theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack
 • theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack
 • theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack PC Fiyatları
 • theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack PC Key Fiyatları
 • theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack Fiyat Karşılaştırma
 • theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack

theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack

Çıkış Tarihi: 27.09.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
8,20

Oyun İstatistikleri

theHunter: Call of the Wild™ - Duck and Cover Pack Yayınları

Oyun Hakkında


Ördeklerin Layton Gölü Bölgesi’ne gelmesiyle birlikte Doc’s Outfitters, bu yeşilbaşları en iyi şekilde avlayabilecek yeni ekipmanlar satışa sundu.

Nordin 20SA:


Gün boyu avlanan avcıların sadık dostu 20GA Yarı Otomatik, iddialı avcılar için tasarlanmış çok işlevli bir silahtır. Nordin 20SA, gaz basıncını ustalıkla düzenleyerek güvenilirlik ve tüm mühimmatlarıyla kolay bir kullanım sunar. Otomatik doldurma mekanizma, üç fişek kapasitesiyle birleşerek hedefe birçok atış yapılmasını sağlar ve av verimliliğini azami seviyeye çıkarır. İster küçük ister orta boyutlu olsun, tüm yüksek uçan kuşları ve su kuşlarını avlamakta maharetlidir.

Cephane

Nordin 20SA, daha önce piyasaya sürülmüş tüm 20 Kalibre av cephaneleriyle ve ördek avı için özel tasarlanmış yeni cephane tipiyle uyumludur (20GA Steel Birdshot, bilgiler aşağıdadır).

20GA Steel Birdshot
Bu cephane kuş avı için özel olarak tasarlanmıştır ve kurşunsuz, toksik olmayan, tüm testlerden geçmiş yapısıyla tüm yerel ve denizaşırı avlanma kurallarına uygundur.

Çeşitleri

Nordin 20SA, üç renk çeşidine sahiptir. Askeri, Boz ve İşlemeli.

Tuzaklar:


Şaşırtıcı bir şekilde gerçekçi duran el yapımı Yeşilbaş Tuzakları iki çeşit için yapılmıştır: Erkek ve Dişi Ördekler. Sulak, bereketli ve güvenli bir beslenme alanı izlenimi yaratan gerçeğe uygun boyutlu bu tuzaklar, en temkinli Yeşilbaşların bile sürüyü bırakıp yakınlara iniş yapmasını sağlar.

Su Kuşu Gizlenme Ağı:


Göl kıyısına yakın Yeşilbaşları avlamak için ideal. Kurulduğunda avcının çevresiyle uyumlu gözükmesini sağlar; yüksek hareket kabiliyeti ve nişan alma özgürlüğü sunar.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Kastilya İspanyolcası, Çekçe, Lehçe, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 7
 • İşlemci: Intel i3-4170
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 - 1GB VRAM
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 10
 • İşlemci: Intel i7 Quad Core
 • Ekran Kartı: NVidia GTX 760 / R9 270x - 4GB VRAM

Yorumlar