Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
En Eğlenceli The Sims 4 Modları

En Eğlenceli The Sims 4 Modları

The Sims 4 bir yaşam simülasyonu oyunu olarak, oynamayı seven kişiler tarafından en sevilen oyun türlerinden biridir. Bunun sebebi kısaca oyunda gerçek hayatta yapabildiğimiz birçok şeyi yapabiliyor olmamız.

Ayrıca modlana bilir bir oyun olması da oyuna farklı bir hava kattığı için daha çok tercih edilmektedir. Eğer oyunun asıl versiyonunu oynayıp sıkıldıysanız ve yine de oyundan bir türlü vazgeçemiyorsanız o zaman sizler için oyununa yeni tatlar ekleyecek modlardan bahsedeceğim.

The Sims™ 4
The Sims™ 4
Ücretsiz

Relationship & Pregnancy Overhaul

The Sims 4 oyununda bildiğimiz üzere bir karakter yaratıyoruz ve bu karaktere sevgili yapıp evlendirip klasik bir aile tablosu çizmeye çalışıyoruz. Fakat bu durum bir yerden sonra artık sıkıcı gelmeye başlıyorsa işte tam olarak bu mod sizlere göre. Eğer ki oyununuzda biraz daha drama ve entrika yaratmak istiyorsanız bu modu kullanmanızı tavsiye ederim. Bu mod sayesinde simimize gebelik ayarı (çocuk isteyip, istememe), bulaşıcı hastalıklar, babalık testi, aldatma, açık ilişkiye bakış açısı, alternatif gebelikler ( taşıyıcı annelik, suni gebelik) gibi birçok alternatif eklemekte. Bunlar sayesinde simlerimiz birbirlerine çok daha farklı tepkiler verecekler hatta boşanma ile de sonlanabilecektir birliktelikleri.

First Impressions Mod

Bu mod sayesinde simimiz diğer simler hakkında olumlu ve olumsuz olacak şekilde ilk izlenimler edinmekte ve buna göre davranmaktadır.

Road To Romance

Simimize yeni ruh halleri ve etkileşimler getirir. Oyunun normal versiyonunda romantizm bir yetenek değilken bu mod sayesinde romantizm bir yetenek olacaktır ve diğer yetenekler de olduğu gibi ilk başlarda kötü bir romantizm yaşayacağız ama romantizm seviyemiz yükseldikçe bu durum azalacaktır. Hatta bu durum simimizin WooHoo ruh hallerini de etkiyecektir. Ayrıca randevular da ayarlayabilir ve romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

sims 4 modları

Rambunctious Religions

Oyunumuza çeşitli dinler eklemektedir ama sakın ha ciddiye almayın zira mizahi amaçlıdır. Bu mod oyunumuza dinlerin yanı sıra birçok cemiyette eklemektedir. Hatta her sim bir din sahibi değildir inanmayanlarda bulunmaktadır. Bu mod ile din hakkında tartışabilir, dua edebilir, inansız simi inançlı olmasını sağlamaya çalışabilirsiniz veya tam tersi de olabilir. Bunların yanı sıra dini buluşmalarda meydana gelmektedir.

Talents & Weaknesses

Oyunu uzun zamandır oynuyorsanız ve fark ettiyseniz eğer simimiz çok fazla uğraşmadan çok kolay bir şekilde becerileri en üst seviyeye geliyor. Bu mod hem bunu engelliyor hem de simimize zayıf yön eklememizi sağlıyor. Örneğin; Simimiz aşçılıkta çok iyi ama her yaptığı yemeği yediği için çok kilo aldı ve zayıf yöne fitness becerisini eklediğimizde simimizin kilo vermesi bir hayli zorlaşacak böylece oyun gerçek hayat daha da yakınlaşmış olacaktır.

SimDa Dating App Mod

Bu mod sayesinde simimize bir sevgili bulmak daha kolay olacaktır. Kör bir randevuya çıkabilir özellikle biriyle randevu ayarlayabilir ve kadın mı yoksa erkeklerle mi randevuya çıkmak istediğinizi ayarlayabiliyorsunuz. Randevu ayarlandıysa gideceğiniz yeri seçebilirsiniz park olur, restoran olur hatta evinize bile çağırabilirsiniz. Eğer gerçekten keyifli bir vakit geçirdiyseniz bunun devamı da gelecektir.

sims 4 dating modu

Tabi bu randevularda bazen tek gecelik WooHoo’lar da yaşanabilmekte. Bunun da sonuçları bulunmaktadır. Eğer isterseniz siz değil bir başka simin sizi çağırması için SimDa sekmesinden bunu ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama da her çeşit simi görmek mümkün yaşlı, genç, evli ve de bekar gibi. Bu modu yükledikten sonra kullanmak için yapmanız gereken şey siminizin telefonuna tıklayıp SimDa sekmesini bulmak.

Ultrasound Scan

Bu mod  gerçek hayatta olduğu gibi oyunda da bebeğin cinsiyetini öğrenmemizi sağlıyor. Sadece bununla da kalmıyor bebeğin doğum tarihi hakkında, hamilelik sorunları hakkında diğer simlerle etkileşime girebiliyorlar.

The Sims™ 4 yayınları