Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
167,56
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
499,00
den başlayan fiyatlarla
Baldur's Gate 3
1.012,59
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock
 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock
 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock Fiyat Karşılaştırma

Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock

Çıkış Tarihi: 17.04.2019
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock Türkçe mi?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock yaş sınırı nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER II - The Prophet & The Warlock ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

The Prophet & The Warlock, Total War: WARHAMMER II’ye gelen en yeni Lordlar paketidir. Girdabın Gözü ve Fani Krallıkları seferlerinde ve özel/çok oyunculu muharebelerde kullanılabilecek, Warhammer Fantezi Muharebeleri dünyasından gelmiş, her birinin kendi hedefleri, mekanikleri, birimleri ve oyun tarzı olan efsanevi iki rakip Lord karşınızda.

 • Yeni görev zincirleri, efsanevi eşyaları ve yetenekler ağaçları olan iki güçlü yeni Efsanevi Lord
 • Özel yeni sefer mekanikleriyle Skryre Klanı (Skaven) veya Sotek Kültü (Kertenkeleadam) olarak oynayın
 • İki yeni ek Lord türü
 • Mermi kusan Sıçancık Silahı Ekipleri ve korku salan Riperdaktiller de dahil olmak üzere dokuz yeni savaş alanı birimi ve çeşitleri
 • Skryre Klanı’nın Kıyametroketi ile doruklarda bir yıkıma imza atın veya Sotek’in Zikri yeteneği ile bizzat yılan tanrının bir tezahürünü muharebeye çağırın!
 • Kilidi açılacak, yetiştirilecek ve sahaya sürülecek yeni Namlı Alaylar

Arka plan

Büyük Yılan Tanrı Sotek uyuyor olabilir, ama onun en sadık kâhini Tehenhauin uyumuyor. Pis Skavenlerin veba saçan eylemlerinin bedelini ödeme vakti geldi, yaptıklarını kendi canlarıyla ödeyecekler! Tehenhauin Kırmızı Armalı Skinklerine önderlik ediyor: kurbanlar sunulacak. Bir sürü, kana bulanmış kurbanlar. Yılan Tanrı yalnızca tapınak şehrin sunakları Skaven kanıyla yıkandığında tezahür edecek ve ilahi gazabını gerçekleştirecek.

Tehenhauin akınını planlarken Skavenler de elleri kolları bağlı oturmuyor. Lustria cangıllarındaki büyük Çarpıtımtaşı Yataklarının kokusunu alan baş Varlok Mühendis Ikit Pençesi, kıtanın derinliklerine doğru ilerleyen Yıldız Kule’yi Skryre Klanı adına ele geçirdi. Yasaklı Atölye elinin altında olan Ikit Pençesi, kaosun ham eşyalarını kendi hastalıklı tasarımlarına alet ederek afetler yaratacak dahice silahlar üretiyor. Varlok Mühendis ile Sotek’in Kâhini kıran kırana mücadele ediyor!

Yeni Efsanevi Lordlar ve Fraksiyonlar

Ikit Pençesi, Varlok Mühendis (Skaven, Skryre Klanı)

Skaven türünden olan herkes gibi Ikit Pençesi de doğuştan şüpheci, kimseye güvenmez, güvenilmez ve kalleştir. Bilim ve icat alanlarındaki doğuştan yatkınlığı rakipsizdir. Ikit Pençesi, tüm zamanların en büyük Skaven Varlok Mühendisi olmanın yanı sıra Büyü Rüzgârları’na da muhteşem derecede hâkimdir. Sıra dışı bilimsel bilgisi ve büyü güçleri, onu Onüçün Konseyi’nin vazgeçilmez bir parçası haline getirmiştir.

Ikit, yıkım hedefi çerçevesinde en büyük tasarımı olan kudretli Kıyamet Küre’yi gerçeğe dönüştürmenin peşinde ve bu tasarımını dünyanın üzerine salmadan durmayacak.

Skryre Klanı, Total War: WARHAMMER II’ye pek çok benzersiz fraksiyon özelliği ve mekaniği getiriyor.

Skryre Klanı Yasaklı Atölyesi

Kötü ünüyle bilinen Yasaklı Atölye’ye erişimi olan Skryre Klanı oyuncuları Kıyamet Çarkı, Kıyamet Yüzücü ve Silah Ekipleri gibi çeşitli birimleri yeni istatistik güçlendirmeleri ve niteliklerle yükseltmek için kaynaklardan faydalanabiliyor. Oyuncu her kategoride yükseltmeler yaptıkça, başka yaverlerin kilidini de açacak ve en nihayetinde Saklı Atölye’ye has yeni namlı alaylara erişebilecektir.

