Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch
 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch
 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch

Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch

Çıkış Tarihi: 21.05.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
70.236 yorum
Sürüm — Standart
73,19
Steam
Sürüm — Standart
86,00

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch Türkçe mi?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch yaş sınırı nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER II - The Warden & The Paunch ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

The Warden & the Paunch, Total War: WARHAMMER II’ye gelen en yeni Lordlar paketidir. Girdabın Gözü ve Fani Krallıkları seferlerinde ve özel/çok oyunculu muharebelerde kullanılabilecek, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından gelmiş, her biri kendi fraksiyonuna, hedeflerine, mekaniklerine, birimlerine ve oyun tarzına sahip efsanevi iki rakip Lord karşınızda.

Gaddar Eltharion, Yvresse’i (Yüce Elfler) yönetirken, Koca Göbekli Grom ise Kırık Balta Kabilesinin (Yeşilderililer) başında. Yvresse de Kırık Balta da Girdap yarışında yer almıyor; ancak, birbirinin edebi düşmanı olan bu iki taraf, mücadelenin zirveye ulaşacağı ve yalnızca tek bir tarafın galip ayrılacağı bir çatışmaya giriyor.Tor Yvresse’nin Bekçisi Eltharion uzun zamandır Yeşilderili akınlarına karşı nöbet tutup tetikte bekliyor. Bekçinin geçmişte Naggarond’un Druchiilerine karşı seferlere çıktığı sıralarda, Koca Göbekli Grom’un efsanevi Haaarb!’ıyla gelen yeşil akın tüm Ulthuan’ı derinden sarsmış, Tor Yvresse neredeyse akına yenik düşmüştü. Eltharion, Grom’u yenip düşman hordalarını dağıttıktan sonra, hiçbir aşağılık Ork ya da Goblinin bu topraklara bir daha ayak basmayacağına yemin etti.

Ancak, Grom’un başka planları var. Grom’un devasa göbeği rövanşa aç, üstelik Grom’un intikam isteğiyle boy ölçüşebilecek tek şey yine Grom'un muazzam iştahı. Gobbolar kazanda yemekler kaynatıp her yeni yemekle Grom’un göbeğini memnun ederken, Grom’un planları da işlemeye başlıyor. Gerek şef gerek çocuk herkesi toplayacak, hepsini savaş aşkıyla ateşleyecek ve dünyanın emsalini görmediği bir Haaarb!’de hepsine liderlik edecek. Tor Yvresse bu defa düşecek ve burnu Kaf Dağı’ndaki o Bekçi kudretli Göbeğin önünde diz çökecek!

Yüce Elfler - Gaddar Eltharion (Yvresse)Benzersiz fraksiyon mekanikleri:

Athel Tamarha
Eltharion’un merkez üssü Yvresse dağlarındaki Athel Tamarha’da yer alıyor. Grom’un önceki Haaarb!’inden el değmemiş şehir harap vaziyette; ancak, Eltharion Tor Yvresse’i savunmak için şehri yeniden inşa etmenin peşinde.

Eltharion'un seferinde Athel Tamarha oyuncunun çeşitli benzersiz faydalar elde etmek üzere binaları yeniden inşa ettiği yeni bir panelle temsil ediliyor. Buna ek olarak, Eltharion muharebede düşman Kahramanlarına ve Lordlarına karşı eşsiz Bekçi’nin Kafesi yeteneğini kullanabiliyor. Lordlar ve Kahramanlar bu yeteneğin etkisi altında tutsak edilirlerse, Athel Tamarha’da sorgu için hapsedilirler.

Athel Tamarha, iki eşsiz bina zinciri içerisinde yeniden inşa edilebilecek bir dizi binaya sahiptir. Bunların her biri Tor Yvresse’in savunma derecesini artırır ve şunları sağlar:

 • Sessiz Gözcüler zinciri, Tor Yvresse’in savunma derecesini artırır ve seçkin Pusgezen birimlerinin yetiştirilmesini ve geliştirilmesini sağlar; ayrıca, Eltharion’un kullanımına hazır eşsiz seçkin birim türlerinin yetiştirme kapasitesini de artırır.
 • Yvresse’in Bekçileri zinciri ele geçirilen Kahramanların ve Lordların sorgulanabilmesini ve Yvresse’in Sislerinin geliştirilebilmesini sağlar ve Eltharion’un Nüfuzuna bonuslar sunar.
 • Eltharion esirlerin sorgulanması, konuşturulması ve beyinlerinin yıkanması yoluyla işe yarar bilgiler ve diğer avantajlar elde edebilir.

