Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen
 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen PC Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen PC Key Fiyatları
 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen

Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen

Çıkış Tarihi: 28.07.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
524,28
Fanatical
77.200 yorum
Sürüm — Standart
557,26
WinGameStore
240 yorum
Sürüm — Standart
619,21
Gamesforpc
Sürüm — Standart
664,96

Oyun İstatistikleri

Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen oyununun konusu nedir?

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen nereden indirilir?

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen nereden satın alınır?

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen kaç GB?

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: WARHAMMER - Call of the Beastmen ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Total War: WARHAMMER - Canavaradamların Çağrısı Senaryo Paketi


 • Büyük Seferde Yeni Canavar Adam Yarışı
 • İki Yeni Oynanabilir Efsanevi Lord
 • Eşsiz 'Eye for an Eye' Beastmen hikaye Kampanyası ile oyuna ek bir kampanya haritası ekler
 • Yeni Eşsiz Birimler, Canavarlar, Kahramanlar, Sihir ve Oyun Özellikleri Orduları

Eski Dünya'nın derin karanlık ormanlarında bir şey kıpırdanıyor. Çarpık gövdelerin arasında, Canavar Lordları her şeyi tüketen bir savaş susuzluğuyla huzursuzlaşıyor. Onlara, Kaos Zamanında dövülmüş barbar, hayvani canavarlardan oluşan büyük Savaş Çobanlarını topluyorlar; insan zekasının karanlık karışımları, hayvan kurnazlığı ve ham, pervasız gaddarlık.

Canavaradamlar ormanlık alanlarından çıkarken, on bin toynak telaşlı bir birliktelikle vuruyor ve keçeleşmiş kürk denizinden bir cüce misk yükseliyor. Savaş boynuzlarının anımsaması kasveti delip geçiyor ve ötesinde: Bordeleaux'dan Ostermark'a, Beastmen'in Çağrısı Eski Dünya'da duyulacak!

Call of The Beastmen Campaign Pack, Beastmen'i Total War: WARHAMMER'e oynanabilir bir ırk olarak tanıtıyor. Vahşi, Kaos lekeli bir sürü ırkı, Eski Dünya'da bir veba gibi hareket ediyorlar, savaşta yarı insan sapmaları ve muazzam canavarlar ortaya çıkıyor ve bunların çoğu benzersiz yeteneklere sahip. Canavaradamlar, Büyük Seferde, özel ve çok oyunculu savaşlarda ve kendi Hikaye Kampanyası An Eye For An Eye'da oynanabilir.


Göze gözGöze Göz, Canavaradamları insanlığa karşı çılgına çeviren bir gerilla savaşına sokan kompakt bir Hikaye Kampanyasıdır. Çatışma tiyatrosu, Batı'daki Reikland Kanalı'ndan doğuda Hochland'a uzanan yoğun ormanlık kara kütlesini temsil eden ısmarlama bir kampanya haritasıdır. Oyuncu, Efsanevi Canavar-Lord Khazrak Tek Göz rolünü üstlenirken, insanların topraklarını yerle bir eder ve düşmanı Middenheim Graf'ı Boris Todbringer'i öldürmeye çalışır. Ancak diğer Canavaradam kabileleri vahşi ormanlık alanlarda pusuda bekliyor ve sadakatlerini sağlamak için büyük bir silah gösterisi gerekecek ...


Kampanya oyun stiliHorde oynanışı
Canavaradamlar, seyahat ederken altyapılarını taşıyan ve asla geleneksel modaya alışmayan benzersiz bir agresif sürü tarzı bir kampanya oyunu sunuyor. Chaos Warrior ordularının aksine, tüm Beastmen birimleri Resilience pasif yeteneğine sahiptir. Bu, onları iki veya daha fazla sürünün yakın durduğu zaman iç çatışmanın neden olduğu yıpranmaya karşı bağışık hale getirir ve ordular arasında daha işbirlikçi bir yaklaşımı teşvik eder.

