Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone
 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone Fiyat Karşılaştırma

Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone

Çıkış Tarihi: 31.05.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
261,98
Fanatical
77.200 yorum
Sürüm — Standart
289,88
Gamesforpc
Sürüm — Standart
349,81

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone Türkçe mi?

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Total War: WARHAMMER II - The Queen & The CroneThe Queen & The Crone, Total War: WARHAMMER II’nin ilk Lordlar Paketi’dir. Yüce Elfler ve Kara Elfler’in kuvvetlerini destekleyen bu paket, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından tanıdığınız ünlü hasım karakterlerin yanı sıra yeni simgesel birimleri seferlerinize ve muharebelerinize getiriyor. Bu pakette sunulan içerik hem Girdabın Gözü hem de Ölümlü İmparatorluklar seferleri için mevcuttur.İki yeni Efsanevi Lord...

Ve ayrıca yeni görev zincirleri, büyülü nesneler ve yetenek ağaçları...
Yeni sefer mekanikleri ve görevleri
Yüce Elfler için yeni Kahraman türü
Kara Elfler içih yeni Lord türü
Her iki ırk için de yeni savaş alanı birimleri
16 seçkin Namlı Alay

Arka Plan

Sadece ölüm tehlikesi mevcut olduğu zamanlarda Isha’nın yeniden vücut bulmuş hâli olan Ebedikraliçe Alarielle savaş alanına çıkar. Ebedi görevi, Ulthuan’ı ve tüm sakinlerini kirli olanların tahribatından korumaktır. Birleştirici bir haykırış ile ona Besleme Kızlar, Avelorn'un Kız Kardeşleri ve bizzat ormanın ruhları katılır!

Bu esnada Naggaroth’da karanlık eylemler vuku bulur. Acuze Hellebron, Har Ganeth’de ortalığı karıştırmakta ve kölelerin sokaklara dökülüp, binlercesini katlettiği Ölüm Gecesi’nin çağrısını yapmaktadır. Akıtılan kanın yarattığı nehirde yıkanan Hellebron’un güçleri inanılmaz ölçüde büyür ve Kıyametateşi Varlokları ile Katliamın Kız Kardeşleri onun sancağı altına akın eder. Asur, ebedi ihanetinin bedelini ödeyecek. Hem de çok yakında!

Yeni Efsanevi Lordlar

Işıldayan Alarielle

Avelorn’un Yüce Elf fraksiyonunu yöneten Alarielle’in gücü bizzat doğadan gelir. Elf diyarlarında dolaştıkça halka büyük mutluluk aşılar, asayişi geliştirir ve yozlaşmayı azaltır. Ancak, aynı zamanda Ölümlü Dünya’nın İşkencesi’ne tabidir ve Kaos dünyaya sızdıkça onun savaş alanındaki gücünü soldurur. Kaos orduları ortadan kaldırıldığı müddetçe tam gücüne geri dönebilecektir.

Alarielle, Yaşam büyüsü ile Yüksek büyünün karışımına erişebilen karma ilme sahip bir Büyü Atıcıdır. Efsanevi eşyası Avelorn'un Yıldızı için sefere çıkabilir ve Elf Küheylanı, Donatılmış Ithilmar Küheylanı ve Ulu Kartal bineklerini sürmek üzere yükseltilebilir. Ayrıca Dryadlar, Ağaçsoyu ve Ağaçadamlar gibi Orman Ruhu birimlerini yetiştirebilir.

Alarielle aynı zamanda Ulthuan'ın Savunucusu adı verilen emsalsiz bir sefer mekaniğine sahiptir. Yüce Elf diyarının iç ve dış bölgelerini düşman işgaline karşı korumak onun kutsal görevidir. Bu bölgeler, düşmandan uzak tutulduğu sürece güçlü faydalar bahşeder. Fakat işgalci düşmanlar varlıklarıyla Ulthuan’ı kirlettikleri zaman Asur’un Alarielle’e olan güveni sarsılır ve bu durum beraberinde birtakım olumsuz etkiler getirir.

