Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
Torchlight
 • Torchlight
 • Torchlight PC Fiyatları
 • Torchlight PC Key Fiyatları
 • Torchlight Fiyat Karşılaştırma
 • Torchlight

Torchlight

Çıkış Tarihi: 27.10.2009
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Torchlight fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Torchlight PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Torchlight oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
19,00

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Torchlight Modları
Oyun Modları
Torchlight Modları
Fantastik bir dünyada geçen rol yapma oyunu Torchlight’ın incelemesini sitemizden okuduysanız, mod eklentilerini paylaşacağımız bu içeriğimiz de ilginizi çekecektir. Vakit kaybetmeden başlayalım. İyi okumalar.

Torchlight Yayınları

Oyun Hakkında

Torchlight'a hoş geldin! Nadir ve gizemli bir cevher olan ve dokunduğu her şeyi büyüleme ya da bozma gücüne sahip Kor cevherinin zengin damarlarının keşfi üzerine kuruşmuş durgun bir bölge. Bu gücün büyüsüne kapılan çarpık yaratıklardan kurulu lejyonlar, tünellerden ve kasabanın aşağısındaki mağaralardan akın etmeye başlar. Bu Aksiyon RPG oyununda üç kahramandan birini seç ve sonsuz hazineler ve şöhret için kasabanın altındaki mağaraların derinliklerine dal.

Önemli ÖzelliklerRASTGELELİK
Maceran kesinlikle sana özel. Sevgiyle yaratılmış ve her yolculuğa çıkışında yeni canavarlarla, hazinelerle, bulmacalarla ve eşyalarla rastgele üretilen yedi ortamı keşfet.

MOD DESTEĞİ
Torchlight'ı yapmak için kullandığımız tüm aletler TorchED'da tamamıyla mevcut. Oyun deneyimini değiştir ya da keşfedilecek tamamen yeni bir şey yarat ve paylaş.

EVCİL HAYVANLAR VE BALIK TUTMA
Yüksek tempolu macera işine biraz ara ver ve balık tutmaya git. Avın yolda çok işine yarayacak. Tek başına maceraya çıkmak yalnız hissetmene yol açabilir, bu nedenle sana eşlik edecek sadık bir yol arkadaşı seç. Evcil hayvanın senin için eşyalarını taşıyacak, savaşta sana yardım edecek ve doğru balığı verirsen güçlü bir müttefike bile dönüştürülebilir!

EMEKLİLİK SİSTEMİ
Botlarını asman, maceranın bitmek zorunda olduğu anlamına gelmez. Kahramanını emekliye ayır ve özel niteliklerle dolu ödüllü bir eşyanı yeni kahramanına aktar.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: x86 uyumlu 800MHz işlemci
 • Bellek: 512MB
 • Grafikler: En az 64MB adreslenebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D grafikler (ATI Radeon 7200, NVIDIA GeForce 2 veya Intel GMA 950 gibi)
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Disk: 400MB

Yorumlar