Kaos Yolsuzluk
Canavaradamlar ayrıca Kaos Yolsuzluğunu gittikleri her yere yayarak vilayetleri istikrarsızlaştırdı ve düşman kuvvetlerinin yıpranmasına neden oldu. Eşsiz Kahramanlar, bina zincirleri, teknoloji ağaçları, işe alım seçenekleri, Lord ve Kahraman yetenek ağaçları ve özel Lore of Magic (The Lore of The Wild) ile Total War: WARHAMMER oynamanın yeni ve vahşi bir yolunu sunuyorlar.

Hayvani öfke
Bir Canavaradam Lordu tarafından yönetilen her ordunun bir Vahşi Öfke ölçeri vardır. Ordu baskın yaptıkça veya savaşa girdikçe, bu sayaç yeni bir Brayherd çağrılana kadar yükselir - oyuncu tarafından belirli hedeflere yönlendirilebilen veya ana orduyu hareket ederken destekleyebilen AI kontrollü bir Canavaradam sürüsü. Herhangi bir ordunun Vahşi Öfkesi çok düşük düşerse, iç çatışmaya başlayarak asker kaybına ve en kötü durumda isyana yol açabilir.

Eşsiz ordu duruşları
Canavaradamlar oyun stili, benzersiz ordu duruşlarıyla da karakterize edilir. Canavaradam Pusu, onların standart harekat haritası hareketi modudur ve ordunun hareket halindeyken düşman kuvvetlerini pusuya düşürmesini sağlar.

Gizli Encampment duruşu, ordunun gölgelerde erimesine ve en keskin gözlü düşman Lordlar dışında herkes tarafından görülemeyen altyapı ve askere alınmalarına odaklanmasına olanak tanır.

Beast-Paths, ordunun yalnızca kendi türünün bildiği gizli yolları takip ederek geçilmez arazileri görmezden gelmesini sağlar. Bu duruşta bir orduya saldırılırsa, sonraki savaş atmosferik yeni Canavar Yolu savaş haritalarından birinde gerçekleşecek.

Diğer ırklar gibi, Canavar Adamlar da gelir elde etmek, Hayvanların Öfkesini artırmak ve düşman bölgesinde halkın kargaşasına yol açmak için Baskın duruşuna girebilir.

Eşsiz savaş sonrası seçenekler
Bir Canavaradam ordusu bir düşman yerleşimini ele geçirdiğinde, oyuncu iki yeni savaş sonrası seçeneği elde eder. Raze and Loot, onu yok etmeden önce yerleşim yerinden gelir toplarken, Raze and Defile yerleşimi yerle bir eder ve yerine küfür niteliğinde bir anıt diker. Bu, eyalette büyük Kaos Yolsuzluğu yaratır ve sürüye büyük bir Nüfus Artışı bonusu verir.

Karanlık Ay yükseliyor!
Canavaradamlar Kaos Ayı Morrslieb ile karanlık bir bağı paylaşıyor. Gece gökyüzünde parlarken, hastalıklı bakışları altında sarhoş bacchanalia kahramanları ve korkunç fedakarlıklara verilirler. Beastmen senaryo oyununda periyodik bir Dolunay olayı meydana geldiğinde, oyuncu, çarpık eylemi gerçekleştirmek için Savaş Sürülerini yönetmelidir. Bu tür karanlık kutlamaların genellikle ödenmesi gereken bir bedeli vardır, ancak Morrslieb her zaman sadık olanları ödüllendirir!

Efsanevi Lordlar


Bir Canavar Adamlar Büyük Harekâtı, iki Efsanevi Lorddan biri tarafından yönetilebilir: Korkunç Canavar Lordu Khazrak Tek Göz veya küfür Bray-Shaman, Malagor The Dark Omen.

Her birinin kendi beceri ağaçları, yetenekleri, görev zincirleri, efsanevi öğeleri ve Büyük Sefer başlangıç konumları vardır. Khazrak, Estalia'nın Tobaro Bölgesi'nde Büyük Sefer'e başlarken, Malagor Badlands'ın derinliklerinde bulunan The Marshes of Madness'ta oynamaya başlar.

