Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
383,04
den başlayan fiyatlarla
Stray
160,00
den başlayan fiyatlarla
Endling - Extinction is Forever
58,65
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings
 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings
 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings

Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings

Çıkış Tarihi: 23.01.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
165,00
Fanatical
72.685 yorum
Sürüm — Standart
256,50
Gamesforpc
Sürüm — Standart
338,53

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings yaş sınırı nedir?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Total War: WARHAMMER II - Mezar Krallarının Yükselişi

 • Yeni Tomb Kings Race, Eye of the Vortex ve Mortal Empires kampanyalarında oynanabilir
 • Tomb Kings bilgisinden esinlenen benzersiz Yarış mekaniği
 • 4 yeni oynanabilir Efsanevi Lord: Settra the Imperishable, High Queen Khalida, Grand Hierophant Khatep ve Arkhan the Black
 • Nagash'ın lanetli Kitaplarını toplayın ve nihai zafere ulaşmak için Kara Piramit savaşı kazanın
 • Nehekharan Hanedanlarını araştırarak geçmişin gizemlerini ortaya çıkarın
 • Birliklerinizi yenilemek ve savaşta Ushabti'yi çağırmak için Ruhlar Diyarına dokunun
 • Büyülü eşyalar yapmak ve Morg Kültü'de efsanevi Legions of Legend yetiştirmek için egzotik ticaret ürünlerini ve Tomb Kings'in eşsiz kaynağı olan Canopic Jars'ı birleştirin
 • Warhammer Fantasy Battles dünyasından ikonik birimleri içeren kapsamlı ordu kadrosu

Nehekhara'nın kurak çöllerinde, fırın kumlarının altından geniş iskelet savaşçısı lejyonları yükseliyor ve bölgelerine izinsiz girenleri katletiyor. Vahşilerin ve barbarların kanından kırmızıya boyanmış, sonsuz kum tepelerinin cansız bir diyarıdır. Burası, mumyalanmış kralların ebedi yaşamda hüküm sürmek için lanetlendiği Ölüler Ülkesidir. Ama her zaman böyle değildi.

Eski Nehekhara krallığının insan uygarlığının tacı olarak durduğu bir zaman vardı; şehirlerinin görkemli bir ihtişamla parladığı, ordularının tüm ulusları fethettiği ve krallarının insanlar arasında tanrılar olarak hüküm sürdüğü altın bir çağ. Ancak bu krallık, binlerce yıl önce, aşağılanan Nagash'ın hain büyücülüğüyle yerle bir edildi: bir vuruşta, yaşayanlar telef oldu ve ölüler mezarlarından kalktı.

Ölüm, Mezar Kralları için zafer için bir engel değildir. Hayatta değildiklerinde Nehekhara imparatorluğunun yüceliğine kavuştuğunu görecekler!

Kampanya oyunuHedefler
Tomb Kings, Eye of the Vortex senaryosunda oynanabilirken, vorteksi etkilemeye çalışmazlar ve bu yüzden onu kontrol etmek için yarışa girmezler. Bunun yerine, Nagash'ın Kara Piramidi'nde destansı bir savaşla sonuçlanan bir arama olan dokuz lanetli Nagash Kitabı'nı ararlar. Bu kitapların her biri benzersiz bir kampanya bonusu verir ve oyuncuyu zafere giden yolda bir adım daha ileri götürür.

Eşsiz kaynak: Canopic Jars
Büyülü enerjiyle dolu eski kaplar, Canopic Kavanozlar görevler, binalar ve savaş sonrası ganimet olarak toplanabilir. Güçlü birimleri uyandırmak, teknisyenlerin kilidini açmak, ayinler gerçekleştirmek ve Mortuary Kültünde benzersiz eşyalar yapmak için kullanılırlar.

Morg Kültü
Lore of the Nehekhara ve yeniden canlandırmanın sırları olan Morg Kültü Liche Rahipleri, benzersiz ve saygıdeğer eşyalar inşa etmeye çağrılabilir. Oyuncu, ticaret kaynakları ve Canopic Kavanozların bir kombinasyonunu kullanarak benzersiz sihirli silahların, zırhların, tılsımların yanı sıra büyülü ve esrarengiz nesnelerin yapımını sipariş edebilir. Mortuary Kültü, bir bedel karşılığında, ordularınızda kullanmak için güçlü Legions of Legend'i diriltebilir.

Nehekhara Hanedanları
Mezar Kralları, yeni teknolojiler geliştirmek yerine, hanedan atalarının başarılarını ortaya çıkarmaya çalışıyor. Oyuncular bu geçmişleri inceleyerek, orduları için Lordlar olarak hizmet etmek için geçmişin büyük hükümdarlarını diriltebilir, çeşitli Tomb Kings Kahramanlarının kapasitesini artırabilir, bir dizi sefer ve birim meraklılarının kilidini açabilir ve eski orduların Müjdecilerini uyandırabilir - benzersiz takipçileri bir ordudaki kilit birim türlerine güçlü bonuslar getirin.


