Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
178,98
den başlayan fiyatlarla
Palworld
463,37
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
741,58
den başlayan fiyatlarla
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Hikayesi

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Hikayesi

2024 yılında, Joe Ramirez liderliğindeki dört kişilik bir Ghost Recon ekibi, bölgedeki silah kaçakçılığını engellemek için Nikaragua'ya yerleştirildi; pusuya düşürüldükleri bir konvoyu incelerken, kirli bir bomba uzaktan patlatılarak ekibin ölümüne neden olur.

Bunu takiben, “Hayalet Kurşun” Yüzbaşı Cedric Ferguson, Başçavuş John Kozak, Uzman Çavuş Robert Pepper Bonifacio ve Çavuş Birinci Sınıf Jimmy 30K Ellison'dan oluşan Ghost ekibi Hunter, olayın kaynağını araştırmak için görevlendirildi. Ekip, Binbaşı Scott Mitchell'in gözetiminde Fort Bragg, Kuzey Carolina'dan yola çıkıyor.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™
123,34
den başlayan fiyatlarla

Uzun Bir Yolculuk

Mitchell, bombanın kökeni hakkında bilgisi olan Bolivya'nın Sucre kentindeki Paez adlı bir silah satıcısını kurtarmak için yeni görevlerini ekibe bildirir. Hunter, Paez'i kurtarır ve ardından silahların izini sürmeye devam eder İlk olarak, yerel savaş ağası Dede Macaba'yı ortadan kaldırdıkları Batı Eyaleti, Zambiya'daki bir mülteci kampına; CIA SAD subayı Daniel Sykes'ı özel askeri şirket Watchgate'den kurtardıkları Nijerya'ya; Rus silah tüccarı Katya Prugova'yı yakaladıkları Pakistan'ın Peşaver kentine; ekibin uzak bir Arktik üssünde bir silah deposunu yok ettiği Rusya'daki Kola Yarımadası'na; ve son olarak, uluslararası bir olaya neden olan bir füze güdüm sistemini durdurup imha ettikleri Kaliningrad'daki bir havaalanına gidilir.

Bir süre sonra, Rusya'dan ateşlenen bir nükleer füze Londra'yı etkiler, ancak nükleer savaş başlığı Amerikan füze kalkanı tarafından son dakikada ortadan kaldırılır. Fırlatmanın izi Dağıstan'a kadar uzanıyor ve Prugova'nın ortak olduğu ve Rusya'daki aşırı milliyetçi siyasi unsurlarla bağları olan Raven's Rock olarak bilinen haydut bir Rus özel harekat grubunun işi olduğuna inanılıyor. Hunter, fırlatma alanını araştırmaya giden bir Gürcü Özel Kuvvetler ekibini kurtarmak için Dağıstan'a gönderilir. Kurtarma operasyonu sırasında ekip, Hayaletler ile aynı seviyede yüksek teknolojili ekipmanlara erişimi olan Rus Spetsnaz tarafından pusuya düşürülür ve daha sonra bu askerlerin, bu askerlerin elit Bodark (Kurt Adam) biriminin bir parçası olduğunu keşfederler. Raven's Rock'ın yanında yer aldı.

ghost recon future soldier hikayesi

Kritik Kurtarma Görevi

Kısa bir süre sonra, Raven's Rock bir darbe yapar ve yeni hükümete karşı çıkan birkaç sadık Rus kuvveti ülkenin dört bir yanına dağılmış olsa da, Rusya'nın çoğunluğunu ele geçirmeyi başarır. Hunter, sadıklara düzenli bir petrol akışı sağlamak için bazı sondaj gemilerini güvence altına almak için kuzey Rusya'ya gidiyor. Daha sonra ekip, direniş hareketinin fiili lideri olan sadık bir generali kurtarmakla görevlendirilir. 

General'in kuvvetlerine saldıran topçuları imha ettikten sonra, ekip, hava desteği gelene ve düşman kuvvetleri ortadan kaldırana kadar ezici Rus kuvvetleri tarafından sabitlenir. Kozak daha sonra görevden alınan Rusya Devlet Başkanı Volodin'i Sibirya'daki bir hapishaneden kurtarmak için tek başına bir operasyonla görevlendirilir. Kozak başarılıdır ve Hunter daha sonra Moskova'ya dönüşünde Başkan Volodin'i korur ve şehrin savunmasını koordine eden Raven's Rock General'i ortadan kaldırır. Raven's Rock güçleri sonunda devrilir ve sadıklar ülkeyi geri almayı başarır.

future soldier hikaye

Binbaşı Mitchell daha sonra Hunter'a Raven's Rock'ın diğer yedi liderinin yeri hakkında istihbarat verir ve ekip onları ortadan kaldırmak için gizli bir operasyona gönderilir. Yedi kişiden altısını eledikten sonra, ekip Ace kod adlı son üyeyi bir tren istasyonuna kadar kovalar ve orada onu yaralar. Yaralı Ace, Amerikan hükümetinin onları durduracağı için onu öldürmeyeceklerini ekibiyle alay eder. 

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™
123,34
den başlayan fiyatlarla

Hemen ardından, Binbaşı Mitchell, Hunter'a, Ace'in canlı alınacağını ve Amerika Birleşik Devletleri'ne geri getirileceğini belirterek geri çekilmelerini emretti. O sırada bir tren gelir ve raylarda yaralanan Ace, ekibin onu kurtarmasını ister ve onlara emirlerinin onu hayatta tutmak olduğunu hatırlatır. Ekip, açıkça ona dokunmamaları emredildiği için onu raylarda bırakır ve Ace'in ölümünü bir kaza gibi göstermek için yaklaşmakta olan tren tarafından ezildiği için Hunter bölgeyi terk eder.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier™ yayınları