Tek Göz Khazrak
Khazrak'ın tek iyi gözünün ardında yatan vahşi zeka, onu Canavar lordlarının mükemmel örneği yapar. En başarılı generallerin sabrı ve stratejik kurnazlığıyla yetenekli olan Khazrak, düşmanın en zayıf olduğu yere sert ve hızlı bir şekilde saldırıp ardından bir sonraki darbeyi planlamak için gölgelerde eriyerek mükemmel bir gerilla savaşı yürütür. Şimdiye kadar onu yenebilecek tek erkek Lordu, Runefang kılıcını keserek onu gözünden yoksun bırakan Middenheim'lı Boris Todbringer'dir.

Şimdi Khazrak bir kez daha hücumda. Yedekte savaş çobanı, nezaketin karşılığını tam olarak ödemeyi amaçlayarak, düşmanını Drakland'ın çarpık bowersinden takip ediyor. Göze göz!

Bir Beastlord'un yanı sıra Khazrak The One Eye, iki görev zincirine sahip güçlü bir yakın dövüş savaşçısıdır ve onu benzersiz eşyalar Scourge ve The Dark Mail ile ödüllendirir.

Scourge, sayısız Bray-Şaman neslinin acı lanetine sarılmış, acımasız, dikenli bir kırbaçtır. Savaşta Scourge, Khazrak'ın Yakın Dövüş Saldırısı ve Silah Gücü özelliklerini geliştirir; Sefer Haritası'nda, Khazrak'ın sürüsünün askere alma maliyetlerini düşürür, oluşturduğu Kaos Yolsuzluğunu yoğunlaştırır ve Khazrak'ın savaş sonrası ganimet miktarını artırır.

Kara Posta, Khazrak'ın Zırh ve Büyü Direnci özelliklerini geliştiren eski bir büyülü zırh katmanıdır.

Khazrak, Füze Direnci (% 15), Direnç, Teşvik, Gizleme (Orman) ve İlk Öfke (ayrıntılar için aşağıdaki Eşsiz Yeteneklere bakın) yeteneklerine sahiptir.

Başlangıç Efsanevi Lord olarak Tek Göz Khazrak'ı seçerseniz, ırkınız Baskından +% 10 gelir ve insanlarla savaşırken +5 liderlik kazanır.

Malagor The Dark Omen
Canavaradamlar için - ve aslında İmparatorluğun sakinleri için - Malagor, insanlığın ölümünün bedeni enkarnasyonudur. The Lore of The Wild'ın kavrayışında eşi benzeri olmayan, gerçekleştirdiği ayinler, Bray-Şamanların en iğrençlerini bile bıldırcıncaya kadar haksızdır. Malagor ve orduları bir insan yerleşimine indiklerinde, hizmet ettikleri sunaklarda rahipleri kurban etmekten zevk alır. Malagor The Dark Omen için hiçbir küfür çok iğrenç, saygısızlık da iğrenç değildir.

Malagor, kendisini benzersiz bir eşya olan The Icons of Vilification ile ödüllendiren tek bir görev zincirine sahiptir. Bu pislikle kaplı kutsal emanetler koleksiyonu - ölü rahiplerin kafatasları, Athel Loren'in kutsal ağaçlarından koparılmış dallar ve daha fazlası - işe alma maliyetini düşürüyor ve daha az Bray-Şamanların rütbesini artırıyor. Savaşta Simgeler, Malagor'un etrafındakilerin hasar üretimini artıran bir aura yayar.

Malagor, Füze Direnci (% 15), Direnç, Teşvik, Gizleme (Orman) ve İlk Öfke (ayrıntılar için aşağıdaki Eşsiz Yeteneklere bakın) yeteneklerine sahiptir. Malagor ayrıca 15. seviyede benzersiz bir becerinin kilidini açabilir: Bu Şekilde Kötü Bir Şey Geliyor. Bu, Malagor'a kalıcı bir Hex büyüsü verir ve savaşta yakındaki düşman birimlerine -4 Liderlik ve Malagor'un harekat haritası bölgesindeki düşman ordularına -3 Liderlik sağlar.