Yvresse’in Sisleri
Tor Yvresse git gide efsunlu bir sisin içerisinde gömülecek, bu sis Eltharion’un birliklerini güçlendirecek ve içine giren düşmanları zayıflatır. 

 • Sislerin etkisinde savaşırken birliklerinizi kuvvetlendiren “Sislere Bürünme” adlı eşsiz Ordu Yeteneğini sağlar
 • Athel Tamarha yükseltmeleri sis güçlendikçe ek etkiler sağlar.
 • Yvresse’in Sislerini güçlendirmek sislerin koruyucu bir destek olarak en nihayetinde tüm Ulthuan’ı sarıp sarmalamasını sağlacaktır.

Yvresse’in Savunması
Eltharion’un yurdu istilaya karşı git gide tahkim edildikçe, Tor Yvresse’in savunmaları da aşamalı olarak güçlenecektir.

 • Sefer başlangıcında Tor Yvresse şehri yükseltmeler tamamlanana değin hasarlı bir vaziyette başlayacak, zaman geçtikçe şehir genişleyerek tahkim edilmiş bölgeler hâlini alacaktır. Bu durum, Tor Yvresse için yapılan muharebelerde de görülecektir, Eltharion git gide daha güçlü savunma yetenekleri ve seçeneklerini kullanabilecektir.
 • Yvresse’in savunma seviyesi, Yvresse’in Sisleri Ulthuan’ın daha büyük bir kısmını kapsamak üzere genişledikçe de yükselecek, Eltharion’un kuvvetlerinin güçlendirip saldırganları zayıflatacaktır.   

Tören: Ladrielle Duası
Eltharion için, Isha Duası, Yvresse’in Sislerinin güçlendiren Ladrielle Duası ile değiştirilmiştir.

Yeni Birimler ve Karakterler:

Eltharion (Efsanevi Lord)
Gaddar Eltharion Tor Yvresse’in tehlike karşısında gözünü bile kırpmayan bekçisidir. Azametli Grifonu Fırtınakanat’ın tepesinden savaş meydanına doğru emsalsiz bir kararlılıkla yıldırım gibi atılır.

Eltharion mızrak ve kılıç taşır; aynı zamanda Yüksek Büyü de kullanabilmektedir. Bu seçenekler Eltharion’a muharebenin durumuna göre rolünü değiştirme konusunda büyük bir esneklik sağlar. Savunma odaklı yetenekleri onu muharebe hatlarını tutmada da mükemmel kılmaktadır.

Yüce Büyücü (Lord)
Yüksek Elf Yüce Büyücüleri fani âlemler içerisinde Büyü kullanıcıları arasında en iyilerdendir. Yüce Büyücülerin eklenmesiyle birlikte Yüce Elf oyuncuları artık Büyü Rüzgârlarının ve Yüksek Büyü İlminin 8 merkezinin tümüne erişebiliyor, böylece büyü odaklı bir oyun tarzına sahip oyuncular ideal seçeneklere kavuşuyor.

Korucular
Yüce Elf Korucuları Ulthuan’ın nispeten ırak bölgelerinin sakinleridir ve ihtiyaç olan vakitlerde çağrılırlar.

Gümüş Muhafız
Yüce Elflerin Ağır Mızraklı birimidir. Gümüş Muhafızlar göz kamaştıran güce sahip bir yöntaşı olan Tor Yvresse Yöntaşını savunmakla görevlidir.

Chrace'ın Savaş Aslanları
Bu korku verici hayvanlar kaslı bir bedene, sivri ve kurnaz zekaya sahip ölümcül yırtıcı kedilerdir. Neredeyse Elf Atının omuzlarına varacak kadar uzun olan Savaş Aslanı Elf Atlarından çok daha güçlüdür, pençelerini her savurduklarında kemikleri kırabilir ve azılı dişli ağızlarıyla yaptıkları tek bir hamleyle miğferli başları bile paramparça edebilirler.

Chrace’ın Aslan Arabaları
Anka Kralının korumalarının çoğu muharebede Aslan Arabalarının tepesindedir. Beyaz keresteden mamul bu arabaların her biri, kedilere has zarafetleri ve kıvrımlı yeleleriyle tam bir tezat oluşturacak güce sahip Savaş Aslanı çifti tarafından çekilir.

Arkana Anka
Arkana Anka kanat genişliği Yüce Elflerin kudretli Savaş Kartallarınınki kadar geniş, heybetli ve korku verici bir yaratıktır. En keskin okun bile delemediği kavurucu tüylerle kaplı bu yaratık, yıkıcı ve arındırıcı Aqshy Rüzgârının hayat bulmuş hâlidir.