Ayinler
Mezar Krallarının kilidi açılıp seferde kullanılabilen dört benzersiz Ayini vardır:

Ptra'nın Büyük Büyüsü
Güneş tanrısını çağırmak, 3. seviye harabeleri kolonileştirebilen benzersiz bir Kahraman karakteri olan Ptra's Necrotect'i çağırır.

Khsar'ın Büyük Büyüsü
Çöl rüzgarının tanrısını çağırmak, oyuncuların sahip olduğu tüm bölgelerde kum fırtınaları yaratır. Bu, yabancı ordularda yıpranmaya neden olur, pusuda başarı şansınızı artırır ve orduya Sand Veil yeteneği kazandırır (bir birimin Gizli hale gelmesini ve savaşta Stalk kazanmasını sağlayarak onları düşmana çok yaklaşana kadar görünmez kılar).

Geheb'in Büyük Büyüsü
Güç tanrısını çağırmak Canopic Jar üretimini ve bölge büyümesini artırır, inşaat süresini azaltır ve orduya Tombswarm (hedefe zarar veren ve bir girdap büyüsü ile aynı şekilde hareket eden dönen bir Scarabs sürüsü) yeteneği kazandırır.

Tahoth'un Büyük Büyüsü
Bilginlerin tanrısını çağırmak askere alma havuzuna bir Casket of Souls büyülü topçu birimi ekler. Ayrıca yeni işe alınan Mezar Krallarına ve yeni birliklere katılanlara bir rütbe bonusu verir ve fraksiyon genelinde askere alma kapasitesini artırır.

Efsanevi LordlarTomb Kings'te, her biri kendi yetenekleri, kampanya bonusları, yetenek ağaçları, görev zincirleri ve hem Girdabın Gözü harekatında hem de Ölümlü İmparatorluklarda kampanya başlangıç konumlarına sahip dört oynanabilir Efsanevi Lord bulunur.Ölümsüz Settra
Settra, tüm Mezar Krallarının kralıdır. Fetih arzusu sınır tanımayan acımasız bir liderdir. Diğer Mezar Krallarının aksine, boyun eğmez iradesi, dinlenmek için asla lahitine dönmesine gerek kalmayacak şekildedir. Hayatta arzuladığı ölümsüzlük artık ona ait ve yokluğunda gelişen medeniyetler şimdi onun gazabını hissediyor.

Settra, inşaat süresini kısaltırken büyüme ve kamu düzenine bonuslar getiren büyük bir liderdir. Ayrıca İskelet Arabası ve Mezar Muhafızları birimlerine bonus zırh verir ve Khemrian Warsphinx ve alev çelenkli Chariot of the Gods gibi çeşitli açılabilir bineklere sahiptir.


Yüksek Kraliçe Khalida
Lybaras'ın Savaşçı-Kraliçesi zekası, şerefi ve cesaretiyle ünlüydü. Saltanatı, Yaşam İksiri'ni yaratmaya çalışan kuzeni Neferata tarafından trajik bir şekilde kısa kesildi. Yine de gerçek ölümsüzlük yerine, Neferata'nın kusurlu iksiri, Vampirizm olarak bilinen bükülmüş biçimi verdi ve ilk Vampir, kuzenini savaşta öldürdüğü için ona Kan Öpücüğü verdi. Khalida, son nefesinde, onu lekeden arındıran yılan tanrıça Asaph'a bağırdı. O şimdi Tanrıça'nın seçildi ve Asaph'ın ilahi zehri damarlarında dolaşıyor.

Khalida, her türlü yolsuzluğu azaltır, diğer Tomb Kings fraksiyonlarıyla diplomatik ilişki bonusundan yararlanır ve fraksiyonundaki tüm menzilli birimler için mühimmat için ağır bir bonus verir. Ayrıca ordusundaki tüm birimlere zehirli saldırılar düzenler ve yıpranma etkilerinden önemli ölçüde daha az zarar görür.


Büyük Hierophant Khatep
Morg Kültü Hieorfantik Konseyi başkanı Khatep, Liche Rahiplerinin en eski ve en bilge olanı ve ölümün kucaklaşmasını reddeden ilk kişi. Nagash'ın Büyük Ritüeli Nehekhara'yı dümdüz ettikten sonra Settra'yı uyandıran Khatep'ti, ancak Settra'nın Ölüm Tarikatı'na olan güvensizliği onu Khatep'i sürgüne götürdü. Şimdi Ölüler Ülkesi'nde dolaşıyor, Mezar Krallarına yapabileceği yerde yardım ediyor ve Settra'nın gözünde kendini yeniden kurmanın bir yolunu arıyor.

