Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga
 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga
 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga PC Fiyatları
 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga PC Key Fiyatları
 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga Fiyat Karşılaştırma
 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga

theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga

Çıkış Tarihi: 17.10.2017
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
51,01
DreamGame
371 yorum
Sürüm — Standart
110,80
eTail.com.tr
415 yorum
Sürüm — Standart
110,95
GamersGate
488 yorum
Sürüm — Standart
259,44
WinGameStore
220 yorum
Sürüm — Standart
259,44

Oyun İstatistikleri

theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga oyununun konusu nedir?

 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga nereden indirilir?

 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga nereden satın alınır?

 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga Türkçe mi?

 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • theHunter: Call of the Wild™ - Medved-Taiga ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında


Hirschfelden’in inişli çıkışlı tepeliklerinde avlandın, muhteşem Layton Gölü Bölgesini keşfettin. Şimdi de Medved-Taiga Ulusal Parkında müthiş bir av seferine çıkmaya ve doğanın sunabileceği en zorlu şartlarla karşılaşmaya hazır ol. Sibirya’nın buzla kaplı sert sonsuzluğunda, acımasız tundrayı bir uçtan diğerine kat edecek, “sarhoş” ormanlar ve donmuş körfeze doğru muazzam bir serüvene atılacaksın. Burada, havaya hiç güven olmaz, kendini her an bir kar fırtınasının ortasında iliklerine kadar donmuş vaziyette bulabilirsin.

MEDVED-TAYGA’DAKİ HAYVANLAR


Zorlu iklim ve doğa şartlarına rağmen Medved-Taiga Ulusal Parkında son derece canlı bir yaban hayatı hüküm sürüyor. Avlayabileceğin hayvanlar arasında misk keçileri, ren geyikleri (Kuzey Amerika’da Caribou olarak da bilinir) ve yaban domuzları var. Ayrıca, muhteşem muslar ve azgın kara ayılar gibi daha büyük türler de arazide karşına çıkabilir. Dahası, emsalsiz bir deneyime de hazır ol: hayalet gibi ve zeki karakulak vaşağı ile de tanışabilirsin.

GÖREVLER VE ARAZİNİN BÜYÜKLÜĞÜ


Medved-Tayga Ulusal Parkı açık dünyası 64 kilometrekare büyüklüğüyle Hirschfelden ve Layton Gölü bölgesinden hiç de aşağı kalmıyor. Tamamlanmayı bekleyen 32 görev, 50 yan görev ve keşfedeceğin sayısız özgün görüntü ve manzara ile yepyeni, heyecanlı bir anlatı sunuyor.
Bilimsel bir inceleme görevine çıkan Alena Khasavovna ve ekibine yardım etmek üzere tutulmuş bir hayatta kalma uzmanı ve avcı olarak oynuyorsun. Uzman bir iklim bilimci olan Alena aynı zamanda ren geyiği yetiştiriciliğiyle uğraşan bölgenin yerlisi bir topluluğa mensup, dolayısıyla da arazinin şartları ve karşılaşabileceği güçlükler konusunda muazzam bir bilgi ve öngörüye sahip. Görev daha başından pek de iyi başlamıyor, rehberlik ettiğin ekibi bir arada tutmak, yerlilere yardım etmek ve tüm ekibin sağ salim görevi tamamlamasını sağlamak zorundasın. Fakat bu hiç de kolay olmayacak. Bunu başarmana engel olmak isteyen birileri – ve bir şeyler – var.

DENEYİMİNİ PAYLAŞ


Daha önceki ücretli DLC’lerde olduğu gibi, Medved-Taiga Ulusal Parkında da içeriğe kendileri sahip olmayan oyuncular çok oyunculu bir oyuna katılarak bu deneyimi yaşayabiliyorlar, hiçbir ücret ödemeden hem de. Çok oyunculu oyunlarda oyuncular birbirlerine rakip olabilecekleri gibi iş birliği de yapabiliyorlar, ki bu zorlu coğrafyada ikincisini yapmak daha mantıklı görünüyor. Ve nihayet, ayrı bir ücretli DLC olan ATV’ler de burada da tüm özellikleri ile kullanılabiliyor. Buzda sürmek sinir bozucu olduğu kadar eğlenceli de olabiliyor.

GİYİN, KUŞAN, YOLA KOYUL


Medved-Taiga Ulusal parkı DLC’sinin çıkışı şerefine bütün theHunter: Call of the Wild oyuncuları bedavaya bütün av sahalarında kullanabilecekleri yeni bir takım kıyafet sahibi olabiliyorlar (oyun parası ile satın alınabiliyor). Ayrıca, Sibirya macerasına atılacak kadar cesur olan oyunculara özel olarak, hikâyenin belli bir aşamasına kadar ilerlediğinde elde edilebileceğin, mevcut oyun silahlarından birinin varyasyonu da seni bekliyor…

HAYAT DOLU BİR YABAN ARAZİ


Medved-Taiga Ulusal Parkı, avlanmak şöyle dursun, hayatında benzerini görmediğin derecede çarpıcı bir atmosfer sunuyor. Bu bölgeyi kaplayan sürekli don tabakasının yarattığı muazzam obruk üzerinde, köklerini derinlere salamadıkları için yana yatmış ağaçlar Sarhoş Ormanın en önemli özelliğini teşkil ediyor.

Bölgedeki doğa ve iklim şartlarından kaya formasyonları bile kaçamamış. Muhteşem Lena Sütunları iklimsel faktörlerin kayalıkları binyıllar boyu öğütüp şekillendirmesiyle bugünkü eşsiz siluetine kavuşmuş.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Lehçe, Basitleştirilmiş Çince, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 7
 • İşlemci: Intel i3-4170
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1GB VRAM
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 10
 • İşlemci: Intel i7 quad-core
 • Ekran Kartı: NVidia GTX 760 / R9 270x - 4GB VRAM

Yorumlar