Alarielle’in emsalsiz bir Törene erişimi vardır: Lileath’ın Zikri. Bu tören aktifleştirildikten sonra Besleme Kızlar’a, Avelorn'un Kız Kardeşleri’ne ve Dryadlara çeşitli faydalar getirir.Acuze Hellebron

Cadı Kraliçe Hellebron, benzersiz ve katliamcı bir Kara Elf fraksiyonu olan Har Ganeth kuvvetlerini yönetir. Gücünü korumak adına zaman zaman Ölüm Gecesi çağrısı yaparak, kölelerini bir katliam gecesine yoğunlaştırır. Bu festivallerin düzenli aralıklarla gerçekleştirilememesi Hellebron’a büyük zarar verir. Çağırılan her Ölüm Gecesi’nde yakınlardaki Kara Elfler Kan Yolculuğu’na çıkarak Acuze Hellebron’a kulluk eden bir ordu kurarlar ve o da muharebe sonrası ganimetlerini paylaşır.

Hellebron, Cadı Elfler, Har Ganeth Cellatları ve Katliamın Kız Kardeşleri için çok büyük bir masraf indirimi kazanır ve ayrıca benzersiz yetenek ağacı sayesinde onları yükseltebilir. Efsanevi ikiz silahları Ölüm Kılıcı ve Lanetli Kılıç için sefere çıkabilir ve ayrıca Kara Küheylan, Kan Kazanı ve Mentikor bineklerini sürmek üzere yükseltilebilir.

Bunun yanı sıra Hellebron’un yepyeni ve emsalsiz bir Kara Elf törenine erişimi vardır: Drakira’ya Kurban Ver. Bu tören aktifleştirildikten sonra Yüce Elfler’e karşı savaşırken bonuslar getirir, Yüce Elfler ile olan diplomatik ilişkileri zedeler ve hem Ölüm Cadısı hem de Cadı Elf birimlerine rütbe bonusu sağlar.

Benzersiz BirimlerAvelorn'un Kız Kardeşleri (Alarielle)
Alarielle’in en sadık savaşçıları arasında yer alan Avelorn'un Kız Kardeşleri, hem kılıç hem de yay kullanmada yetenekli savaşçılardır. Avelorn’un Yayları ile Büyülü Alevli saldırılar yaparlar ve pek çok Yüce Elf birimi gibi Savaş Hüneri’ne tabidirler.

Gölge Savaşçıları (Alarielle)
Bir düşman için Gölge Savaşçıları’nın varlığına dair ilk (ve çoğu zaman son!) işaret, üzerlerine doğru gelen çılgın bir ok yağmurudur. Öncü Mevzilenmesi, Sinsice İzleme ve uzun menzilli yayları sayesinde uzaktan ölüm yağdırırken düşmandan gizlenebilirler. Aynı zamanda Usta Pusucular oldukları için hareket hâlindeyken, her arazide ve nereye ateş ediyor olurlarsa olsunlar gizli kalırlar.

Katliamın Kız Kardeşleri (Hellebron)
Bu cani ölüm gladyatörleri, zehirli saldırılar yapan amansız kırbaçlar kullanırlar. Aynı zamanda Korku salarlar, Ölüm Saçan Ustalık’a tabidirler ve yakın dövüşte kaybediyorken Kılıçların İmtihanı güçlendirmesini tetikleyerek mücadele yeteneklerini geliştirirler.

Kıyametateşi Varlokları (Hellebron)
Bu seçkin, büyülü süvariler çok hızlı hareket ederler ve yakın dövüşte hem Büyülü hem de Zehirli saldırılar yaparlar. Katliam Hüneri’ne tabidirler ve iki farklı Bağlı Büyü yapabilirler: Ruhsolumu ve Küçük Belaoku.

Eşsiz Kahraman: Besleme Kızlar (Alarielle)
Besleme Kızlar Alarielle’in sağ koludur. Yetenek ağaçlarında birkaç benzersiz uzmanlığa sahiptirler ve bu sayede diplomasiye, ticarete ve nüfuza etki edebilir, muharebedeki önsezilerini güçlendirebilir ve rakipsiz okçulara dönüşebilirler.

