Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
The Walking Dead Saints & Sinners Hikayesi

The Walking Dead Saints & Sinners Hikayesi

The Walking Dead Saints & Sinners, zombi salgınından sonra New Orleans'ta geçiyor. Oyuncu, kendi seçimine bağlı olarak erkek veya kadın olan sözde Turist rolünü üstlenir.

Salgın Sonrası Dünyası

Bir kamp ateşinde, Henry adında yaşlı bir adam, oyuncuya, malzeme ve silahlarla dolu eski bir askeri sığınak olan The Reserve efsanesini anlatır. Henry ayrıca New Orleans, Reclaimed ve Tower'ın kontrolünü ele geçirmeye çalışan iki grup olduğunu açıklıyor.

The Walking Dead: Saints & Sinners
The Walking Dead: Saints & Sinners
42,70
den başlayan fiyatlarla

Bir teknedeyken, oyuncu suda saklanan zombiler tarafından kuşatılır ve bir mezarlığa çarpar. Mezarlıkta gezindikten sonra, oyuncu Henry'nin baş aşağı ve ölüme yakın bir yerde bulur, oyuncu ya onunla konuşabilir ve ne olduğunu öğrenebilir ve ardından merhamet ile onu öldürür ya da kendi başına ölmesine izin verir. Henry öldükten sonra, oyuncu onun araştırmasını yaptığı bir hayatta kalma sığınağına dönüştürülmüş bozuk bir otobüs bulur. Otobüste oyuncu bazı yiyecekler, eski askeri kodlar ve Henry'nin tamir etmeye çalıştığı bozuk bir radyo bulur. Oyuncunun zaten bir otomotiv pili ve bir anteni (radyo) var, ancak yine de bir mikrofona ihtiyacı var. 

the walking dead saints and sinners hikaye

Oyuncu daha sonra aranan öğeyi kurtarmak için haritadaki ilk konuma gitmelidir. Gerekli öğeyi taktıktan sonra, oyuncu sığınağın su basması nedeniyle Rezerv'de mahsur kalan Casey ile temasa geçer. Oyuncu daha sonra, içindeki değerli eşyalar karşılığında Casey'nin Reserve'den çıkmasına yardım etmeyi kabul eder. Casey ile konuşurken, konuşma mezarlıkta yanan bir fener tarafından kesilir. Oyuncu tarafından daha fazla araştırma yapıldıktan sonra, gizemli bir kişinin Tower'dan bilgi topladığı bir tabut bulunur. İstihbaratı bulup tabuta koyduktan sonra, bilinmeyen kişi oyuncudan onlarla kilise avlusunun önünde buluşmasını ister. 

Bilinmeyen kişinin, kulenin aranan bir haini olan May Benoit olduğu ortaya çıkar. Oyuncudan kendisine ve çömez grubuna yardım etmesi için kule istihbaratı toplamasını ister. Tüm bilgileri aldıktan sonra May, oyuncuya yedek anahtarı verir. (May ayrıca tüm hikayeyi atlamak ve anahtarı hemen almak için öldürülebilir). Casey ayrıca oyuncunun Rezerv'deki suyu dışarı pompalamak için pompalama sistemleri bulmasını ve kurmasını istiyor. İlk ikisini bulduktan sonra, oyuncu konumlardan birine (The Bastion) gider ve konuştuktan sonra oyuncuya su pompasını ve su pompalarını kontrol etme kodunu veren The Reclaimed'in lideri JB ile tanışır. 

Oyuncunun tüm rezervi doldurması herkes için daha iyi olur. JB'nin bulunduğu binadan ayrıldıktan sonra oyuncu, The Tower'ın komutanı ve The Tower'ın lideri Mama'nın yeğeni Georgia tarafından durdurulur ve oyuncuya JB'yi öldürmesini söyler ve oyuncuyu tüm olanlar için affederler. Oyuncu, JB'ye Tower'ın kapının hemen dışında olduğunu söyleyebilir ve onunla birlikte savaşabilir veya kule lehine JB'yi öldürebilir. Oyuncu daha sonra mezarlığa geri döner ve tüm Rezerv'i aydınlatan son pompayı kurar ve herkese nerede olduğunu gösterir.

the walking dead hikayesi

Oyuncu daha sonra büyük bir savaşın patlak verdiği Rezerv'e ulaşmak için kiliseye acele etmeye çalışır. Oyuncu JB'yi öldürmeyi seçerse, Tower halkı oyuncuya saldırmaz, olmasa da Kule oyuncuya saldırır ancak The Reclaimed tarafından göz ardı edilir. Savaş sırasında, oyuncu kiliseye gizlice girer ve Casey tarafından bir şeylerin yanlış gittiği ve oyuncunun onu kurtarmak için bir odayı su basması gerektiği konusunda bilgilendirildiği kontrol odasını bulur. Oyuncu, Casey'nin kapana kısıldığı iletişim odasını sular altında bırakabilir, onu anında öldürebilir, silahların ve malzemelerin depolandığı cephaneliği su basabilir veya her şeyi su basabilir. 

Birden Fazla Son

Oyuncu, Cephaneliği su bastırırsa, Casey kilisede çıkacaktır. May oyunun o noktasında hala hayattaysa, savaşan grupların peşinden sürüyü göndermek için kilise çanının ipini çekiyor demektir. Oyuncu ya May'i öldürmeyi seçebilir ya da May'in zilleri çalmasına ve herkesi öldürmesine izin verebilir. Karar verdikten sonra, oyuncu Rezerv'e gider, iletişim odasından veya cephanelikten kalan malzemeleri toplar ve bir tekneye gider. Oyun bu noktada sonlanır.

The Walking Dead: Saints & Sinners Yayınları