Başlangıç Efsanevi Lord olarak Malagor The Dark Omen'i seçerseniz, fraksiyonunuz +1 Bray-Shaman alabilir ve tüm karakterleriniz +% 5 hareket menzili kazanır.

LordlarSavaş çobanlarına, kendi türlerinin anıran, ezici ustaları olan Canavarlar komuta eder. The Beastmen ırkına özgü Kampanya, Savaş ve Yakın Dövüş yetenek ağaçlarının yanı sıra, Beastlords ayrıca yakın dövüş saldırılarını, yakın muharebe savunmalarını, liderliklerini, silah kuvvetlerini ve füze direnci istatistiklerini geliştirerek onları son derece güçlü savaşçılar haline getiren bir dizi benzersiz beceriye sahiptir. Büyük Liderler ♥. Canavar ağaları, 15. seviyeden itibaren Razorgor Savaş Arabalarına da monte edilebilir.

KahramanlarCanavaradamlar, iki benzersiz Kahraman türünü işe alabilir ve sahaya çıkarabilir.

Gorebull
Gorebull'lar iri yarı, çift boynuzlu yakın dövüş uzmanlarıdır - Minotorların en güçlü örnekleri. Savaşta hüner bir yana, güçlü uzmanlaşma seçenekleri sunan yeni yapılandırılmış beceri ağaçlarına da sahipler. Bunlar, katıldıkları her sürünün harekat ve savaş yeteneklerini geliştiren güçlü pasif ve aktif destek becerileriyle sonuçlanır.

Bray-Şaman
Bray-Şamanlar, The Lore of Death, The Lore of Beasts veya sadece The Beastmen, The Lore of The Wild tarafından bilinen en iyi büyü okulunu kullanabilen büyü kahramanlarıdır. Bu Lore, çeşitli benzersiz Hexes, Augment'lar ve Magic Missiles'a sahiptir, ancak tartışmasız en güçlü büyüsü, Bray-Shaman'ın bir Cygor'u doğrudan savaşın kalınlığına çağırmasını sağlayan Savage Dominion'dur!


Battlefield birimleriEşsiz Yetenekler
Canavaradam kadrosundaki birimler, savaşta fayda sağlayan bazı benzersiz pasif yeteneklerden yararlanır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

Dayanıklılık
Canavaradamlar kadrosundaki tüm birimlerde ortak olan bir yetenek olan Resilience, Kampanya haritasında yakın mesafedeki ordular arasındaki çatışmaların neden olduğu yıpranmayı önler.

İlkel Öfke
Birçok Gor birimi (Ungors, Gors, Bestigors ve Centigors), Hız, Hücum Bonusu ve Yakın Dövüş Saldırısı özelliklerine sürekli bir aktif güçlendirme getiren Primal Fury yeteneğine sahiptir.

Kabadayı
Santigorlar birlikte savaşırken, içki içerken ve ziyafet çekerken cesaretlenirler, ancak böylesi bir 'cesaret' en iyi ihtimalle geçicidir. Savaşta, canlılık kaybına karşı bağışıklık ve bir liderlik bonusu kazanırlar. Moralleri değişmeye başlarsa, Rowdy etkisi kaybolur.
Bloodgreed
Minotorların Bloodgreed'i onları acımasız savaşçılar yapar ve Hücum Bonusu, Hız, Silah Hasarı ve Yakın Dövüş Saldırısı özelliklerine güçlendirmeler getirir.

Ruh yiyici
Yükselen iki ayaklı Cygor, büyücülerin ruhlarıyla ziyafet çekiyor. Cygor'un aurasının menzilindeki herhangi bir yazımcının yanlış yayın yapma şansı artar.

Thunderous Charge
Razorgor'un domuz, sert kütlesi bir Yıldırım Hücumu oluşturarak Hücum Hızı ve Hücum Bonusu özelliklerine bufflar kazandırır.

Öncü Dağıtımı
Bu yetenek The Beastmen'e özgü olmasa da, Beastmen kadrosundaki birimlerin çoğunda bu yetenek var. Bu, ordunun büyük bir kısmının normal mevzilenme bölgesinin dışında ve sahanın derinliklerinde konuşlandırılabileceği, düşmanla yakınlaşmaya ve çok kısa sürede saldırmaya hazır olabileceği anlamına gelir.