Atölye ilerlemesi için gıda ve muharebelerden sonra toplanan yeni bir kaynak olan Çarpıtım Yakıtı gerekir. Atölye’deki yeni araştırma kademelerinin kilidi benzersiz görevleri tamamlayarak açılabilir. Ancak, Atölye’nin sunduğu açık ara farkla en ölümcül icat Çarpıtımfırtınası Kıyametroketidir.

Çarpıtımfırtınası Kıyametroketleri

Kıyametroketleri muharebede Ordu Yeteneği olarak mevzilenen oldukça güçlü silahlardır. Yasaklı Atölye’de üretilmektedirler ve kullanım için stoklanabilirler; ancak, muharebe başına stoklardan yalnızca bir tane Kıyametroketi ateşlenebilir. WARHAMMER II Irklarının elindeki belki de en güçlü silah olan Kıyametroketi pek çok birimi tek bir seferde yok etme gücüne sahiptir, patlamasıyla birlikte kavrulan bir mantar bulutuyla gökyüzüne doğru yıkıntı ve toz saçar.

Kıyamet Küre

Alt İmparatorluk özelliği Skaven fraksiyonlarına sunulan yeni bir özellik olmakla birlikte (daha fazla ayrıntı için bkz. Felaket Tellalı Güncelleme Notları), kurduğu Alt Şehirlerde Kıyamet Küre yapmak yalnızca Skryre Klanı’na özgü bir yetenektir. Bu devasa Çarpıtımtaşı bombası, altında yapıldığı herhangi bir yerleşim yerini tamamen yok edecek kadar güçlüdür.

Benzersiz Lord – Varlok Ustası

Varlok Ustası, muharebede Yıkım İlmi’ni kullanan büyü atıcı Lorddur. Varlok Ustaları Kıyamet Yüzücü, Kıyamet Çarkı ve Silah Ekiplerine başka bonuslar sağlayan benzersiz yeteneklere sahiptir. Muharebede Kıyamet Yüzücü veya Kıyamet Çarkı sürebilecek şekilde geliştirilebilirler.

Benzersiz Birimler

 • Sıçancık Silahı Ekibi: Dönen ve hızlı ateş eden Sıçancık Silahı taşıyan antipiyade silahı uzmanı ekip. Sıçancık Silahları hedefleri baskı altına alıp hedeflerin hareketini de yavaşlatan yüksek hasarlı silahlardır.
 • Çarpıtımkilidi Jezzailleri: Uzun menzilli, zırh delici nişancı piyade. Bu keskin nişancılar en kaliteli kalkanlara sahiptir ve ateşledikleri cisimler Kalkankıran temas etkisi verir.
 • Kıyamet Yüzücüler: Kıyamet Çarkı’ndan daha küçük (ve iki kat daha felaket) Kıyamet Yüzücüler düşman hatlarını delip geçmek ve zırh delici hasar vermek üzere tasarlanmıştır.Namlı Alaylar

Bu benzersiz, seçkin çeşitler, Ikit Pençesi ve Lordları seviye atladıkça yetiştirilebilir.

 • İkit'in Zzzzap-Zzzzapı! (Çarpıtım Yıldırımı Topu): Bu arkana ağır silahlar düşmanları Zzzzap ile sersemletir! Temas etkisi, hedefin yeteneklerinin tazelenme süresini artırır.
 • Vulkn Klanı Kuyrukkesenler (Klan Sıçanları - Kalkanlar): Kendisi ateş silahlarının etkilerine karşı bağışıklığa sahip olan, yüksek güçlü alevli saldırılar yapan bir haşeredir!
 • Blightcab’in Vebapaketi (Veba Keşişi Buhurdan Taşıyanlar): Sözlere kulak verin! Blightcab’in Vebapaketi, yakındaki dost birimlere Psikoloji Bağışıklığı niteliği sağlayan Demagoji yeteneğini içerir.
 • Diş Kıranlar (Sıçancık Silahı Silahlar Ekibi): Bu sinsi nişancılar Gizlilik Bombaları taşır, bombalar bu nişancılara anında Sinsice İzleme ve Durdurulamaz niteliklerini kazandırır.
 • Konsey Muhafızı (Fırtınahaşeratı - Kargılar): Ustalarının koruması altında talim yapmış olan Konsey Muhafızı boyun eğmez ve Muhafız yeteneğine sahiptir.
 • Hoş Hıyarcık Keskin Nişancıları (Çarpıtımkilidi Jezzailleri): Nişancı ekiplerinin zirvesi olan Hoş Hıyarcık Keskin Nişancıları hem Sinsice İzleme hem de Nişan yeteneklerine sahiptir.
 • Cücecik Tehlike (Kıyamet Yüzücü): Dawi zırhlarını yarıp geçmek için dört dörtlük olan Cücecik Tehlikesi, Ayrılan Zırh temas etkisine sahiptir ve korku salar.
 • Kıyaametin Tekerlerii (Kıyamet Çarkı): Temas ettiği hedefe Cesareti Kırıldı etkisi uygulayan ekstra güçlü cisimler ateşler.