Benzersiz Lord: Yüce Sahire (Hellebron)
Hellebron, ordularını yönetmesi için yeni büyü atıcı Lordlar mevzilendirebilir. Yüce Sahireler, Ateş, Kara, Gölgeler, Canavarlar ve Ölüm ilimlerini kullanacak şekilde yetiştirilebilirler. Kendilerine yeni yetenekler bahşeden Gücün Adlarına sahip olabilirler ve ayrıca Kara Küheylan, Soğukkanlı, Kara Pegasus, Mentikor ve kudretli Kara Ejderha gibi çok sayıda bineği sürmek üzere yükseltilebilirler.

Namlı Alaylar:Avelorn (Alaraielle)

Mathlann’ın Dölleri (Mızrakçılar)
 • ‘Koruma Aurası’ pasif yeteneği (mana %50’nin üstünde iken yakınlardaki birimlere uğur kurtarışı uygular)
 • Uzman Hücum Savunması

Safyele Bölüğü (Chrace’in Ak Aslanları)
 • ‘Muhafız’ pasif yeteneği
 • ‘Ayrılan Zırh’ temas etkisi

Ateşin Koruyucuları (Anka Muhafızı)
 • Büyülü Saldırılar
 • Asuryan'ın İşareti (Varlıklar, ölümden sonra ateş alarak yanmaya başlar ve yakınlardaki düşmanlara hasar verir. Yani Cüce Avcısı’nın ‘Ölüm Vuruşu’ vasfı yeniden yorumlanmıştır.

Fırtına Binicileri (Lothern Deniz Muhafızı)
 • Korku Salar
 • Öncü Mevzilenmesi
 • Hareket Halindeyken Ateş Et

Gri (Gölge Savaşçıları)
 • ‘Loec’in Kefeni’ yeteneği (Yeteneğin süresi boyunca hızı artırır ve düşmanların onları görebilmesi için gereken tespit menzilini önemli ölçüde düşürür)
 • Siperci niteliği (atış yaparken gizli kalabilir)

Ebedikraliçe’nin Saray Muhafızı (Avelorn’un Kız Kardeşleri)
 • Yüreklendir
 • ‘Avelorn’un Sancağı’ yeteneği (Büyü Rüzgârları dolum hızını artırır)

Ateşten Doğan (Ejderha Prensleri)
 • Büyüklere Karşı Bonus
 • Ateş Saldırıları

Rüzgârın Elçileri (Ellyrion İstilacıları - Yaylar)
 • Hızı artırır
 • Üstün yakın muharebe istatistikleri

Har Ganeth (Hellebron)

Hellebroni (Korkumızrakları)
 • Zehirli Saldırılar
 • Uzman Hücum Savunması

Şakıyan Kıyametin Kız Kardeşleri (Cadı Elfler)
 • Dehşet saçar

Kan Kraliçesi’nin Kılıçları (Har Ganeth Cellatları)
 • ‘Muhafız’ pasif yeteneği
 • ‘Çılgınlık’ pasif yeteneği

Şimşek İblisleri (Karaparçalar - Kalkanlı)
 • ‘Kalkankıran’ temas etkisi (bu birimin menzilli vuruşları, hedefin menzilli engelleme şansını düşürür)
 • Fazladan menzil

Slaanesh’in Biçicileri (Kıyametateşi Varlokları)
 • ‘Sancı Sözü’ bağlı büyüsü
 • ‘Ruh Çalan’ bağlı büyüsü

Abanoz Pençe Şövalyeleri (Dehşet Şövalyeleri)
 • Diğer Soğukkanlılar birimleri gibi Çılgınca Hücum yapmaz
 • Katliam Hüneri, Ölüm Saçan Ustalık’a yükseltildi

Sontar’ın Ürpertisi
 • ‘Buzısırığı’ Temas Etkisi
 • Daha fazla hasar veren ve ‘Buzısırığı’ temas etkisini uygulayan, ‘Ayaz Nefes’ ile birleşmiş ‘Ateş Nefesi’

Kuzgun Elçileri (Kara Atlılar)
 • Kara Pegasuslara binerler

Ama hepsi bundan ibaret değil. Druchii elinde karanlık ve çok güçlü bir silah tutuyor.
Kan dere olup aktığında ve hava Ölüm ile boğulduğunda, zincirler kırılacak ve bu dev sır ortaya salınacak.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 5 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yorumlar