Seviye 1 birimleri
Ungor Raiders: T1 füze piyade, yay
Yetenekler: Stalk, Resilience, Vanguard Deployment, Primal Fury

Ungor Spearmen sürüsü: T1 yakın muharebe piyade, mızrak
Yetenekler: Direnç, Gizleme, İlk Öfke, Öncü Dağıtımı

Chaos Warhounds: T1 yakın dövüş canavarları, çok hızlı
Yetenekler: Füze Direnci, Direnç, Gizleme


Seviye 2 birimleri
Ungor Sürüsü (kalkanlar): T2 yakın muharebe piyade, balta ve kalkan
Yetenekler: Stalk, Resilience, Vanguard Deployment, Primal Fury

Ungor Mızrakçı sürüsü (Kalkanlar): T2 yakın muharebe piyade, balta ve kalkan
Yetenekler: Direnç, Gizleme, İlk Öfke, Öncü Dağıtımı

Chaos Warhounds (zehir): T2 yakın dövüş canavarları, çok hızlı
Yetenekler: Füze Direnci, Direnç, Gizleme, Zehirli Saldırılar


Katman 3 birimleri
Santigorlar: T3 yakın muharebe canavar süvarileri, çok hızlı, öncü konuşlandırması
Yetenekler: Direnç, Öncü Dağıtımı, İlkel Hiddet, Sarhoş

Gor Herd: T3 yakın piyade, balta
Yetenekler: Direnç, Gizleme, İlk Öfke

Gor Herd (kalkanlar): T3 yakın piyade, balta
Yetenekler: Direnç, Gizleme, İlk Öfke

Razorgor Herd: T3 yakın muharebe canavar canavar, zırh delici
Yetenekler: Direnç, Korkuya Neden Olur, Yıldırım Hücumu

Minotorlar: T3 yakın muharebe canavar piyade, zırhlı
Yetenekler: Dayanıklılık, Korkuya Neden Olur, Kana Yakalanmış


Seviye 4 birimleri
Bestigor Herd: T4 yakın muharebe piyade, harika balta (zırh delici)
Yetenekler: Direnç, İlk Öfke, Gizle

Kaos Doğuşu: T4 yakın muharebe piyade
Yetenekler: Dayanıklılık, Korkuya Neden Olur, Kırılmaz

Santigörler (fırlatma baltaları): T4 canavar füze süvarileri, zırh delici, korumalı, çok hızlı,
Yetenekler: Direnç, Öncü Dağıtımı, İlkel Hiddet, Sarhoş

Razorgor Chariot: T4 savaş arabası, zırhlı, zırh delici,
Yetenekler: Direnç, Korkuya Neden Olur, Yıldırım Hiddeti, İlk Öfke

Minotorlar (kalkanlar): T4 yakın muharebe canavar piyade, zırhlı ve korumalı
Yetenekler: Dayanıklılık, Korkuya Neden Olur, Kana Yakalanmış


Seviye 5 birimleri
Santigörler (Büyük Silahlar): T5 canavarca yakın dövüş süvari, zırh delici, çok hızlı
Yetenekler: Direnç, Öncü Dağıtımı, İlkel Hiddet, Sarhoş

Minotorlar (Büyük Silahlar): T5 yakın muharebe canavar piyade, zırhlı, zırh delici
Yetenekler: Dayanıklılık, Korkuya Neden Olur, Kana Yakalanmış

Cygor: T5 canavarca topçu, özel menzilli silah, çok uzun menzilli, teröre neden olur
Yetenekler: Dayanıklılık, Korkuya Neden Olur, Teröre Neden Olur, Ruh Yiyen

Kaos Devi: T5 canavarı, zırh delici
Yetenekler: Dayanıklılık, Korkuya Neden Olur, Teröre Neden Olur
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: *PC Integrated graphics chipsets require 4 GB RAM, e.g. Intel HD series.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Yorumlar