Sefere Özel Birimler: Eltharion'un Pusgezenleri

Gökşahinler
Seri ve enerjik olan Gökşahinler savaşmaktan usanmaz. Gerekirse ölümüne savaşmak için her daim hazırda beklerler.

Astaril’in Gözcüleri
Gençliğinde Bekçi’nin eğitim partneri olan Gözcüler, onun en güvenilir hizmetkârları arasındadırlar.

Tor Yvresse’in Kule Muhafızı
Bekçi’nin kulesinin şeref muhafızları Tor Yvresse’in baş koruyucuları ve orduların etrafında toplandığı sıklet merkezidir.

Athel Tamarha İnanç Hâmilleri
Bir zamanlar Eltharion’un merhum babasının hanesi olan İnanç Hâmilleri, efendilerinin ölümündeki suçluluklarından dolayı, mertliklerini geri kazanmak için savaşırlar.

Tor Gaval’ın Şövalyeleri
Tor Gaval’ın Şövalyeleri, puslu ana vatanlarında eğitimin zorluğu sayesinde, haklı olarak, tüm Ulthuan’daki en yetenekli kanatlılar arasında gösterilmektedir.

Yeni Namlı Alaylar

Tor Caleda’nın Pençeleri (Hafif Zırhlı Okçular)
Tor Caleda’nın Pençeleri Caledor Prensi’ne hizmet eden Okçulardan oluşan seçkin bir birimdir.

Rahagra’nın Gururu (Chrace'ın Savaş Aslanları)
Rahagra'nı Gurur isimlerini beyaz aslanların meşhur babasından almaktadır.

Asuryan’ın Alameti (Arkana Anka)
Arkana Ankalar Yaratıcı Asuryan’ın yoldaşlarıdır, aynı derecede hem keder alameti hem de umut ışığıdırlar. Büyü Rüzgârlarının fanilerin dünyasında güçlü fırtınalar hâlinde esip gürlediği sırada Asuryan’ın yanından kopmuşlardır; sislere bürünmüş uzak Ulthuan diyarlarında, Yüce Elfler ada yurtlarının tepesindeki semalarda Arkana Ankaların aniden belirmesiyle bu büyülü fırtınaların geleceği konusunda uyarılmışlardır. Karmaşık türden bir alamettirler; hem gelmesi yakın yıkımın hem de yeniden doğuş umudunun simgesidirler.

Yeşilderililer - Koca Göbekli Grom (Kırık Balta)Özel mekanikler özellikler:

Grom’un Kazanı
Cüssesinden de anlaşılacağı üzere Grom’un doymak bilmez bir iştahı vardır. Grom seferinde, oyun dünyasında çeşitli tarifleri pişirmede kullanabileceğiniz çeşitli malzemeler bulacaksınız. Farklı malzemeleri Grom’un Kazanında bir araya getirdiğinizde Grom ve çoccugları ziyafet çekebilecek ve özel güçler elde edebilecek.

 • Seferde keşif yaparak ya da Gıda Tüccarı Trol Cadıyla buluşarak pek çok farklı malzemenin kilidini açın.
 • Her biri Grom’a ve ordusuna eşsiz güçlendirmeler sağlayan yemekler yapmak için malzemeleri bir araya getirin
 • Bazı yemekler Grom’un ordusuna özel birimler ekleyebilir
 • Belirli sayıda yemeği pişirip tatmak Grom’u kalıcı olarak güçlendirecektir.

Karadiş
Grom’un efsanevi Haaarb!’i sırasında, en çok güvendiği Şamanı İhtiyar Karadiş, Elf Yöntaşlarını yıkıp taşların gücünü kendisine çekerek Ulthuan’ı ve ötesini neredeyse yerle bir etmişti. Ancak, kader Eltharion’un eliyle buna engel oldu, Eltharion Karadiş’in kellesini omuzlarından ayırdı. Ancak, şamanın artan gücü bedeninin ölümü yenmesini sağlamıştır, bedeninden ayrılmış kafa efendisine hizmet etmeye hâlâ devam etmektedir.

 • Niblet, Grom’un baş danışmanı olsa da, Karadiş zaman zaman Grom’a kılavuzluk eden sözler söyleyecek, vazifeler verecek ve Grom’un yolculuğunu Eltharion ile olan kaçınılmaz ve kesin sonuca ulaştıran karşılaşmaya doğru yönlendirecektir.
 • Karadiş'in kafası da Grom’un seferinde özel eşya rolünde olacak. Kafa bir Şamana atanabilir, bu sayede muharebede Haydut İdol çağırma yeteneği sunar.