Yasaklı Atölye’de kilit projelerin tamamlanmasının ardından beş adet ek Namlı Alay mevcut olacaktır. Bu birimler yalnızca seferde mevcuttur, özel ve çok oyunculu muharebelerde mevcut değildir.

 • Çarpıtımateşi Çarkı (Kıyamet Çarkı): Geliştirilmiş yakın muharebe istatistiklerine ve Tazelenme niteliğine sahip, güçlendirilmiş bir Kıyamet Çarkı.
 • Karadelik Yüzenler (Kıyamet Yüzücü): Bu efsunlu Kıyamet Yüzücüler gelişmiş yakın muharebe istatistiklerine sahiptir ve Korku salar.
 • Kıyamet Getirenler (Çarpıtımateşi Püskürten Silahlar Ekibi): Artırılmış yakın muharebe istatistiklerine ve Kırılamaz niteliğine sahip bu Çarpıtımateşi Püskürten Silah Ekibi saldırıya uğradığında yakın muharebedeki birimlere katran atabilir.
 • Göz-Sökenler (Çarpıtımkilidi Jezzail): Tam kafadan! Göz Sökenlerin güçlendirilmiş Jezzailleri daha fazla hasar verir ve hedefleri Kör ederek hedeflerin isabetlilik, yakın saldırı ve yakın dövüş savunmalarını azaltır.
 • Ölüm Dağıtanlar (Sıçancık Silahı Silahlar Ekibi): Sıçancık Silahı’nın en muhteşem hali! Bu silah ekipleri uzun menzilden yağmur gibi mermi yağdırarak büyük hasar verir ve yeniden doldurma süresi daha kısadır.

Tehenhauin, Sotek Kâhini (Kertenkeleadam, Sotek Kültü)

Kırmızı Armalı Skink Tehenhauin, Pestilanlar Klanı tarafından Lustria’da saçılan mahvedici bir veba sonrasında karizmatik bir Sotek Kâhini olarak sahneye çıkmıştır. Hastalığın başladığı mahvedilmiş Chaqua şehrinden göçü yönetirken, Yılan Tanrı’nın gelişine yönelik kehanette bulundu ve karşı hücumuna katılması için hayatta kalan Kertenkeleadam nüfusunu sancağı altında topladı. Sotek’in kültü büyüdükçe Kâhinin takipçileri de arttı. Tehenhauin uzun yıllar boyunca müritlerini pek çok zafere kavuşturdu, dökülen kanlar bizzat Yılan Tanrı’nın gelmesini sağlar umuduyla sayısız esiri kurban adağı olarak katletti.

Sotek Kültü fraksiyonu Total War: WARHAMMER II’ye iki yeni sefer mekaniği getirmektedir.

Sotek Kehaneti

Tehenhauin, yeterli miktarda kurban adandığı takdirde Yılan Tanrı’nın dönüp Kertenkeleadamları kurtuluşa erdireceğini ve Skavenlerin kökünü kazıyacağını düşünüyor. Tehenhauin’e, tamamlandıktan sonra yeni kurban türlerine erişim sağlayan bir dizi benzersiz görev verilecek. Bu kurbanlar tamamlandıkça Tehenhauin benzersiz sancaklar, takipçiler, güçlü geçici etkiler, Namlı Alaylar ve çok daha fazlasıyla ödüllendirilecek.

Sotek’e Kurban
Tehenhauin ve kuvvetleri Kertenkeleadam olmayan ordulara karşı muharebeler kazandıkça, savaş sonrası esirleri Kurbanlık Adak olarak işaretleyebilmektedir. Bu adaklar arttıkça, Sotek Kehaneti görevleriyle erişilebilen kurbanları gerçekleştirmek için harcanabilmektedir.

Kurbanların zirvesi: Sotek’in Zikri

En yüksek seviyeli kurban, Tehenhauin’e bizzat Sotek’i çağırma yeteneği sağlar, Tehenhauin’in düşmanlarına yıkıcı bir hasar vermek için muharebede Yılan Tanrı’nın görünüşe bürünür.

