefer yetenek ağacı vardır. Birçoğu benzersiz olan bu büyük beceri yelpazesi, seviye atladıkça uzmanlaşmasını sağlar. Özellikle, Orman Elfleri listesindeki birçok yay birimine sayısız iyileştirme getirebilir. Kuvvet toplarken, Orion, ormanlık ruh birimleri kiralamak için Amber'de ekstra bir ücret ödemelidir.

Durthu
Athel Loren'in kudretli Treemen'lerinin en eskisi olan Durthu, bir zamanlar orman yaşamının dokusunda neşe bulan hayırsever bir yaratıktı. Ormanlık alanların ruhlarını Asrai'nin kaderine ilk bağlayan oydu. Ve bir süre için şeyler denge ve uyum içinde var oldu.

Athel Loren'e yapılan birçok kanlı saldırıdan sonra, sayısız saçın dışarıdan gelenler tarafından yakıt için düştüğü veya sadece inadından dolayı Durthu sinirlendi. Daha da kötüsü, Orman Elflerinin bu felaketlerin çoğunu davet ettiğine inanıyor. Şimdi onları arkadaş olarak görmüyor: sadece ortak bir amaç için müttefikler.

Büyük Senaryoda Durthu, Athel Loren'deki Argwylon bölgesinin ormanlık ruhlarına liderlik ediyor. Kuvvetleri toplarken, Wood Elf birimlerini kiralamak için Amber'de ekstra bir ücret ödemesi gerekir. Güçlü bir savaşçı ve büyücü olan Durthu, ayrıca Lore of Beasts'i de kullanır ve Manticores'i Kadon'un Dönüşümü'nü kullanarak savaşın kalınlığına çağırabilir.

Yeni Lordlar


Orman Elfleri orduları, ordularına komuta etmek için iki yeni türden Lord yetiştirebilir: Glade lords ve Treemen.

Glade Lordları


Athel Loren'in Highborn lordları ve hanımları, Binlerce yıldır Orman Elflerini yönetiyorlar ve yarış savaşa gittiğinde, kuvvetlerini yönetenler bu soylular. Güçlü savaşçılar ve mükemmel okçular, her biri okçuluk ve yakın dövüş yeteneklerine iyileştirmeler getiren iki kişisel dövüş beceri ağacına sahipler. Aynı şekilde, Savaş ağaçları ordularını iki farklı yol boyunca büyütür - mell ve ranged. Ayrıca seviye atladıkça üç binek seçeneğinin kilidini açabilirler: Elf Atı, Büyük Kartal ve Orman Ejderhası.

Antik Ağaç Adamları


Kadim Ağaç Adamları muazzam bir boydadır. Elf ve orman yaratığı tarafından saygı duyulan güçleri, derin sırların ejderhalarının gücüne bile rakiptir. Ormanın gerçek koruyucuları, bu güçlü ormanlık ruhlar, Canavarların Efendisi'ni kullanan Büyücü lordlarıdır. Binek seçenekleri olmamasına rağmen (dünyada onları barındıracak kadar büyük birkaç yaratık vardır), ordularındaki tüm Tree Kin birimlerine artan koruma sağlayan benzersiz becerilere sahiptirler.

Kahramanlar


Orman Elfleri orduları, ordularını desteklemek ve Sefer Haritası eylemlerini gerçekleştirmek için üç yeni Kahraman birimi türü işe alabilir. Her biri yetenek ağaçları sayesinde güçlü uzmanlık yolları sunar.

Büyücüler (Büyücü odak)


Orman Elf büyücülerinin Athel Loren ile benzersiz bir ilişkisi vardır. Ormanın daha derin zekasına bağlı olarak, onlar oldukça uyumlu varlıklardır ve tıpkı Dryad'ler, sprite'lar ve Treemen'ların yaptığı gibi çevreleriyle bir bağı paylaşırlar. Büyücüler, Lores of Life, Shadow ve Beasts'i kullanmak için işe alınabilir.

Branchwraiths (Yakın Dövüş / Büyücü Odağı)


Dryads'ın en büyüğü Branchwraith, Athel Loren'in kadimlerine hizmetçi olarak hizmet eder. Elfler gelmeden önce, ormanı yöneten ve vahşi ormanlık alanlara besin sağlamak için Sihir Rüzgarlarını evcilleştirenler onlardı. Branchwraiths ve Asrai arasında hiçbir sevgi kaybı yok, ancak huzursuz barış devam ediyor ve The Lore of Life'ın bu yetenekli uygulayıcıları birçok Wood Elf savaş evlerinde bulunabilir, savaşın kalınlığında bir dakika büyüler yaparak düşmanları ile vuruyorlar. güçlü uzuvlar bir sonraki.

Yol İzleyiciler (Casus, Menzilli odak)


Waywatchers'ın en yetenekli nişancıları olan Waystalkers, The Hunt'a takıntılıdır. Taciturn, yalnız bireyler, kendilerini ormanla Elf akrabalarından daha yakın temasa sokan yollarına bağlılık gösterirler. Uzman keskin nişancılar, ateş ederken hareket edebilir ve hatta gizli kalabilirler, öldürmek için başka hiçbir okçunun erişemeyeceği acımasız bir hassasiyetle hedefleri seçebilirler.

Birim listesi


Orman Elfleri kadrosu birçok yetenekli okçu birimi içerir. Bazı yapılar inşa edildiğinde, Glade Guard, Deepwood Scout ve Glade Riders, üç özel mühimmat türünü ateşlemek için işe alınabilir:

 • Starfire şaftları (Yangın hasarı)
 • Hagbane İpuçları (Zehir hasarı)
 • Hızlı Gümüş Parçalar (Büyülü hasar)

Yakın Piyade

Ebedi Muhafız

Ebedi Muhafız (kalkanlar)
Bekçiler
Muhafızlar (Asrai mızrakları)
Wildwood Rangers

Menzilli piyade

Glade Guard

Glade Guard (Starfire Shafts)
Glade Guard (Hagbane İpuçları)
Deepwood İzcileri
Deepwood Scouts (Swift Shiver Shafts)
Yol gözlemcileri

Yakın Süvari

Vahşi Biniciler

Vahşi Biniciler (kalkanlar)

Menzilli süvari

Glade Binicileri

Glade Binicileri (Hagbane İpuçları)
Hawk Riders (uçan)

Büyülü süvari

Sisters of the Thorn (bağlı büyüler yapabilir)

Woodland Spirit birimleri

Dryad'lar
Treekin
Ağaç adam

Canavar Birimler

Büyük Kartal (uçan)
Orman Ejderhası (uçan)
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Çekçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: *PC Integrated graphics chipsets require 4 GB RAM, e.g. Intel HD series.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Yorumlar