Yeni Birimler ve Karakterler:

Koca Göbekli Grom (Efsanevi Lord)
Grom, goblinlerin kendi kendini taçlandırmış kralıdır. Grom’un Baltası adlı kudretli silahı taşır, sağlamlığıyla bilinen Grom’un Savaş Arabası tepesinde sağ kolu Gece Goblini Asistanı ve bayrak taşıyıcısı Niblet ile birlikte savaşa doğru dört nala ileri atılır.

Grom’un dost birimlerin yakınında bulunması birimleri liderlik desteğiyle güçlendirir. Grom çatışmalara bizzat katılırsa bu destek artar.

Grom DAİMA Grom’un Savaş Arabası’nın tepesindedir.

Dev Nehir Trolü Cadısı (Kahraman)
Dev Nehir Trolü Cadıları nefret dolu ve gaddar yaratıklardır; yaygın Trol soydaşlarından çok daha iri ve tehlikelidirler. Bu Ölüm İlmi büyü atıcıları, yaşadıkları acı suları harekete geçirdikleri sırada, Büyü Rüzgârlarını şekillendirme gibi doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir.

Sümüklü Tulumba Vagonları
Sümüklü Tulumba Vagonu tekerlekli bir ahşap savaş platformudur. Tıpkı savaş arabaları gibi, Tulumba Vagonları da düşmanları ezmek için düşmanın üzerine doğru ilerler. Ancak, çılgınlar gibi sağa sola ilkel düzenekler fırlatan ve tekerlekleri döndüren kayışların kollarıyla oynayan Sümüklüler yüzünden Tulumba Vagonu kendi gücünden dolayı gıcırdayıp durur.

Sümüklü Tulumba Vagonu (Kanatlar)
Tulumba Vagonunun her iki tarafına takılan bu yapılar basit birer kanattır ve vagon tayfasının çabalarıyla yukarı aşağı çırpılmaktadır. Bu, Tulumba Vagonunun zıplayarak ilerlerken kısa sıçramalar yapmasını sağlar.

Sümüklü Tulumba Vagonları (Dikenli Silindir)
Bu Tulumba Vagonlara keskin dikenlerle donatılmış silindirler takılmıştır.

Nehir Trolleri
Nehir Trolleri üç aşağı beş yukarı nehir yataklarına benzer; tortu, çamur, çürümeye yüz tutmuş bitkiler, balık ölüleri ve diğer pis kalıntılara bulanmış, asıl tabiatlarını ve kökenlerini düşünmesi bile iğrenç yaratıklardır. Derisi üzerindeki çamura bulanmış artıklardan gelen leş kokular cümbüşüne bu Trollerin kendi bedenlerinden çıkan mide bulandıran kokular da eklendiğinde, Nehir Trollerinin kokusu kuvvetle muhtemel nehir yataklarının kokusundan bile beterdir.

Taş Trolleri
Taş Trolleri ekseriyetle dünyanın mağaralarında ve dağlık bölgelerinde yaşayan ayrı bir Trol cinsidir. Yalnızca kayalık dağlarda yaşadıklarından, büyük miktarda taş tüketirler; bu taşlarına büyüden etkilenmeme özelliği bu Trollere büyüye karşı belirli bir miktarda direnç kazandırır.

Haydut İdol
Haydut İdoller acımasız yumruklarıyla zırhlı şövalyeleri ezebilen, şehir surlarını ve yollarına çıkan neredeyse her şeyi amansızca hırpalayan muazzam büyü yaratıklarıdır.

Yeni Namlı Alaylar
Logey Bogey’in Spor Patlayıcıları (Sümüklü Tulumba Vagonu)
En kaçık Sümüklüler Vagonlarının önüne Tulumba Vagonları herhangi bir şeye çarptığında patlayan cidden büyük patlayan sporlar yerleştirir.

Bataklık Şeyleri (Nehir Trolleri)
Bataklık Şeyleri Dehşet saçan ve Zehirli Saldırılar yapan korkunç bir Nehir Trolü topluluğudur.

Koca Hun (Haydut İdol)
Koca Hun çağrılmış en büyük, en fena, en kötü ve en kurnaz Haydut İdoldür.


Bu indirilebilir ek paketin ilk oynanış görüntüleri için resmî internet sitemizi ve sosyal medya kanallarımızı takip edin. Bir sorunuz mu var? Daha fazla bilgi için SSS Duyurumuzu okuyun.

https://www.totalwar.com/blog/total-war-warhammer-ii-the-warden-the-paunch-faq
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Czech, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Turkish, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 5 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yorumlar