Benzersiz Lord: Kırmızı Armalı Skink Şefi

Kırmızı Armalı Skink Şefleri, kendi özel beceri ağaçlarına sahiptir ve ordularını yönetme kabiliyetine sahip güçlü, yakın muharebe odaklı Lordlardır. Bir Boynuzlu, bir Riperdaktil ve sonradan Kadim Stegadon sürmek üzere yükseltilebilir.

Benzersiz Birimler

Tehenhauin’in orduları yepyeni savaş alanı birimlerini yetiştirebilir ve sahaya sürebilir:

 • Kırmızı Armalı Skinkler: Muhteşem silahlarla kuşatılmış olan Kırmızı Armalı Skinkler zırh delici hasar verir. İnanılmaz bir hızla hareket eden bu birimler düşmanın kanadını hızla çevirmek ve düşmana yandan ya da arkadan saldırmak için yeterli ekipmana sahiptir.
 • Semender Av Sürüsü: Ateştopları atan, yakın muharebede alevli saldırılar yapan ve korku salan, güçlü menzilli saldırıya sahip canavarlar. Yüksek hızları, alanda hızlı bir şekilde yeniden pozisyon alabilmelerini sağlar.
 • Antik Semender: Devasa ateştopları atıp yüksek hasar veren ve hedefi başka ateş saldırılarına karşı zayıf kılan devasa ve mukaddes Semender. Antik Semender yakın muharebede alevli saldırılar yapar ve korku salar.
 • Riperdaktil Binicileri: Skinkler tarafından sürülen uçan antipiyade süvarilerdir, yakın muharebede güçlü zırh delici hasar verir.
 • Kadim Stegadon (Tanrıların Motoru): Sırtına Tanrıların motoru yüklenmiş olan ve Alevli Hiza ışın saldırısı kullanabilen Kadim Stegadon çeşididir, Koruma Delaleti ile yakındaki dost birimleri koruyabilir.
 • Bastiladon (Sotek’in Arkı): Sotek’in Arkı yüklenmiş bir Bastiladon, savaşta etrafa zehir hasarı veren yılanlar çağırabilmektedir.

Namlı Alaylar

Tehenauin’in orduları artık yepyeni Namlı Alayları sahaya sürebiliyor. Bu alaylar, Sotek’e uygun kurbanlar sunulduktan sonra yetiştirilebiliyor.

 • Esip Gürleyen (Kadim Stegadon): Xacmac’ın Yargısı yeteneği ile donatılmış olan Esip Gürleyen, yakın muharebede mücadele ettiği düşmanların üzerine yıldırım okları çağırır.
 • Yıldız Odası Muhafızları (Tapınak Muhafızı): Bu mukaddes savaşçılar, Uzman Hücum Savunması, Büyülü Saldırılar ve Muhafız niteliklerine sahiptir.
 • Colossadon Avcıları (Riperdaktil Binicileri): Uzman canavar savaşçılar olan Collossadon Avcıları, Büyükler karşı Bonus yeteneğine sahiptir.
 • Pop-Hopak Topluluğu (Soğukkanlı Mızrakçı Biniciler): Pop-Hopak Topluluğu İlkel İçgüdü niteliğine sahip değildir ve hem Öncü Mevzilenmesi hem de Psikoloji Bağışıklığı niteliklerine doğuştan sahiptir.
 • Chaqua Lejyonları (Saurus Mızrakçıları): Bu efsanevi Saurus savaşçıları, yakındaki dost birimlere ciddi bir menzilli direnci sağlayan Chaqua Kalkanı yeteneğine sahiptir.
 • Umbral Med-ceziri (Semender Av Sürüsü): Yorulmak bilmeyen ve gizliliği elden bırakmayan Umbral Med-ceziri hem Sinsice İzleme hem de Mükemmel Enerji niteliklerine sahiptir.
 • Sotek Topluluğu (Kırmızı Armalı Skinkler): Savaş meydanlarının gediklilerinden olan Sotek Topluluğu boyun eğmez bir topluluktur ve muharebede can puanı kaybını geçici olarak durduran Ölmeyi Reddet yeteneğine sahiptir.
 • Pahaux Gözcüleri (Terradon Binicileri): Bu çevik, kanatlı savaşçılar %20 Fiziksel Direnç sağlayan Atlatma ve hedefin zırhını geçici olarak düşüren Yarıcı Kaya bırakma niteliğine sahiptir.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 5 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yorumlar