Khatep, Hanedanlığın araştırma oranına bonus verir ve fraksiyon genelinde zayiat ikmalini ve ordu hareketini iyileştirir. Ayrıca daha fazla sayıda Liche Priest Kahramanı toplayabilir ve onları daha yüksek bir rütbeden işe alabilir.


Siyah Arkhan
Nagash'ın baş teğmeni Arkhan, nefret edilen baş büyücüyü ilk iktidara getiren darbeye liderlik etti. Nagash'ın düşmanlarına karşı birçok orduya liderlik etti ve sonunda Rahip Kral'ın askerlerine karşı Nagash'ın kaçmasını sağlayan intihara yönelik bir karşı saldırıda öldürüldü. Efendisi tarafından Liche Kralı olmak için yeniden yetiştirildi ve Nagash'ın Kral Alcadizaar'ın elindeki ölümünden bu yana sayısız nesiller boyunca gazabını yaşayanların topraklarına yaydı.

Arkhan, Vampire Counts fraksiyonlarıyla bonus diplomatik ilişkilere sahip ve bölgeleri, Vampiric yolsuzluğundan asla asayiş cezalarına maruz kalmıyor. Ordusuna yerleştirilen kahramanlar, yakın dövüş saldırısı ve yakın muharebe savunması bonusları kazanır ve tüm orduları, tüm orduları Magic Power Reserve Rüzgarları'nı güçlendirir.


Yeni Lord: Tomb King
Mezar Kralları, Nehekhara ordularına liderlik eden başlıca Lordlardır. İşe alım havuzunda bir sayı standart olarak görünecek, ancak benzersiz, adı Tomb Kings - Nehekharan tarihinin altı hanedanından ünlü hükümdarlar - Hanedanlar paneli aracılığıyla yeniden diriltilebilir ve bu noktada Lordlar işe alım havuzunuza girerler. Mezar kralları, Skeletal Steed, Skeleton Chariot ve Khemrian Warsphinx'i binek olarak açabilir.

Yeni Kahraman: Tomb Prince
Krallarının örneğini izleyen Mezar Prensleri, her şeyde büyüklük arzular. Savaşta Nehekharan kuvvetlerinin ana şampiyonlarını oluştururlar ve hedeflenen düşmanları bir Rampage durumuna sokan benzersiz bir Lanet yeteneğine sahiptirler. Mezar prensleri, İskelet Atlarının ve İskelet Savaş Arabalarının kilidini binek olarak açabilir.

Yeni Kahraman: Liche Priest
Morg Kültü'nün üstatları Mezar Kralı'nın başlıca büyücüleridir. Lore of Light, Lore of Death veya Lore of Nehekhara'yı kullanmak için görevlendirilebilirler ve düşman zırh değerlerini azaltan benzersiz bir Lanet yeteneğine sahip olabilirler. Ayrıca Ölümsüz becerisini diğer ajanlardan daha erken kazanırlar. Liche rahipler, Skeletal Steeds ve Skeleton Chariots'u binek olarak açabilir.

Yeni Kahraman: Necrotect
Binlerce yıllık mimari bilgeliği temsil eden Necrotects, Nehekhara'nın inşaatçıları ve görev yöneticileridir. Ordularınıza gömüldüklerinde inşa maliyetlerini düşürmek ve hareket hızını artırmak gibi bir dizi işlevi yerine getirirler, ancak aynı zamanda savaşta önemli bir destek rolünü de yerine getirirler. Usta masonlar olarak, Ushabti, Tomb Scorpions ve Hierotitans gibi Construct birimlerine pasif aura tabanlı güçlendirmeler sağlarlar ve savaş yeteneklerini çeşitli şekillerde geliştirirler. Necrotects, Skeletal Steeds ve Skeleton Chariots'u binek olarak açabilir.

Savaş oyunuRuhlar Diyarı
The Realm of Souls, Nehekharan efsanesinin saygı duyulan öbür dünyası ve Liche Rahiplerinin büyülü gücünün kökenidir. Savaşta daha fazla savaşçınız düşmana düştükçe, savaş arayüzünde izlenen Diyar'a daha fazla ruh girer. Üç temel eşikte Ruhlar Krallığı, iskelet birimleriniz arasında kitlesel bir şifa dalgasını tetikler ve her dalga art arda daha güçlü hale gelir. Son dalgadan sonra, oyuncu aynı zamanda savaş alanının herhangi bir yerinde heykelsi bir Ushabti birimi çağırmalarına izin veren bir ordu yeteneği kazanır.

Nehekhara İlmi
Savaşta Liche Rahipleri çöl tanrılarının gücünü kullanabilir ve Tomb King'in özel büyüsü olan Lore of Nehekhara'yı kullanabilir.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 5 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yorumlar